• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Özendiği teröristler baldır bacak pozlarıyla aldığı çiftliğini yaktı! İşte Tuğba Özay'ın gerçek yüzü

Podyumlarda kendini teşhir ederek cebini doldurduğu paralarla Manavgat'ta çiftlik satın alan ve 'çiftliğim yanıyor' diyerek ağladığı bir video ile gündeme gelen Tuğba Özay'ın PKK'lı teröristler için 'gerilla' dediği ve hayalinin dağa çıkmak olduğunu söylediği ifadeleri akıllara yeniden geldi.

Yeniakit Publisher
2021-07-31 21:10:00 - 2021-07-31 21:59:38

yeniakit.com.tr

Ahlaksızlığın çarşaf çarşaf sergilendiği magazin programlarında baldır bacak görüntüleriyle tanınan ve ‘Manavgat’ta çiftliğim yanıyor’ diyerek ağlayan Tuğba Özay’ın, PKK’lı teröristler için ‘gerilla’ dediği ve hayalinin dağa çıkmak olduğunu söylediği sözleri hafızalardaki yerini koruyor.

Tuğba Özay 'çiftliğim yanıyor' diyerek ağladı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde 28 Temmuz'da ormanlık alanda 4 farklı noktada başlayan ve yerleşim yerlerine sıçrayan yangın hala kontrol altına alınamadı.
Köylülerin evleri, tarım arazileri, seraları küle dönerken; Tuğba Özay ‘çiftliğim yanıyor’ diyerek çektiği video ile ağlayarak yardım istedi.

Müstehcen kıyafetlerle podyumlarda kendini teşhir ettiği paralarla cebini dolduran Tuğba Özay videosunda, "Yanıyoruz. Çiftliğimiz yanıyor, her yer yanıyor. Ne olur sesimizi duyurun. Şu an Manavgat'a yetişmeye çalışıyorum, ne olur sesimizi duyurun. Bütün devlet yetkililerine sesleniyorum, her yer yanıyor çiftliğimiz, evimiz, köyümüz" ifadelerini kullandı.

PKK'lı teröristlere 'gerilla' dedi

Manavgat'ta 5 kişinin hayatını kaybettiği ve binlerce hayvanın telef olduğu yangında kendi çiftliği için yardım bekleyen ve felç geçirdiğini söyleyerek gündeme gelen Özay’ın terör örgütü PKK'ya karşı sempatisi yeniden gün yüzüne çıktı.

Bir televizyon kanalında PKK’lı teröristler için 'terörist' ifadesini kullanmayarak ‘gerilla’ diyen Özay, bir röportajda da hayalinin dağa çıkmak olduğunu söylemişti.

"Hayalim dağlara çıkmak"

"Suç örgütüne yardım etmek" suçundan daha önce cezaevinde yatan ve geçtiğimiz yıllarda CHP’den milletvekili aday adayı olan sosyete mankeni Özay, Savaş Ay'a verdiği röportajda ‘dağlara çıkıp gerilla olmak istediğini' belirtmişti.

Tuğba Özay, “Hayaller kuruyordum. Çok küçük yaşlarda Ahmet Kaya dinlerdim. Hala da dinliyorum. Zülfü Livaneli, Selda Bağcan dinlerdim. Gurup yorum filan da. Onların o şarkılarından müthiş etkilenirdim.” şeklinde konuşmuştu.

Dağa çıkıp eli silahlı teröristlere katılarak ‘yaşamı güzelleştirmek’ istediğini söyleyen Özay, “Sonuçta pek çok insan yaşadığı dünyayı güzelleştirmek için, halkı için suçsuz yere katledildi. İdam edildi öldü, öldürüldü, kaybedildi. Neyse. İşte bu şarkılardan etkilenip yaşamı güzelleştirmek istiyordum.” demişti.

'Felç geçirdim' dedi bugün açılışa katıldı

Öte yandan hastanede çektiği video ile felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay, bugün Şirinevler'de kuyumcu açılışına katıldı.

Ağlayarak çektiği videodan iki gün sonra  Şirinevler'de bulunan bir kuyumcunun açılışına katılan Özay'a sosyal medyadan da tepki yağdı. Gelen eleştirilere çok sinirlenen Özay, "Bana iftira atanlar o ateşlerde yansınlar" ifadelerini kullandı.

Tuğba Özay şunları söyledi:

Hera'yı Herkül'ü bir an önce oradan alın ve çiftliği terk edin dedim. Ben hiçbir şekilde malımı düşünmedim. Bana iftira atanlar o ateşlerde yansınlar. Bana iftira atmayın yeter benim bir canım var kimseden de korkum yok. Çiftliğim yanmadı diye mi ben suçluyum?

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ahmet

zalime yardim etme.zarari sana da dokunur
 • Yanıtla

mustafa

oh işte böyle olur sen ağlayicağına dağa çık sana ihtiyaçları var bunlara gerilla diyiyordun
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23