• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Uzman isim ‘yasal değil’ diyerek açıkladı! Doları ve altını olanlara çağrı

2021-10-26 11:45:28
Uzman isim ‘yasal değil’ diyerek açıkladı! Doları ve altını olanlara çağrı

Altın fiyatları 26 Ekim Salı gününe yükselişle başladı. Geçtiğimiz gün 560 lirayı aşan gram altın fiyatı dün akşam saatlerinde dolar TL kurunda yaşanan geri çekilmeyle birlikte düşüşe geçti.

#1
Foto - Uzmanlar peş peşe altın ve dolar bozduracaklara uyarı yaptı. Teknik analiz uzmanı ekonomist Tunç Şatıroğlu Twitter hesabından dolar ve altın ile ilgili açıklamalar yaptı. Tek tek grafik yayınlayan Şatıroğlu, dolar için ‘Al sat yapmak risklidir’ dedi. İşte o paylaşımlar;

Uzmanlar peş peşe altın ve dolar bozduracaklara uyarı yaptı. Teknik analiz uzmanı ekonomist Tunç Şatıroğlu Twitter hesabından dolar ve altın ile ilgili açıklamalar yaptı. Tek tek grafik yayınlayan Şatıroğlu, dolar için ‘Al sat yapmak risklidir’ dedi. İşte o paylaşımlar;

#2
Foto - #XAUUSD #GOLD Altın videoda beklediğim gibi Ichimoku üzerinde iki gün kalmıştır. Hızlı yükselişten sonra bir miktar geri çekilme olsa da sonrasında yükselişin güçlenerek devam etmesini beklerim.

#XAUUSD #GOLD Altın videoda beklediğim gibi Ichimoku üzerinde iki gün kalmıştır. Hızlı yükselişten sonra bir miktar geri çekilme olsa da sonrasında yükselişin güçlenerek devam etmesini beklerim.

#3
Foto - Gram altında 27 Eylül'deki AL sinyali ve yükseliş trendi devam etmektedir. Henüz bir değişiklik yoktur. Kanalın üzerinden aşağı doğru dönmüştür ancak henüz bu bir SAT sinyali değildir.

Gram altında 27 Eylül'deki AL sinyali ve yükseliş trendi devam etmektedir. Henüz bir değişiklik yoktur. Kanalın üzerinden aşağı doğru dönmüştür ancak henüz bu bir SAT sinyali değildir.

#4
Foto - #XAGUSD #SILVER #GÜMÜŞ Ichimoku üzerine çıkmış ancak henüz iki gün kalabilmiş değildir. Bugün ABD seansında da 24,25'in üzerinde kalıp kalmadığına bakacağız. Eğer yükseliş bugün de sürerse daha da güçlenecektir.

#XAGUSD #SILVER #GÜMÜŞ Ichimoku üzerine çıkmış ancak henüz iki gün kalabilmiş değildir. Bugün ABD seansında da 24,25'in üzerinde kalıp kalmadığına bakacağız. Eğer yükseliş bugün de sürerse daha da güçlenecektir.

#5
Foto - Gram gümüşte yükseliş trendine giriş 12 Ekim'de teyit edilmiş ve AL sinyali oluşmuştur. Yükseliş trendi devam etmektedir, henüz bir değişiklik yoktur. Kanalın üzerinden aşağı doğru dönmüştür ancak henüz bu bir SAT sinyali değildir.

Gram gümüşte yükseliş trendine giriş 12 Ekim'de teyit edilmiş ve AL sinyali oluşmuştur. Yükseliş trendi devam etmektedir, henüz bir değişiklik yoktur. Kanalın üzerinden aşağı doğru dönmüştür ancak henüz bu bir SAT sinyali değildir.

#6
Foto - #DolarTL'de takip ettiğim supertrend 9,45'ten geçiyor. Bunun altında kalacak olursa birkaç günlük tepki satışları gelebilir ve daha düşebilir. Ancak bunlar yukarı yönlü trendi bozmaz ve alım fırsatı olur. Şuraya kadar düşüş devam eder diyemem. Al sat yapmak risklidir.

#DolarTL'de takip ettiğim supertrend 9,45'ten geçiyor. Bunun altında kalacak olursa birkaç günlük tepki satışları gelebilir ve daha düşebilir. Ancak bunlar yukarı yönlü trendi bozmaz ve alım fırsatı olur. Şuraya kadar düşüş devam eder diyemem. Al sat yapmak risklidir.

#7
Foto - Tunç Şatıroğlu, ‘Satayım mı bozayım diye sorulan sorulara yasal olarak cevap vermem mümkün değildir. Genel trend yukarı yönlüdür, arada geri çekilmeler olur. Bunları yakalamak isteyen supertrend nedir, hareketli ortalama nedir, zarar kes nedir bilmeli. Bilmeden yapmamalı’ dedi.

Tunç Şatıroğlu, ‘Satayım mı bozayım diye sorulan sorulara yasal olarak cevap vermem mümkün değildir. Genel trend yukarı yönlüdür, arada geri çekilmeler olur. Bunları yakalamak isteyen supertrend nedir, hareketli ortalama nedir, zarar kes nedir bilmeli. Bilmeden yapmamalı’ dedi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23