• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Otobüs iten İstanbullular kar mesaisinde! Yolu açmak için elleriyle tuzlama yaptılar

2022-01-24 19:16:58
Otobüs iten İstanbullular kar mesaisinde! Yolu açmak için elleriyle tuzlama yaptılar

Ekrem İmamoğlu'nun yönetimindeki CHP'li İBB'de çalışmalar aksayınca iş yine vatandaşa düştü. Arızalanan otobüsleri iten İstanbullular şimdi de elleriyle yolda tuzlama çalışması yaptı.

#1
Foto - İstanbul'da Meteorolojinin günler öncesinden uyarısını yaptığı yoğun kar yağışı, özellikle kentin batı ilçelerinde etkili olmaya başladı.

İstanbul'da Meteorolojinin günler öncesinden uyarısını yaptığı yoğun kar yağışı, özellikle kentin batı ilçelerinde etkili olmaya başladı.

#2
Foto - Sultangazi, Esenyurt, Avcılar, Bağcılar, Güngören, Bakırköy, Arnavutköy'de etkisini artıran ve bazı noktalarda tipi şeklinde yağan kar, görüş mesafesini düşürdüğü için sürücüler araçlarıyla kara yollarında ilerlemekte güçlük çekti.

Sultangazi, Esenyurt, Avcılar, Bağcılar, Güngören, Bakırköy, Arnavutköy'de etkisini artıran ve bazı noktalarda tipi şeklinde yağan kar, görüş mesafesini düşürdüğü için sürücüler araçlarıyla kara yollarında ilerlemekte güçlük çekti.

#3
Foto - Kar yağışının yoğun olduğu noktalarda yollarda kalan bazı araçları vatandaşlar itmek zorunda kaldı.

Kar yağışının yoğun olduğu noktalarda yollarda kalan bazı araçları vatandaşlar itmek zorunda kaldı.

#4
Foto - Yağışın yoğunluğu nedeniyle trafik, Avrupa yakasındaki pek çok noktada durma noktasına geldi. Toplu taşıma araçlarıyla evlerine gitmeye çalışan vatandaşlar, araçlardan inerek yürümek zorunda kaldı.

Yağışın yoğunluğu nedeniyle trafik, Avrupa yakasındaki pek çok noktada durma noktasına geldi. Toplu taşıma araçlarıyla evlerine gitmeye çalışan vatandaşlar, araçlardan inerek yürümek zorunda kaldı.

#5
Foto - Kapanan yollardaki pek çok araç içinde sürücü ve yolcuların beklediği görüldü. Kar yağışının etkisiyle çok sayıda trafik kazası meydana geldi.

Kapanan yollardaki pek çok araç içinde sürücü ve yolcuların beklediği görüldü. Kar yağışının etkisiyle çok sayıda trafik kazası meydana geldi.

#6
Foto - Bazı sürücüler de yeni bir kazanın olmaması ve varacakları yere ulaşmak için kendi imkanlarıyla yollara tuz döktü.

Bazı sürücüler de yeni bir kazanın olmaması ve varacakları yere ulaşmak için kendi imkanlarıyla yollara tuz döktü.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23