• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Muhalif kanat ters köşe yaptı! Son anketten beklenmedik bir isim çıktı

2020-06-02 13:58:28
Muhalif kanat ters köşe yaptı! Son anketten beklenmedik bir isim çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı rakip çıkarmakta zorlanan muhalifler, artık birbirlerine rakip oluyor. "Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı sizce kim olmalı?" sorusunun yöneltildiği son ankette bu durum bir kez daha gözler önüne serildi.

#1
Foto - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti'yi yıkmak için kapıları zorlayan muhalifler, çareyi birbirlerine rakip olmakta buldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti'yi yıkmak için kapıları zorlayan muhalifler, çareyi birbirlerine rakip olmakta buldu.

#2
Foto - Erdoğan'a karşı çıktıkları tüm seçimlerde hezimete uğrayan muhalifler kimi zaman umudunu tek bir kişiye kimi zaman da yeni kurulan partilere bağladı.

Erdoğan'a karşı çıktıkları tüm seçimlerde hezimete uğrayan muhalifler kimi zaman umudunu tek bir kişiye kimi zaman da yeni kurulan partilere bağladı.

#3
Foto - Öyle ki gelişen ve büyüyen Türkiye'nin önünde 'takoz' olma siyasetinden öteye gidemeyen CHP ve avanaleri, eli kanlı terör örgütü PKK'nın siyasi kolu HDP ile kol kola girerek sandıktan

Öyle ki gelişen ve büyüyen Türkiye'nin önünde 'takoz' olma siyasetinden öteye gidemeyen CHP ve avanaleri, eli kanlı terör örgütü PKK'nın siyasi kolu HDP ile kol kola girerek sandıktan "zafer"le çıkmanın hayalini bile kurdular.

#4
Foto - Halkın özgür iradesiyle seçtiği hükümeti darbe söylemleriyle tehdit edebilecek kadar alçalmayı da göze alan muhalif kesim; sandıkta Erdoğan'a karşı rakip çıkaramıyor.

Halkın özgür iradesiyle seçtiği hükümeti darbe söylemleriyle tehdit edebilecek kadar alçalmayı da göze alan muhalif kesim; sandıkta Erdoğan'a karşı rakip çıkaramıyor.

#5
Foto - Bunun örneği ise; ORC Araştırma'nın sosyal medya üzerinden yaptığı anket. Ankette;

Bunun örneği ise; ORC Araştırma'nın sosyal medya üzerinden yaptığı anket. Ankette; "Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı sizce kim olmalı?" sorusu soruldu.

#6
Foto - Twitter'dan yapılan anketin seçeneklerinde ise; Meral Akşener, Muharrem İnce, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş yer aldı.

Twitter'dan yapılan anketin seçeneklerinde ise; Meral Akşener, Muharrem İnce, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş yer aldı.

#7
Foto - İşte o anketin sonuçları: Meral Akşener 11.7%, Muharrem İnce 9%, Ekrem İmamoğlu 24.7%, Mansur Yavaş 54.7%

İşte o anketin sonuçları: Meral Akşener 11.7%, Muharrem İnce 9%, Ekrem İmamoğlu 24.7%, Mansur Yavaş 54.7%

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı