• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
MasterChef’te rezillik bitmiyor! Yemeğe çarpınca olanlar oldu

2020-09-27 14:44:15
MasterChef’te rezillik bitmiyor! Yemeğe çarpınca olanlar oldu

Yurtdışından devşirme programlarla servetini katlayan Acun Ilıcalı’nın kanalındaki MasterChef’te yeni skandal patlak verdi.

#1
Foto - Yurtdışından devşirme programları Türkiye’de pazarlayan Acun Ilıcalı’nın kanalında yayınlanan MasterChef adlı yemek yarışmasına gerilim damga vurdu.

Yurtdışından devşirme programları Türkiye’de pazarlayan Acun Ilıcalı’nın kanalında yayınlanan MasterChef adlı yemek yarışmasına gerilim damga vurdu.

#2
Foto - Sürekli kavgalarıyla gündeme gelen MasterChef’te haftanın son dokunulmazlık oyunu oynanırken yeni bir skandal patlak verdi. Kırımızı takımın yarışmacıları Eray ve Emir arasında kavga çıktı.

Sürekli kavgalarıyla gündeme gelen MasterChef’te haftanın son dokunulmazlık oyunu oynanırken yeni bir skandal patlak verdi. Kırımızı takımın yarışmacıları Eray ve Emir arasında kavga çıktı.

#3
Foto - Eray'ın eli Emir'in yemeğine çarpınca ortalık karıştı. Eray'a “Sen bilerek oyun satıyorsun” sözleri ile sataşma gelince, Emir’e cevap gecikmedi.

Eray'ın eli Emir'in yemeğine çarpınca ortalık karıştı. Eray'a “Sen bilerek oyun satıyorsun” sözleri ile sataşma gelince, Emir’e cevap gecikmedi.

#4
Foto - Toplum yapısını bozan yayınlarıyla gündeme gelen MasterChef'te, Eray’ın, “Bunu bana söyleyecek en son kişi sensin” cevabı sonrası delikanlı tartışması başladı.

Toplum yapısını bozan yayınlarıyla gündeme gelen MasterChef'te, Eray’ın, “Bunu bana söyleyecek en son kişi sensin” cevabı sonrası delikanlı tartışması başladı.

#5
Foto - Kavgaların eksik olmadığı MasterChef'teki tartışmanın nedeni de belli oldu. Eray, 'O anda yemeklerin stresiyle oldu. Orada Emir ile birbirimize patladık. Sadece Emir ile aramda böyle bir konuşma geçti. Sonra birbirimizi kırdığımızı fark ettik şefim. Sonra Emir 'küs müyüz?' dedi. 'Ben seninle küser miyim? dedim. Sarıldık ve barıştık' açıklamasında bulundu.

Kavgaların eksik olmadığı MasterChef'teki tartışmanın nedeni de belli oldu. Eray, 'O anda yemeklerin stresiyle oldu. Orada Emir ile birbirimize patladık. Sadece Emir ile aramda böyle bir konuşma geçti. Sonra birbirimizi kırdığımızı fark ettik şefim. Sonra Emir 'küs müyüz?' dedi. 'Ben seninle küser miyim? dedim. Sarıldık ve barıştık' açıklamasında bulundu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23