• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Kuruluş Osman'a beklenen Engin Altan Düzyatan'dan çağrı

2020-04-09 16:01:22
Kuruluş Osman'a beklenen Engin Altan Düzyatan'dan çağrı

TRT'de yayımlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin ardından ATV'de Kuruluş Osman olarak devam eden diziye Engin Altan Düzyatan'ın dahil olacağı iddiaları suya düşmeye başladı.

#1
Foto - Bir döneme damga vuran Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan hayranları, şimdilerde Burak Özçivit'in başrolde olduğu Kuruluş Osman dizisine Düzyatan'ın gelmesini büyük bir heyecanla bekliyor.

Bir döneme damga vuran Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan hayranları, şimdilerde Burak Özçivit'in başrolde olduğu Kuruluş Osman dizisine Düzyatan'ın gelmesini büyük bir heyecanla bekliyor.

#2
Foto - Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde yayımlanan Kuruluş Osman dizisinde yer almasını isteyen hayranları her gün daha da Düzyatan'a baskı yapıyor hatta değişen imajını bile diziye bağlıyor.

Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde yayımlanan Kuruluş Osman dizisinde yer almasını isteyen hayranları her gün daha da Düzyatan'a baskı yapıyor hatta değişen imajını bile diziye bağlıyor.

#3
Foto - Son olarak saçını ve sakalını uzatan Engin Altan Düzyatan, hayranlarını harekete geçirmişti. Düzyatan'ın Kuruluş Osman dizisine transfer olacağı iddia edilmiş, bu iddia gündeme bomba gibi düşmüştü.

Son olarak saçını ve sakalını uzatan Engin Altan Düzyatan, hayranlarını harekete geçirmişti. Düzyatan'ın Kuruluş Osman dizisine transfer olacağı iddia edilmiş, bu iddia gündeme bomba gibi düşmüştü.

#4
Foto - Şimdilerde ise Engin Altan'ın yeniden saçını ve sakalını kesmesi ise hayranlarının hayallerini suya düşürdü. Bazı Kuruluş Osman izleyicileri, ''Saçını sakalını kesmişsin demek ki diziye gelmeyeceksin, artık izlemiyorum diziyi'' gibi yorumlar yaptı.

Şimdilerde ise Engin Altan'ın yeniden saçını ve sakalını kesmesi ise hayranlarının hayallerini suya düşürdü. Bazı Kuruluş Osman izleyicileri, ''Saçını sakalını kesmişsin demek ki diziye gelmeyeceksin, artık izlemiyorum diziyi'' gibi yorumlar yaptı.

#5
Foto - Öte yandan Engin Altan Düzyatan, geçtiğimiz gün 'Evde kal sağlıkla kal' çağrısı yaptı. Virüs salgınının çıktığı andan itibaren evinde karantinaya çekilen Düzyatan, şu mesajı verdi: ''Evden bildiriyorum. Ailemle birlikte karantina altındayım. Bu süreçte evde kullanmadığımız araçlardan, çocuklara nasıl yaratıcı oyunlar geliştirebiliriz; bunu keşfettim. Okuyamadığım kitapları okuyor, izleyemediğim filmleri izliyorum. Şu anda ‘Sinema İçin Bunca Acıya Değer Mi?’ kitabını okuyorum.''

Öte yandan Engin Altan Düzyatan, geçtiğimiz gün 'Evde kal sağlıkla kal' çağrısı yaptı. Virüs salgınının çıktığı andan itibaren evinde karantinaya çekilen Düzyatan, şu mesajı verdi: ''Evden bildiriyorum. Ailemle birlikte karantina altındayım. Bu süreçte evde kullanmadığımız araçlardan, çocuklara nasıl yaratıcı oyunlar geliştirebiliriz; bunu keşfettim. Okuyamadığım kitapları okuyor, izleyemediğim filmleri izliyorum. Şu anda ‘Sinema İçin Bunca Acıya Değer Mi?’ kitabını okuyorum.''

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı