• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi öğrenci alımı başladı!

2021-07-14 19:10:38
Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi öğrenci alımı başladı!

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı her yıl olduğu gibi bu yılda öğrenci alımı yapacağını duyurdu. Resmi Gazete'de yayınlanan ilanına göre, Jandarma Genel Komutanlığı'nın muvazzaf subay ihtiyacını karşılamak amacıyla Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi'ne 200 erkek öğrenci alacak. İşte merak edilen haberin devamı…

#1
Foto - Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı 200 erkek öğrenci alacak. İlan Resmi Gazete'de yayınlandı. 2021 yılı Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi Öğrenci Başvuru Kılavuzu da yayınlandı.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı 200 erkek öğrenci alacak. İlan Resmi Gazete'de yayınlandı. 2021 yılı Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi Öğrenci Başvuru Kılavuzu da yayınlandı.

#2
Foto - Başvuru kılavuzuna göre, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığında eğitim-öğretim görecek, Jandarma Genel Komutanlığının muvazzaf subay ihtiyacını karşılamak amacıyla başvurular 12 Temmuz-08 Ağustos 2021 tarihleri arasında internet üzerinden yapılacak.

Başvuru kılavuzuna göre, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığında eğitim-öğretim görecek, Jandarma Genel Komutanlığının muvazzaf subay ihtiyacını karşılamak amacıyla başvurular 12 Temmuz-08 Ağustos 2021 tarihleri arasında internet üzerinden yapılacak.

#3
Foto - Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi, başvuruların başlama ve bitiş saatleri, temin şartları ve diğer detaylar; www.jandarma.gov.tr ve www.jsga.edu.tr adreslerinde yer alan “2021 yılı Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi Öğrenci Başvuru Kılavuzu’nda olduğunu duyurdu.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi, başvuruların başlama ve bitiş saatleri, temin şartları ve diğer detaylar; www.jandarma.gov.tr ve www.jsga.edu.tr adreslerinde yer alan “2021 yılı Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi Öğrenci Başvuru Kılavuzu’nda olduğunu duyurdu.

#4
Foto - Başvurular sadece, https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresleri ile, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacak.

Başvurular sadece, https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresleri ile, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacak.

#5
Foto - Adayların “Başvuru Kılavuzunun” tamamını okuduktan sonra başvurusunu yapması gerektiği belirtilirken, başvuruların, 12 Temmuz 2021 günü başlayıp, 08 Ağustos 2021 günü saat 23.59’da sona ereceği bildirildi.

Adayların “Başvuru Kılavuzunun” tamamını okuduktan sonra başvurusunu yapması gerektiği belirtilirken, başvuruların, 12 Temmuz 2021 günü başlayıp, 08 Ağustos 2021 günü saat 23.59’da sona ereceği bildirildi.

#6
Foto - Başvuru yapacak adaylardan, lise veya lise dengi meslek okullarından mezun olmuş olması veya kayıt tarihine kadar mezun olacak durumda olması veya denkliği Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmak kaydıyla yabancı ülke lise mezunu olması gerekiyor.

Başvuru yapacak adaylardan, lise veya lise dengi meslek okullarından mezun olmuş olması veya kayıt tarihine kadar mezun olacak durumda olması veya denkliği Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmak kaydıyla yabancı ülke lise mezunu olması gerekiyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23