• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
19
Herkes sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyor! Uyanış Selçuklu'da bomba gelişme

2020-11-29 15:24:35
Herkes sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyor! Uyanış Selçuklu'da bomba gelişme

Pazartesi günlerinin sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu'nun yeni bölümünde bomba bir gelişme bekleniyor. Sencer'e kalesinde baskın yapan Osman Bey, kalede Sencer'i sıkıştırabilecek mi? Daha da önemlisi Nizamülmülk ve Hasan Sabbah karşı karşıya gelecek. Herkesin merakla beklediği olay yarın akşam 30 Kasım Pazartesi akşamı TRT 1'de yayınlanacak. İşte yeni bölüme dair gelişmeler...

#1
Foto - Yorgos’un Kutsal Emanetleri Kuvel Kalesi’ne kaçırdığını haber alan Sencer, İlteber’in kervanına karışıp emanetleri kurtarmak için Kuvel’e sızmıştı.

Yorgos’un Kutsal Emanetleri Kuvel Kalesi’ne kaçırdığını haber alan Sencer, İlteber’in kervanına karışıp emanetleri kurtarmak için Kuvel’e sızmıştı.

#2
Foto - Batınilerin ihbarıyla Sencer’in içlerine sızdığını öğrenen Andreas elini çabuk tutup adamlarıyla birlikte Sencer’i kalesinde köşeye sıkıştırmayı başarmıştı.

Batınilerin ihbarıyla Sencer’in içlerine sızdığını öğrenen Andreas elini çabuk tutup adamlarıyla birlikte Sencer’i kalesinde köşeye sıkıştırmayı başarmıştı.

#3
Foto - Peki yeni bölümde Sencer, Kuvel Kalesi’nden nasıl çıkacaktır? Yorgos’un ve Batınilerin birbirleriyle çekişmesine sebep olan Kutsal Emanetleri onların elinden nasıl kurtaracaktır?

Peki yeni bölümde Sencer, Kuvel Kalesi’nden nasıl çıkacaktır? Yorgos’un ve Batınilerin birbirleriyle çekişmesine sebep olan Kutsal Emanetleri onların elinden nasıl kurtaracaktır?

#4
Foto - Kendisini ölümün eşiğine getiren ve Turna’nın ölümcül yara almasına sebep olan Yorgos’tan intikamını almayı başarması bekleniyor.

Kendisini ölümün eşiğine getiren ve Turna’nın ölümcül yara almasına sebep olan Yorgos’tan intikamını almayı başarması bekleniyor.

#5
Foto - Zorlu bir süreç sonunda Kutsal Emanetleri saraya getirmeyi başaran Sencer’i bekleyen tehlikenin ne olacağı merak konusu oldu.

Zorlu bir süreç sonunda Kutsal Emanetleri saraya getirmeyi başaran Sencer’i bekleyen tehlikenin ne olacağı merak konusu oldu.

#6
Foto - Öte yandan Seferiye’nin sayıklamaları sonucu Melikşah’ın Başulu’dan bir çocuğu daha olduğuna dair şüpheler edinen Terken, araştırmaları sonucu Başulu’nun mezarına ve sürgün günlerinde saklandığı eve ulaşmış, evde gördüğü beşik Terken’in şüphelerini alevlendirmişti.

Öte yandan Seferiye’nin sayıklamaları sonucu Melikşah’ın Başulu’dan bir çocuğu daha olduğuna dair şüpheler edinen Terken, araştırmaları sonucu Başulu’nun mezarına ve sürgün günlerinde saklandığı eve ulaşmış, evde gördüğü beşik Terken’in şüphelerini alevlendirmişti.

#7
Foto - Terken peşine düştüğü büyük sır ortaya çıkacak.

Terken peşine düştüğü büyük sır ortaya çıkacak.

#8
Foto - Nizamülmülk devletin selameti adına sakladığı büyük sırrı Terken’den muhafaza etmesi bekleniyor.

Nizamülmülk devletin selameti adına sakladığı büyük sırrı Terken’den muhafaza etmesi bekleniyor.

#9
Foto - Diğer yandan Elçin, Büyük Selçuklu ile Anadolu obaları arasındaki fitneyi körüklemeye çalışan Kasım’ın casusunu yakalamayı başarmıştı.

Diğer yandan Elçin, Büyük Selçuklu ile Anadolu obaları arasındaki fitneyi körüklemeye çalışan Kasım’ın casusunu yakalamayı başarmıştı.

#10
Foto - Elçin, casusu saraya getirecektir.

Elçin, casusu saraya getirecektir.

#11
Foto - Saraya gelen Elçin ile Terken arasında gerilimli anlar yaşanacak.

Saraya gelen Elçin ile Terken arasında gerilimli anlar yaşanacak.

#12
Foto - Tüm bunların yanı sıra Hayyam’ın evini yakan oka hacelik işaretini işleyen demirci ustalarını tespit ettirecek olan Nizamülmülk, Hasan Sabbah’ı yakalamak için kıskacı iyice daraltmıştır.

Tüm bunların yanı sıra Hayyam’ın evini yakan oka hacelik işaretini işleyen demirci ustalarını tespit ettirecek olan Nizamülmülk, Hasan Sabbah’ı yakalamak için kıskacı iyice daraltmıştır.

#13
Foto - Nizamülmülk, Hasan Sabbah’ı deşifre edebilecek midir?

Nizamülmülk, Hasan Sabbah’ı deşifre edebilecek midir?

#14
Foto - Nizamülmülk ile Hasan Sabbah arasında yaşanacak bomba gelişmeler, Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümünde merakla bekleniyor.

Nizamülmülk ile Hasan Sabbah arasında yaşanacak bomba gelişmeler, Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümünde merakla bekleniyor.

#15
Foto - Binlerce kişi bu gelişmelerin ne olacağını sabırsızlıkla bekliyor.

Binlerce kişi bu gelişmelerin ne olacağını sabırsızlıkla bekliyor.

#16
Foto - Yeni bölümü 30 Kasım Pazartesi akşamı TRT 1'de akşam saat 20:00'de yayınlanacak.

Yeni bölümü 30 Kasım Pazartesi akşamı TRT 1'de akşam saat 20:00'de yayınlanacak.

#17
Foto - Yeni bölümden ilk kareler...

Yeni bölümden ilk kareler...

#18
Foto - Yeni bölümden ilk kareler...

Yeni bölümden ilk kareler...

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23