• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
FOX’a kötü haber! Bir dizi daha can çekişiyor

2020-09-29 15:12:35
FOX’a kötü haber! Bir dizi daha can çekişiyor

FOX TV’de yayınlanan Savaşçı dizisinin stok bölümlerinin bittiği iddia edildi. Sözde asker dizisi Savaşçı’nın çekimlerle aksaklık yaşamasının nedeni aydınlatıldı. FOX TV’nin diğer diziler sonrası Savaşçı’nın da aksaması üzerine gelirlerinin düşeceği tahmin ediliyor.

#1
Foto - Ahlaksız sahneleriyle gündeme gelen Yasak Elma ve Bay Yanlış adlı dizilerde toplum yapısının altına dinamit döşenirken, Mucize Doktor dizisi de aldatmayı meşrulaştıran sahneleri sebebiyle tepki çekmişti. Sette çalışan bir kişinin koronavirüs çıkması üzerine Can Yaman’ın başrollerinde oynadığı Bay Yanlış dizisi çekimlerde aksaklık yaşadı.

Ahlaksız sahneleriyle gündeme gelen Yasak Elma ve Bay Yanlış adlı dizilerde toplum yapısının altına dinamit döşenirken, Mucize Doktor dizisi de aldatmayı meşrulaştıran sahneleri sebebiyle tepki çekmişti. Sette çalışan bir kişinin koronavirüs çıkması üzerine Can Yaman’ın başrollerinde oynadığı Bay Yanlış dizisi çekimlerde aksaklık yaşadı.

#2
Foto - Son olarak FOX TV’de yayınlanan Savaşçı dizisi ile ilgili yeni haberler geldi. Eskişehir’de çekilen sözde asker dizisinin 3 bölümü elinde hazır olduğu halde reklam gelirleri düşük olması nedeniyle yayına girmedi. Sosyal medyada FOX’un gelirlerinin düşeceğine ilişkin binlerce yorum yapıldı.

Son olarak FOX TV’de yayınlanan Savaşçı dizisi ile ilgili yeni haberler geldi. Eskişehir’de çekilen sözde asker dizisinin 3 bölümü elinde hazır olduğu halde reklam gelirleri düşük olması nedeniyle yayına girmedi. Sosyal medyada FOX’un gelirlerinin düşeceğine ilişkin binlerce yorum yapıldı.

#3
Foto - Takipçiler stok bölümlerin yayınlandıktan sonra yeni bölümlerin geleceğini düşünüyordu fakat dizinin çekimleri devam etmedi.

Takipçiler stok bölümlerin yayınlandıktan sonra yeni bölümlerin geleceğini düşünüyordu fakat dizinin çekimleri devam etmedi.

#4
Foto - Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu ve Gaye Turgut Evin’in başrollerinde yer aldığı dizinin çekimleri pandemi dolayısıyla devam etmediği öne sürülse de, dizinin sürekli aksaması takipçilerin kafasında soru işareti bıraktı.

Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu ve Gaye Turgut Evin’in başrollerinde yer aldığı dizinin çekimleri pandemi dolayısıyla devam etmediği öne sürülse de, dizinin sürekli aksaması takipçilerin kafasında soru işareti bıraktı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23