• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Bunların ne ayrıcalığı var? Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu tepki çekti

2020-11-12 10:48:21
Bunların ne ayrıcalığı var? Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu tepki çekti

Kokuşmuş magazin ve sosyete mahallesinin sakinleri belli bir güce ulaşınca bazı şeylerin kendine has bir durum olabileceğini zannediyor.

#1
Foto - Kokuşmuş sosyete mahallesinin koronavirüs tedbirlerini umursamazlığı her geçen gün farklı bir boyuta ulaşıyor. Türkiye'de binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüs için alınan tedbirlere başta sözde ünlü isimler uymuyor.

Kokuşmuş sosyete mahallesinin koronavirüs tedbirlerini umursamazlığı her geçen gün farklı bir boyuta ulaşıyor. Türkiye'de binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüs için alınan tedbirlere başta sözde ünlü isimler uymuyor.

#2
Foto - Bunlardan birisi de Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu oldu.

Bunlardan birisi de Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu oldu.

#3
Foto - Koronavirüs tedbirlerini hiçe sayan Zehra Çilingiroğlu, kendilerini görüntüleyen kameralara bir de el sallayarak 'pes artık' dedirtti.

Koronavirüs tedbirlerini hiçe sayan Zehra Çilingiroğlu, kendilerini görüntüleyen kameralara bir de el sallayarak 'pes artık' dedirtti.

#4
Foto - Maske tedbirlerini hiçe sayan sözde ünlü isimlerin listesini yapsak saymakla bitmez. Bunlardan birisi Berkay...

Maske tedbirlerini hiçe sayan sözde ünlü isimlerin listesini yapsak saymakla bitmez. Bunlardan birisi Berkay...

#5
Foto - Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen Merve Boloğur da maske tedbirlerini umursamamıştı. Kendisini görüntüleyen kameramana tepki göstermişti.

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen Merve Boloğur da maske tedbirlerini umursamamıştı. Kendisini görüntüleyen kameramana tepki göstermişti.

#6
Foto - Miss Turkey 2018

Miss Turkey 2018" adlı rezil yarışmada sözde 'Türkiye güzeli' seçilen ve kokuşmuş magazin medyasının pohpohladığı Şevval Şahin de maske önlemlerini sallamamıştı. Kokuşmuş mahalle maske önlemlerinin yanı sıra sürekli olarak ev partileri düzenliyor. Vatandaşlar bu isimleri görünce 'Bu tedbirler sadece bizim için mi geçerli? Yaptırımlar arttırılsın' diyerek tepki gösteriyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23