• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk
TÜM YAZILARI
28 Ekim 2020

Ülkemiz ve Erdoğan Üzerinden İslam Düşmanlığı

Avrupalı liderler ve bazı siyasetçiler, kimi vakit Fransa gibi açıktan, kimi vakit üstü örtülü şekilde İslam düşmanlıklarını, Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve ülkemiz üzerinden sergilemekteler.

Bu arada bir taşla iki kuş vurmaya çalışmaktalar. Haçlı dünya ile sömürdükleri Afrika ve Ortadoğu’daki Müslümanlara karşı Türkiye’yi hedefe koyarak eşkıyalık yapmaktalar.

Diğer taraftan topraklarını ve emeklerini sömürdükleri kendi içlerindeki Müslümanlara gözdağı vererek, Türkiye’den yana tavır almalarının önüne geçmek istemektedirler.

Cehaletleri öyle rezil seviyelerdeki, hâlâ ne içlerindeki Müslümanları insan yerine koymakta ne de sömürdükleri ülkelerin halklarına düşmanlıktan geri durmaktalar.

Bugün bütün bir dünya toplumları görmekte ve bilmekte ki, Amerika ve Avrupa’da üretilen İslamofobi, Haçlı zihniyetin Hilal’e karşı siyaset ve medya yoluyla üretilmektedir.

Maalesef bu duruma ülkemizdeki malum siyasi çevreler ile Haçlılara sırtlarını yaslamış bir kısım medya da yaptığı haberlerle destek vermektedir.

……………….

Hıristiyan dünyası ve İslam dünyası bilmektedir ki, içten ve dıştan tüm nifak, fesat ve ihanetlere rağmen, bugün İslam’ın en iyi şekilde temsil edildiği ülke Türkiye’dir.

Bu halimizden Hıristiyan dünyası rahatsız olduğu gibi Amerika ve Avrupa’ya halklarından kaçırdıkları servetlerinin başına bir şey gelmesin diye Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan gibi kabuk Müslümanı -yönetilen yöneticiler de- rahatsız olmaktadır.

Esasına bakılırsa, Avrupa’nın Cumhurbaşkanımız Erdoğan üzerinden Türkiye’ye saldırmasının nedeni, uykularını kaçıran ama bir türlü dışa vuramadıkları korkuları, zenginliklerini ve emeklerini sömürdükleri içlerindeki Müslüman nüfusun uyanmasıdır.

Yeri gelmişken bir örnek olarak Hollandalı Parlamento üyesi ve Özgürlük Partisinin başındaki terörist Geert Wilders’in, yaptığı konuşmayı hatırlatalım:

- “İslam, bizim artık Hollanda’da tahammül edemeyeceğimiz bir şeydir. Faşist Kur’an’ın yasaklanmasını istiyorum. Hollanda’nın İslamlaştırılmasını durdurmamız gerekiyor. Bu, bundan sonra camilerin, İslam okullarının, imamlarının olmaması demektir”.

………………

Gerçi bu tür konuşmalara yabancı değiliz. Yakın tarihte bizde de böyle siyasetçiler vardı ve hâlâ varlar. Üstelik yanlarına şimdi İslam kamuflajlı destekçileri bile aldılar ama Hollandalının söylediği kadar lafta kalmamış, onlar icraata geçirmişlerdi, lakin din Allah’ın, Kur’an Allah’ın olduğu için başarılı olamadılar. 

Neyse mevzuya dönecek olursak, Avrupa’da ve tüm dünyada İslamofobiyi sürekli sıcak tutan şeytani çevrelerin başında, ABD ve AB medyası gelmektedir.

Geçmişte de günümüzde de Müslüman ülkelerdeki çatışmaların müsebbibi ABD ve Avrupa’dır. Haliyle İslam ve şiddet haberlerinin arkasında da bunların medyası vardır.

……………….

Ezcümle:

Hangi dilden, ırktan ve dinden olursa olsun, bir kimsenin ABD ve AB medyasına inanması için asalak olması gerekir.

Batıdaki İslamofobi, Batılıların kendi hastalıklarından meydana gelen iltihaplanmış ve şişmiş olan yaralarının gizlenmiş adıdır.

Bu hastalıklarını da İslam’a ve Müslüman halklara yüklemektedirler.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mustafa

Susuzluk ve Orman yangınları. Neden ormanlara yagmur toplama göletleri yapılmaz. Yangın esnasinda kullanmak, yaban hayvanlarını sulamak veya ateşin aşamasına engel şu havuzları. Dereleri nehirleri derinlestirin genişletin ama istinat duvarları yapmayın. Nekadar şu dere nehir ve çay yataklarında tutulursa okadar suyumuz ve balığımız olur. Denize ulaşmadan nehirler yatağı çamurdan temizlenmiş kuruyan veya kurumaya yüz tutmuş göllere ponpalanmaz. Karada kalan bizim denize ulaşan bizim degildir
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23