• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Hüseyin Öztürk
Hüseyin Öztürk
TÜM YAZILARI
27 Ağustos 2020

Batılıların terziliğine son

Bize karşı yapılan haçlı savaşlarını anlamadan kendimizi bilmemiz, bulmamız, keşfetmemiz mümkün değildir. Haç ve Hilal kavgasının tek sebebi vardır.

Dünyanın neresinde olursa olsun, Müslüman milletlere hükmetmek ve onları ister içlerindekilerle ister dışarıdan yönetmek.

Yakın tarih itibariyle Birinci Dünya Savaşı’nın tek hedefinin; topraklarımızı vatan, devletimizi devlet bilen namuslu her insan bilir.

Bu nedenle Birinci Dünya Savaşı ve sonrasında, Batılıların devletimizi ve milletimizi yönetmek için neler yaptığı meydandadır.

Haçlıların sıcak savaşı bitmiş olsa da her türden soğuk savaşla, milletimize ve devletimize olan düşmanlıklarını türlü çirkefliklerle sergilemektedir.

Yüzyıldır Batılıların biçtiği, diktiği ve içine gireceklerin de beyinlerini iğdiş ederek ülkemizi-milletimizi yönettirdiği devirleri ve terzilikleri sona ermiştir.

Bu son, onları ve içerideki yamalıklarını çileden çıkarmaktadır. Ne der erenler: “En uzun zulmün ömrü taş çatlasa yüzyıl sürer”. Hiçbir zalimliğin sonu hayırla anılmamıştır.

Haçlı zihniyetini daha iyi anlatabilmek ve halen bu zihniyetten yana olanları anlamak için tarihin altını çizdiği satırlara bakalım:

-“Malumunuz olsun ki, Süleyman mabedinde atlarımızın diz kapaklarına kadar Müslüman kanına batmış olarak yürüyoruz”. Gödofrol dö Buyyon. 1095. İlk Haçlı Seferi.

-“Balkanlardaki Müslümanlar, Türkiye’nin Avrupa’ya bölgesel bir güç ya da bir imparatorluk oluşturarak dönmesini arzuluyorlar. Türkiye’nin Avrupa’ya dönmesini engellemeliyiz. Tarih tekerrür etmemelidir”. Radovan Karadziç.

-“Biz Şark’ın ve İslamiyetin başında olmaktansa, Balkan memleketlerinin kuyruğunun kuyruğu olmayı tercih ederiz”. İstiklal Mahkemesi Savcısı N. Ali Bey.

Yukarıdaki ifadeleri geniş bir tarih çerçevesinde mütalaa etmek lazımdır.

Haçlı Batılının 1095’ten bu yana sürdüre geldiği İslam düşmanlığı zamana, mekâna ve figüranlara göre değişerek devam etmektedir.

Batı emperyalizmi, Birinci Cihan Harbi sonrası dağıttığı Osmanlı Devleti’nin idaresi altında bulundurduğu toprakları tarumar etti ve bizi de mevcut vatanımıza sıkıştırdı.

14 asırlık bir medeniyetle dünyaya insanlık yönetimi göstermiş bir toplum; dini, dili ve tarihi rendelenerek yön kabiliyetini kaybetmiş, nereden gelip nereye gittiğini bilemeyecek kadar hafıza kaybına uğratılarak maddi-manevi işgale uğramıştır.

Hamdolsun artık tüm rendelenmeye rağmen, fıtratında olan mayasının gereği yeniden dirilişe ve umuda sarılan milletimiz yeniden bir İstiklal destanı yazmaktadır.

Bugün o destanı yazanların nesilleri iş başındadır. Bin yıllık bir Haçlı kinine karşı içte ve dışta mücadele etmektedir.

Ezcümle:

Haçlı Batının kullandığı mevcut bazı “müstamel partilerin” mensupları kime ve nereye hizmet ettiklerini kabul etmeyebilirler ama hiç olmazsa memlekete ve millete dost siyasiler, bu hakikati anlatmakla yükümlüdürler.

Bu milletin İslam ile yoğrulmuş fıtratına ve ruhuna hâkim olmayan hiçbir adım başarılı olamayacaktır.

Şu kadarı bari idrak edilse! Haç, bu topraklarda kıyamete kadar Hilal’e galebe çalmayacaktır.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Can

Ekonomi zincirleri koparmadikca hic bir sey olmaz. Daha halen AB gümrük birligin icinde olmanin anlami ne sömürge olmaktan baska onlar emir ediyor biz yerine getiriyoruz degil mi veto hakkimiz bile yok. Gerisi sirf hamaset ve göz boyama. Zaten ondan ikide bir sevdiginiz sözcük ile ekonomik operasyon cekilebilen bir ülke konumundayiz. Damatin sarildigi Kur saldirisi vs. Ekonomi bagimsizlik olmadan hic bir sey olmaz.
 • Yanıtla

Bekir

Hocam bize yakin adalari yunanlilardan almadan bu isler duzelmez...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23