• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kamu personel memur alımı

Kamu personel alımları KPSS tercih kılavuzunun yayımlanmasıyla birlikte sıklıkla aranan konuların başında gelmekte. 2019 yılının sonlarına doğru yaklaştığımız şu günlerde kamuda memur olmak isteyen binlerce kişi kamu alımlarının ne zaman yapılacağını ve kamu personel başvuru şartlarının neler olduğunu merak ediyor. Başta TÜBİTAK olmak üzere çok sayıda kamu kurumu personel alımı yapmakta. İşte çeşitli kurumlar tarafından yayımlanan kadrolu memur alımları ve detayları haberimizde.

Yeniakit Publisher
2019-12-09 14:44:00 - 2019-12-09 15:01:28
Kamu personel memur alımı

Kamu personel alımları KPSS tercih kılavuzunun yayımlanmasıyla birlikte sıklıkla aranan konuların başında gelmekte. 2019 yılının sonlarına doğru yaklaştığımız şu günlerde kamuda memur olmak isteyen binlerce kişi kamu alımlarının ne zaman yapılacağını ve kamu personel başvuru şartlarının neler olduğunu merak ediyor. Başta TÜBİTAK alımı olmak üzere çok sayıda kamu kurumu personel alımı yapmakta. İşte çeşitli kurumlar tarafından yayımlanan kadrolu memur alımları ve detayları haberimizde.

Kamu alımlarına göre, TÜBİTAK SAGE bünyesinde görev yapmak üzere usta, şoför ve memur alınacak. TÜBİTAK kamu personel alımı yapacağını Basın İlan Kurumu üzerinden duyurdu.  Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü İdari ve Sosyal İşler Biriminde istihdam edilmek üzere personal alımı yapıyor. TÜBİTAK kamu alımları için başvurular 9-13 Aralık tarihleri arasında yapılmakta.

Kamu personel alımı başvuru şartları neler?

 1) T.C. Vatandaşı olmak.

2) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.

3) Mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak 4)Enstitü’nün bulunduğu alan içindeki tüm ekim ve dikim işlerini gerçekleştirmek, gereken zamanlarda sulama , gübreleme , budama gibi işleri yapmak.

5) Tüm Peyzaj işlerini yapmak.

6) Gerekli ilaçlamaları yapmak veya yaptırmak.

7) Bahçe makinalarını kullanmak, bakımını yapmak, korumak.8)Alanında en az 1 yıl tecrübeye sahip olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri

ile SGK'dan alınacak belgeyle ibraz etmek.

Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü İdari ve Sosyal İşler Biriminde görevlendirilmek üzere alınacak personel için başvuru şartları ise şöyle:

1) T.C. Vatandaşı olmak.

2) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.

3) E veya CE sınıfı ehliyet sahibi olmak.

4) SRC belgelerine sahip olmak.

5) Araç kullanımına bir engeli olmamak.

6) Vardiyalı çalışma, şehir dışı görevler ve mesai saatleri dışında çalışmaya engeli olmamak.

İlan detayları için tıklayınız

{relation id:958388 slug:'aile-calisma-ve-sosyal-hizmetler-bakanligi-memur-alimi'}

{relation id:958072 slug:'tarim-ve-orman-bakanligi-memur-alimi-son-dakika-tarim-ve-orman-bakanligi-kpss-tercihleri-ne-zaman-yapilacak'}

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı