• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
Yalnız Kurt dizisinde hain Fetullah Gülen bombası! İşte Fettah Dahhak...

2022-01-31 09:33:27
Yalnız Kurt dizisinde hain Fetullah Gülen bombası! İşte Fettah Dahhak...

Osman Sınav'ın yapımcılığını yaptığı Yalnız Kurt dizisi, ilk bölümüyle izleyicilerle buluştu. ATV'de ilk bölümüyle ekranlara getirilen Yalnız Kurt dizisi sosyal medyayı 'Fethullah Gülen' göndermesi ile salladı. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çeken diziye ise terör örgütü FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'e yapılan gönderme damga vurdu.

#1
Foto - 'Fethullah Gülen' detayı seyircilerin gözünden kaçmadı: Kurtlar Vadisi ve Deli Yürek gibi yapımlarda imzası olan Osman Sınav'ın yapımcılığını üstlendiği ATV'nin yeni dizisi Yalnız Kurt, 28 Ocak Cuma günü ilk bölümüyle izleyiciler ile buluştu. Senaryosunu Murat Koca ve Ali Alper Erze'nin kaleme aldığı, Çağatay Tosun'un yönetmeliğini yaptığı yapımın ilk bölümünde bir detay seyircilerin gözünden kaçmadı.

'Fethullah Gülen' detayı seyircilerin gözünden kaçmadı: Kurtlar Vadisi ve Deli Yürek gibi yapımlarda imzası olan Osman Sınav'ın yapımcılığını üstlendiği ATV'nin yeni dizisi Yalnız Kurt, 28 Ocak Cuma günü ilk bölümüyle izleyiciler ile buluştu. Senaryosunu Murat Koca ve Ali Alper Erze'nin kaleme aldığı, Çağatay Tosun'un yönetmeliğini yaptığı yapımın ilk bölümünde bir detay seyircilerin gözünden kaçmadı.

#2
Foto - Fettah Dahhak kim: 1961'de Amerikan Barış Gönüllülerinin Türkiye'ye gelişinden itibaren yaşanan cinayetleri, ihanetleri ve terör olaylarını konu edinen dizide

Fettah Dahhak kim: 1961'de Amerikan Barış Gönüllülerinin Türkiye'ye gelişinden itibaren yaşanan cinayetleri, ihanetleri ve terör olaylarını konu edinen dizide "Fettah Dahhak" karakteri dikkat çekti.

#3
Foto -

"Fettah Dahhak, Vaiz Amerikan Ajanıdır" yazılı not ilk bölüme damgasını vurdu: Dizinin ilk bölümünde Dahhak'ın kim olduğu detaylı şekilde anlatılıyor.

#4
Foto -

"Fettah Dahhak, Vaiz Amerikan Ajanıdır" yazılı not ilk bölüme damgasını vurdu: Dizinin ilk bölümünde Dahhak'ın kim olduğu detaylı şekilde anlatılıyor.

#5
Foto - Dahhak'ın anlamı dikkat çekiyor: Dahhak, Arapça'da

Dahhak'ın anlamı dikkat çekiyor: Dahhak, Arapça'da "gülen" anlamına geliyor. Söz konusu karakterin FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'i anlattığı öne sürüldü.

#6
Foto - Dahhak, İran mitolojisinde insan beyni yiyen kocaman bir yılan olarak geçmektedir.

Dahhak, İran mitolojisinde insan beyni yiyen kocaman bir yılan olarak geçmektedir.

#7
Foto - Yalnız Kurt'un konusu ne: Dizi Asya'da geçen bir Türk efsanesiyle başlıyor, hikâye daha sonra 1950'ler ve 60'ların Türkiye'sine ve oradan da günümüze ulaşıyor.

Yalnız Kurt'un konusu ne: Dizi Asya'da geçen bir Türk efsanesiyle başlıyor, hikâye daha sonra 1950'ler ve 60'ların Türkiye'sine ve oradan da günümüze ulaşıyor.

#8
Foto - Yalnız Kurt, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutarak; Amerikan Barış Gönüllülerinin Türkiye'ye gelişinden itibaren yaşanan darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alıyor.

Yalnız Kurt, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutarak; Amerikan Barış Gönüllülerinin Türkiye'ye gelişinden itibaren yaşanan darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alıyor.

#9
Foto -

#10
Foto - 1950'lerden günümüze uzanan birçok olayın konu edilecek olan dizide; 15 Temmuz darbe girişimine nasıl ve neden gelindiği de ortaya koyulacak.

1950'lerden günümüze uzanan birçok olayın konu edilecek olan dizide; 15 Temmuz darbe girişimine nasıl ve neden gelindiği de ortaya koyulacak.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23