• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Milletin parasıyla ‘metres’e jest (!)‘Tecavüzcü’ başkanın yeni skandalı patlak verdi

2020-09-27 11:23:40
Milletin parasıyla ‘metres’e jest (!)‘Tecavüzcü’ başkanın yeni skandalı patlak verdi

Süleyman Özışık sosyal medya hesabından bomba bir paylaşıma imza attı.

#1
Foto - Süleyman Özışık, sosyal medyada twitter üzerinden yaptığı paylaşımla skandal bir olayı gün yüzüne çıkardı. Cumhuriyet Halk Partisi Didim Belediye Başkanı’nın gayri meşru ilişki yaşadığı kadının heykelini yaptırdığını iddia etti.

Süleyman Özışık, sosyal medyada twitter üzerinden yaptığı paylaşımla skandal bir olayı gün yüzüne çıkardı. Cumhuriyet Halk Partisi Didim Belediye Başkanı’nın gayri meşru ilişki yaşadığı kadının heykelini yaptırdığını iddia etti.

#2
Foto - Yayınlanan paylaşımda orijinal Medusa heykelinde ise kadının saçlarının yılanlı olduğu ve kilolu bir kadın olduğu belirtildi.

Yayınlanan paylaşımda orijinal Medusa heykelinde ise kadının saçlarının yılanlı olduğu ve kilolu bir kadın olduğu belirtildi.

#3
Foto - CHP’li başkanın yaptırdığı heykel Elif isimli gayri meşru ilişki yaşadığı bir kadın olduğu ortaya çıktı.

CHP’li başkanın yaptırdığı heykel Elif isimli gayri meşru ilişki yaşadığı bir kadın olduğu ortaya çıktı.

#4
Foto - Özışık sözlerinde, “Belediye Başkanı gayrimeşru ilişki yaşadığı kadına söz veriyor senin heykelini dikeceğim diyerek, ama Didim halkına bunu Medusa heykeli diyerek yutturuyor. Süleyman Özışık, twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Özışık sözlerinde, “Belediye Başkanı gayrimeşru ilişki yaşadığı kadına söz veriyor senin heykelini dikeceğim diyerek, ama Didim halkına bunu Medusa heykeli diyerek yutturuyor. Süleyman Özışık, twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

#5
Foto - Medusa heykeli ve Elif isimli gayrimeşru ilişkisi...

Medusa heykeli ve Elif isimli gayrimeşru ilişkisi...

#6
Foto - Süleyman Özışık, twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı: CHP'li Atabay Didim'in göbeğine gayri meşru ilişkisinin heykelini dikmiş! Kendisinden iş isteyen kadına, meclis üyeleriyle birlikte topluca tecavüz eden Didim Belediye Başkanı'nın, eski sevgililerinden birinin heykelini Didim'in göbeğine diktirdiği ortaya çıktı.

Süleyman Özışık, twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı: CHP'li Atabay Didim'in göbeğine gayri meşru ilişkisinin heykelini dikmiş! Kendisinden iş isteyen kadına, meclis üyeleriyle birlikte topluca tecavüz eden Didim Belediye Başkanı'nın, eski sevgililerinden birinin heykelini Didim'in göbeğine diktirdiği ortaya çıktı.

#7
Foto - CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın kendisinden iş isteyen bir kadına tecavüz ettiği de iddia edilmişti.

CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın kendisinden iş isteyen bir kadına tecavüz ettiği de iddia edilmişti.

#8
Foto - Bu görüntüleri de paylaşan Süleyman Özışık bütün gerçeği gözler önüne serdi.

Bu görüntüleri de paylaşan Süleyman Özışık bütün gerçeği gözler önüne serdi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23