• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
9
Kripto para borsasına ulaşılamıyor! CEO'nun kaçtığı iddia edildi

2021-04-22 01:52:35
Kripto para borsasına ulaşılamıyor! CEO'nun kaçtığı iddia edildi

Özellikle pandemi sürecinde büyük ilgi gören kripto paraların alınıp satıldığı borsalardan biri olan THODEX'e ulaşılamıyor. Şirket CEO'sunun yurt dışına çıkış yaptığı iddia edildi.

#1
Foto - 2020 yılında hareketlenmeye başlayan kripto para piyasasına olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor.

2020 yılında hareketlenmeye başlayan kripto para piyasasına olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor.

#2
Foto - Her gün binlerce yeni kullanıcı, kripto para borsalarına kaydolarak işlem yapmaya başlıyor. Ancak bu borsalar zaman zaman ciddi iddialarla gündeme gelebiliyor.

Her gün binlerce yeni kullanıcı, kripto para borsalarına kaydolarak işlem yapmaya başlıyor. Ancak bu borsalar zaman zaman ciddi iddialarla gündeme gelebiliyor.

#3
Foto - Türkiye'nin en popüler kripto para borsalarından biri olan THODEX'te de son birkaç gündür ilginç olaylar yaşanıyor. Kullanıcı bildirimlerine göre borsa, para çekme ve transfer işlemlerini durdurarak kullanıcıları mağdur etmişti. Şimdiyse çok daha ciddi iddialar ortaya atılmış durumda.

Türkiye'nin en popüler kripto para borsalarından biri olan THODEX'te de son birkaç gündür ilginç olaylar yaşanıyor. Kullanıcı bildirimlerine göre borsa, para çekme ve transfer işlemlerini durdurarak kullanıcıları mağdur etmişti. Şimdiyse çok daha ciddi iddialar ortaya atılmış durumda.

#4
Foto - THODEX CEO'sunun yurt dışına kaçtığı iddia ediliyor: THODEX'te işlemlerin bir anda durdurulmasının ardından bazı kullanıcılar, paralarını kurtarabilmek adına polis eşliğinde THODEX'in merkezine gittiklerini ancak söz konusu merkezde hiç kimsenin olmadığını ifade ediyorlar.

THODEX CEO'sunun yurt dışına kaçtığı iddia ediliyor: THODEX'te işlemlerin bir anda durdurulmasının ardından bazı kullanıcılar, paralarını kurtarabilmek adına polis eşliğinde THODEX'in merkezine gittiklerini ancak söz konusu merkezde hiç kimsenin olmadığını ifade ediyorlar.

#5
Foto - THODEX CEO'su Faruk Fatih Özer'in geçtiğimiz gün Twitter hesabını kapatması kullanıcıları tedirgin etmişti.

THODEX CEO'su Faruk Fatih Özer'in geçtiğimiz gün Twitter hesabını kapatması kullanıcıları tedirgin etmişti.

#6
Foto - Şimdiyse CEO'nun yurt dışına kaçtığı iddiaları sosyal medyada gündem oldu. Daha öncesinde THODEX borsasının sahibi Koineks A.Ş. şirketi yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulunulmuş, yurt dışına çıkış yasağı ve şirket hesaplarına el koyma talep edildiği bildirilmişti.

Şimdiyse CEO'nun yurt dışına kaçtığı iddiaları sosyal medyada gündem oldu. Daha öncesinde THODEX borsasının sahibi Koineks A.Ş. şirketi yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulunulmuş, yurt dışına çıkış yasağı ve şirket hesaplarına el koyma talep edildiği bildirilmişti.

#7
Foto - Battığı İddia Edilen THODEX'ten Kafa Karıştıran Yeni Bir Açıklama Geldi THODEX borsasıyla ilgili son birkaç gündür ortaya atılan iddialar oldukça ciddi.

Battığı İddia Edilen THODEX'ten Kafa Karıştıran Yeni Bir Açıklama Geldi THODEX borsasıyla ilgili son birkaç gündür ortaya atılan iddialar oldukça ciddi.

#8
Foto - Kullanıcılardan gelen tepkilerin ardı arkası kesilmezken, daha önce borsanın reklamını yapan sosyal medya fenomenleri ise oldukça yüksek sayıda mağduriyet mesajı aldıklarını söylüyorlar.

Kullanıcılardan gelen tepkilerin ardı arkası kesilmezken, daha önce borsanın reklamını yapan sosyal medya fenomenleri ise oldukça yüksek sayıda mağduriyet mesajı aldıklarını söylüyorlar.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23