• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Netflix gençlerin beynini yıkıyor

Netflix tarafından hazırlanan ve LGBTİ sapkınlığını, liselerde şiddeti, küfürü, çeteleşmeyi, cinselliği özendiren ‘Aşk 101’ dizisi vatandaşlardan gelen tepkilere rağmen Ramazan’ın ilk günü yayına başladı. Sapkın filmin lise çağındaki gençlerimizi nasıl etkileyeceğini ise eğitimciler Akit’e değerlendirdi.

7 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ediz Sözüer

Bu haberiniz tamamen yalan, asılsız ve iftira içerikli bir haber! Böyle bir şey kesinlikle yok. Dizide Lgbt'nin L'si bile yok. Ben şahsen 8 bölümün tamamını taradım ve bu manada en küçük bir içerik ve eşcinsel tek bir karakter yok' Sizin tabi diziden haberiniz yok. Araştırmadan sosyal medyada dolanan mesajlarla haber yapıyorsunuz! Ne ala memleket! Dizide bir eşcinsel karakter olsa bile diziyi eşcinsel (LGBT) dizisi damgası vurmak çirkin bir yalandır, ahlaksızlıktır ve milleti kandırmaktır. Haberinizi acilen düzeltin veya kaldırın! bir ahlaksızlığa, ahlaksızlıkla, iftirayla, karalamakla ve ahlaksızlığın en çirkin ve kötü şekli olan yalanla tepki koymak ve güya mücadele etmektir. Böyle bir düşüklüğü ve alçaklığı asla tasvip etmiyoruz. Hatta o derecede bu konudaki hassasiyetimizi yitirmişiz ki, biz bunları aktarınca birisi çıkıp gayet rahat ve pervasız bir şekilde şunu diyebiliyor: "Ama o dizide zaten bir sürü uygunsuz şeyler gösteriliyor. O gençlerin yaşam tarzı çok uygun manevi değerlere?" İşte bu, düştüğümüz ve ahlakımızın sıfırlandığı noktadır. Asıl bu ahlak hassasiyetsizliğinin ele alınması gereklidir. Gayr- ımeşru bir şeye karşı gayr-ı meşru araçlarla ve menfî bir surette mücadele edilmez. Zaten bu mücadele falan da değildir. Kendi seviyesizliğini ve cehaletini ve muhakemesizliğini ortaya koymaktır. Yapmamız gereken, ülkemiz sınırları içinde geçerli olması talebinde bulunacağımız bir "etik ve manevi değerler ilkesi"nin yürürlüğe girmesini sağlamaktır. Ve bu ilkenin nexflix gibi yayın platformları için, ülkemiz içinde geçerli olmak üzere uygulanmasını telep etmek olmalıdır. Not: Nexflix gibi yayın platformlarının teknolojik alt yapısı yerelleştirmeye uygun nitelikte olup, tek yapılması gereken bu yayın ilkesinin yasalaştırılmasıdır.
 • 4 Yıl Önce

Deniz tek

Siz kafayı yemişsiniz.. 
 • 4 Yıl Önce

Rasim DUMAN

RTUK, Aile ve Adalet Bakanlari'nin bu meselede ilgisiz kalmalari, AK PARTI'ye de, HUKUMETIMIZ'e de, REISIMIZ'e de zarar veriyor ! Ne yani, Netflix bu kadar mi "vazgecilemez" ...?!!! Baslarim sizin "demokrasi memokrasi" anlayislariniza yahu !!! Kafirlerin, benim kutsallarima saldirma ozgurlugu olacak amma, ben kendi ulkemde, onlara "eyvallah" diyecegim, oyle mi ?!!! Bu meselede soz soyleme, yetki kullanma hakkina sahip olup ta vazifesini yapmaktan korkan, cekinen her kim var ise, .........dir!!! 
 • 4 Yıl Önce

Haşim Şahin

Bu zarar veriyorsa atv’de falan niye reklamı yapılıyor o zaman
 • 4 Yıl Önce

Mustafa kaya

BNUN ÖNÜNÜ AÇAN MÜSLÜMAN DİNDAR HÜKÜMETTİR.ALLAH BUNUN HESABINI SORACAK.
 • 4 Yıl Önce

dr gökhan çelik kvc

REİSTEN ÖNCE AK PARTİDEN ÖNCE NETFLİX TWİTTER FACEBOOK WHATSUP MI VARDI? YOOOOOKK TU.İNTERNET DESEN SADECE KAHVANELERDE VARDI EVİNİZE KADAR ODANIZA KADAR SOKTUK İNTERNETİ.AKILLI CEP TELEFONU MU VAR DI? O DA YOKTU. SİZE SUNULAN ŞU NİMETLERİ İLİM VE BİLİM İÇİN KULLANIN DİYE REİSİMİZ HERŞEYİ YAPTI.AMA SİZ CEHAPELİ İSTEMEZUKCULERR VARSA YOKSA SAPKINCA ŞEYLER İÇİN KULLANIN.GETİRDİĞİMİZ GİBİ YASAKLAMASINIDA BİLİRİZ
 • 4 Yıl Önce

sude

MDFBKJDFBNKDFGBNFKJGBFKJGBMKFJBNFKGBFKGBN KAHKAHA ATTIM YORUMUNU OKURKEN
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23