• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Zülfü Tolga Ağar kimdir?

Zülfü Tolga Ağar kimdir? Elazığ AK Parti Milletvekili Zülfü Tolga Ağar nereli? Zülfü Tolga Ağar kaç yaşında ve hangi görevlerde bulundu? Milli Savunma Komisyonu Üyesi olan Zülfü Tolga Ağar’ın hayatı...

Zülfü Tolga Ağar

Zülfü Tolga Ağar kimdir? Elazığ AK Parti Milletvekili  Zülfü Tolga Ağar nereli? Zülfü Tolga Ağar kaç yaşında ve hangi görevlerde bulundu?  Milli Savunma Komisyonu Üyesi olan Zülfü Tolga Ağar’ın hayatı...

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın oğlu Zülfü Tolga Ağar Ak Parti’den Elazığ 3. sıradan milletvekili olarak Meclis'e girdi.

Zülfü Tolga Ağar, 08 Aralık 1975 Ankara'da dünyaya geldi. Baba adı Mehmet Kemal anne adı Emel'dir. İşadamı; İstanbul Şişli Terakki İlkokulu, Ankara Yükseliş Ortaokulu ve İstanbul Semiha Şakir Bilge Kağan İstek Vakfı okullarını bitirdikten sonra Amerika Birleşik Devletleri, Boston Mount İda College`da burslu olarak Ekonomi ve İşletme bölümlerinde çift anadal lisans eğitimleri aldı.

Zülfü Tolga Ağar, Marinalar Komitesi Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Tolga Ağar’ın, Hong Kong Türk İşadamları Topluluğu Başkanlığı, Deniz Ticaret Odası Üyeliği ile Kurucu Üyesi olduğu Elazığ Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyelikleri bulunmaktadır. Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Ağar, 1 çocuk babasıdır.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23