• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mehmet Gazioğlu kimdir?

Mehmet Gazioğlu kimdir?

Mehmet Gazioğlu

Mehmet Gazioğlu, 03.ekim.1995 yılında Adana'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Adana'da tamamlayan Mehmet Gazioğlu, henüz okul sıralarındayken çevresine fayda sağlamak için çeşitli kulüplerde aktif olarak görevler almıştır.
Lise eğitimini Adana'nın önde gelen okullarından birisi olan Gündoğdu Lisesi'nde tamamlayan Mehmet Gazioğlu, AGK Öğrenci Meclisi Başkanı olarak da birçok sosyal projeye öncülük etmiştir. Aynı zamanda Adana Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Öğrenci Meclisi Çukurova Başkanlığı görevinde de bulunan Mehmet Gazioğlu, başarılı çalışmalarıyla bölge gündeminde sürekli yer almıştır.

Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği ile Türkiye'nin en genç yönetim kurulu üyesi unvanını almaya hak kazanan Mehmet Gazioğlu, Adana Demirspor Kulübü'ndeki görevi süresince girişimciliği ve pozitif yaklaşımının da etkisiyle reklam ve sponsorluk çalışmaları yaparak kulübe önemli miktarda maddi katkı sağlanmasına vesile olmuştur.
Küçük yaşlardan itibaren siyasete ilgi duyan Gazioğlu, zaman içerisinde edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlatan "Referandum Kitapçığı" ile siyaset dünyasında da dikkatleri üzerine çekmiştir.
Halen Ankara Başkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde eğitimini tamamlamak üzere olan Mehmet Gazioğlu çalışmalarına devam etmektedir.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23