• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kamer Genç kimdir?

Bir süredir kanser tedavisi gören Eski Tunceli Milletvekili Kamer Genç öldü. İşte meclisin hiç kuşkusuz en çok tartışılan isimlerinden biri olan Genç'in 'utandıran' skandalları...

Kamer Genç

Kamer Genç meclisin hiç kuşkusuz en çok tartışılan isimlerinden biriydi. Söyledikleri, yaptıkları, aldığı cezalar onu hep gündemin üst sıralarına taşımıştı. Kamer Genç’i hafızalara kazıyan olay “Çiçek sulama”yla başladı. Genç bir kadınla oğlunun evinde geceyi geçirdiği söylentilerine Genç “Oğlumun evine çiçek sulamaya gitmiştim” diyerek cevap verdi.

İşte o utandıran hadiseleler...

İNTİHAR EDECEĞİM

Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesi durumunda aday olacaktır ve çok iddialıdır: Söz veriyorum size, halk beni seçmezse intihar edeceğim. Söz veriyorum burada intihar edeceğim. Ama halk beni seçerse siz intihar etmiş olacaksınız.

HAYSİYETSİZ MİSİNİZ AFEDERSİNİZ

Kendisini yanlış anlayan bir milletvekilini azarlarken  seçtiği kelimeler bile hakaret içerir:

Don demedim kardeşim, bor dedim. Haysiyetsiz misiniz afedersiniz?

FATMA ŞAHİN'E HAKARET ETTİ

Kamer Genç Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı Fatma Şahin'e yönelik olarak “Atatürk olmasa acaba hangi tarikat mensubunun kim bilir kaçıncı eşi olurdunuz” demiş ve büyük tepki almıştı.

Gelen tepkileri susturmak için tekrardan kürsüde açıklama yaptığı sırada,  AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, sinkaflı çok ağır bir küfür savurarak, “O.....  ç....! P.. k...! Satılık köpek! Şerefsiz! Senin a...  s....” diye bağırmıştı. Buna karşılık olarakta Kamer Genç kürsüdeki su bardağını fırlattı.

SON SALDIRI ERDOĞAN'A

Son olarak Kamer Genç Japonya Milli Günü resepsiyonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan’ın konuşma yapmasına tepki gösterdi. Bu tepkiden sonra Enerji Bakanı Taner Yıldız’la bir gerginlik yaşayan Genç’e sosyal medyadan da tepki yağdı. Bakan ve AK Partilivekillerin yanı sıra ünlüler ve vatandaşlar da “CHP Kamer Genç’e haddini bildirsin” yorumları yapmıştı.

 

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23