• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Gökçe Fırat kimdir?

FETÖ'de abi bitmiyor. Şimdi de Türk Solu dergisinin yazarlarından Gökçe Fırat'ın "cemaat abisi" olduğu ortaya çıktı. FETÖ'nün Ergenekon döneminde Gökçe Fırat Çulhanoğlu'na neden dokunmadığı merak konusu olmuştu. Meğer Gökçe Fırat Çulhanoğlu, FETÖ'nün derin abisiymiş. Peki; Gökçe Fırat Çulhanoğlu kimdir?

Gökçe Fırat

Herkesin Ergenekoncu ilan edildiği, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) kendisinden olmayan herkesi hapse attığı dönemde Gökçe Fırat ve Türk Solu dergisine dokunan olmamıştı.

Gökçe Fırat FETÖ'cü çıktı

Kendini solcu sanan faşist bir kitleyi 'komünist görünümlü sakallı bir abiyle' trollediler. Gökçe Fırat, misyonunu tamamladığında ilk pozunu Pensilvanya bülteni eski Zaman gazetesinin eski Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'yla vererek aslına döndü.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A HAKARET EDİP ASMAKLA TEHDİT ETMİŞTİ

Eline aldığı iple Erdoğan'ı asmakla tehdit eden Gökçe Fırat, FETÖ trolü Fuat Avni'nin Twitter'daki paralel operasyon iddiası üzerine Zaman gazetesine destek olmak için Çağlayan Adliyesi önündeki eyleme katılmış, Bank Asya için de Twitter hesabından destek mesajları yayınlamıştı. Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün ardından hakkında çirkin ifadelere yer vererek Türk Solu'na kapak yapmasıyla da bilinen Fırat, Gülen için banka kuran FETÖ tabanına "Helal olsun" demişti.


GÜLEN'İN KİTABIYLA BÖYLE POZ VERMİŞTİ

FETÖ üyelerine destek için sürekli Çağlayan Adliyesi eylemlerine katılan Gökçe Fırat'ın teröristbaşı Fetullah Gülen'in kitabıyla poz verdiği de ortaya çıkmıştı.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23