• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mesele ağaç değil

16 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Boşver

Milletin derdi ekonomi...
 • 1 Yıl Önce

akesar

Ağaçları en çok yok eden kimler? PKK terör örgütü ve onlara destek verenler. Akbelen ve benzeri eylemleri yapanlar kimler? Yine ya terör örgütü üyeleri veya onlara yakın olanlar. Eee, nasıl oluyor? Bizde termik santral,HES,GES,RES vs. karşı çıkıyorlar. Ama Fransa'nın ve diğer batı ülkelerinin nükleer santrallarına hiç sesleri çıkmıyor.PKK nın yaktığı ormanlara hiç ses etmiyor,söyleyemiyorlar bile.Bu gavur takımı maden çıkarmamıza, gaz ve patrol çıkarmamıza bile karşıdırlar. Çünkü hep Batı'nın düdüğünü öttürüyor,oralardan,vakıflardan ciddi paralar alıyorlar.Gazeteci geçinen, oralardan para alan nice pu..lar var ülkemizde.
 • 1 Yıl Önce

Sahi

Ahırda inekler vardır.sut verir et verir.sutten peynir yoğurt kaymak tereyağı yapılır. ahırı küçümseme Ali efendi.
 • 1 Yıl Önce

Cemal Hüseyin Çağlar

“Amaç çiçeği burnunda hükümetimize muhalefet etmek için bir yol açma denemesi...” -hala da ‘çiçeği burnunda’ mı hükümetinizin/hükümetimizin? -müslüman türk milleti’nin yeminli düşmanlarına toprak satmak, vicdanınızı sızlatmıyor mu?.. -istanbul’u betona boğmak sizleri üzmüyor mu?.. (m.ş.eygi üzülmeyi bırak, istanbul2un haline kahroluyordu değil mi?..) -askeri kışlalara da beton yığınakları yığıldı, bu sizlere acı vermiyor mu?.. -yeşil gidince hayat kalır mı saygıdeğer doktorum?.. saygılarımla...
 • 1 Yıl Önce

Orhan İnan

İyi işler yapılmasına engel olan bunlar. Ekonominin düzelmesini istemeyen bunlar. İktidarın başarısız olmasını ve darbe dahil, bir an evvel tepetaklak edilmesini isteyen bunlar. Bunca rezilliği yapıp, İktidarı yalan dolan katarak en çok eleştiren yine bunlar. Bunun adı sahtekarlık, hainlik ve seviyesizliktir..Biraz ahlaki meleke edinmeleri insani gereklilik iken bundan kaçınıyor olmaları da kaygı verici bir durum. Rabbim bu mazlum Milletin yardımcısı olsun.
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Dertleri üç beş ağaç değil ki . İstanbul’da asırlık çınarlar kesildi sesleri çıktı mı hayır ? Bir yorumcu kardeşimiz eyt ye temas etmiş , tamamen doğru herşeyi altüst etti . Bir seçim uğruna ekonomi tahrip oldu bütçe açık verdi . 43 yaşında emekli mi olunur herkesin bir zamanı sırası var . Sonra zam yap , diğer emekliyi süründür . Olmaz .
 • 1 Yıl Önce

Doğrusu...

Bizi, sâdece devletini ve milletini düşünerek şu EYT belâsından kurtaracak bir yiğit her hâlde çıkar diye ummaktayım. Yoksa neticesinin pek ağır olmasından korkmaktayım.!...

2712

Sayın yazar Esenyurt olayında tabi ki hükümetin kusuru var.  herkesin elinde ruhsatsız silah var. İnternetten istediğiniz silahı bile sipariş edebilirsiniz.
 • 1 Yıl Önce

Eyt

Eyt zilletin bir silahıydı ve bu silahla iktidarı vurdu.Genç yaşta emeklilik SGK yı çökertir.İktidar bu eyt emeklilik işini sürüncemede bırakmalı,belediye seçiminden sonra da bu işi İPTAL etmeli ,yoksa devlet krizlerden kurtulamaz.
 • 1 Yıl Önce

Semih Tanış

Hocam her satırına her kelimene katılıyorum.Allah razı olsun hocam.
 • 1 Yıl Önce

Kimilerinin herşeyinde keramet aramaya devam..

Eyt nin faturasını diğer normal emekliler ödeyecek.....çaresi yok...hiçbir emekli gık çıkarmamıştı,,reis ne yaparsa mutlaka doğrudur diye....şimdi yorumlarda yandık bittik ölüme mahkum olduk...beter olun demek doğru olmaz içlerinde bu eyt işinin kendilerini vuracağını farkeden öngörenler vardı onlara yazık olur zulüm olur....ama diğerleri için çok rahat gönül ferahlığı vicdan ile denebilir Kİ beter olun diye,,,hadi gençleri düşünmediniz,kendinizi bile düşünmediniz.....bu kazıkta öyle kolay çıkacak cinsten değil,,,ÇOK UZUN YILLAR İÇİN ÜLKEYİ TOPLUMU YAN YATIRIR....sürünmeye devam.....
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Mesele kalkın ma silkelenseler yüz bayraktar yüz tusaş dökülecek holdingler !! Bir işmakinası üzerinde koç, (sa)bancı logosu gördünüz mü? Yüz milyar dolardan fazla para iş makinası ve sanayii makinalarına gidiyor. Bankaları %400 kâr eden holdingler7 Sadece tüketin diyen holdingler le büyüme olmadı ölmüştüm 7yor.! Geri kalmışlık, İktidarların  suçu mu.? 1925 te Vecihi Hürkuş hapsadenler. Bu holdinglerin geçmişinde aransın 1944 de  ucak yapan  Nuri Demirağı sildi ler ucak yapan ülke satın alan ülke oldu. ülkenin kalkınmasına engel oldular. https://video.haber7.com/video-galeri/126607-yerli-cep-telefonumuz-boyle-tarihe-karismisti . Samsung bütcesi Türkiye bütcesinden fazla . Hainliğin boyutu çok büyük çok.         Aksunguru ve iha yı siha yı tiha yı koç holding mi SA bancı, ÜLKER veya eczacıbaşı mı silkelenseler yüz bayraktar yüz tusaş dökülecek holdingler kasaba bakkala manava mobilyacıya küçük esnafa savaş açmış holdingler.! koç, sabancı, Ülker gibi bir holding in savunma ve ağır sanayide olmaması tuaf değilmi. MMM migros nedir Allah aşkına koçtaş sadece tüketim kolay tüketim ürünleri. Makina yapan makina yı holdingler yapmadan kalkınma olmadı Olamaz CNC torna cnc fireze tel telerozyon batı 8 eksen makina yapmışlar milyon dolarlar la alıyoruz 5 eksenini  kullanıyoruz üç eksenini kullandırtmıyorlar. Onlar 8 eksenli kayar makina yaptılarsa bizim holdingler 10 eksenli yapmalıydı.           Tayvan bir ülke bile  değil bize teknolojık makina cnc torna cnc freze tel erozyon satıyor. Kısaca makina yapan makinalar siha iha yı yapan makinaları satın alıyoruz . Bir kaç  kobi hariç , milyon dolarlarla makina ital ediyoruz.          Bizde küçük esnafın kârına göz dikmiş holdingler kasabın, manavın, küçük esnafın kârında gözü olan holdingler. Güçlü Türkiye düşmanı holdingler.! İstisnalar hariç...!
 • 1 Yıl Önce

csn

AB den en büyük kati plastik cöp ithalatciyiz. bu kirli cöplerin akibeti ne bi yazin. biriler sirf rant kazanmasi icin cevre ve milletin sagligi hice sayilmiyormu? cöpler yakilininca AB nin zehirli gazlari hangi millet vatandas soluyor bu ara? aynen EYT de oldugu gibi hic elestiri okumadik. cevre karnemiz ne durumda? akdenizde orman yaniyor arkasinda ne tesadüf oteller insaat edilmedimi birileri rant kazansin diye. her sey rant ve cikar ekonomisi. yaziklar olsun
 • 1 Yıl Önce

Orhan

Kafana göre konuşmasan da doğrulardan bahsetsen daha iyi olmaz mı?.Hadiseleri inkar üslubu ile değerlendirmek itibar düşürür.

Mustafa

Ailemizin doktoru Ali abi günlük olayları o şirin üslubunla o kadar güzel anlatıyor ve yorum yapıyorsun ki sana çok teşekkür ediyorum
 • 1 Yıl Önce

Konu

Doktorlar eskiden şair bestekar olurdu...Aile doktorunuz Ali beyde siyasetçisi olmuş..ne güzel ne mutlu.....kovid aşısınıda çaktılar hepsi seri numaralı,, ve kime hangisi vuruldu belli,,,kayıtlı..kendininde çok teşviği olmuştu...şimdi geçti gitti bitti buhar oldu herşey bir varmış bir yokmuş...şimdi İSE konu; ormanların altımı üstümü daha çok lazım...hangisi kime lazım..kim neyin peşinde..
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23