• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Atalay Demirci kimdir?

Acun Ilıcalı'nın hazırladığı Yetenek Sizsiniz yarışması ile ünlenen komedyen Atalay Demirci'nin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu Hakan Şükür'le yazışmaları ortaya çıktı. Ardından Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, Demirci'nin yüzüne tükürdü. Peki Atalay Demirci kimdir?

Atalay Demirci

Acun Ilıcalı'nın hazırladığı Yetenek Sizsiniz yarışması ile ünlenen komedyen Atalay Demirci'nin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu Hakan Şükür'le yazışmaları ortaya çıktı. Ardından Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, Demirci'nin yüzüne tükürdü.

YAZIŞMALARI ORTAYA ÇIKTI

Demirci'nin Twitter hesabını hackleyen Ayyıldız Team, komedyenin FETÖ'cü olduğunu bildirdi. Hakan Şükür'ün "Sıfırlandık, ne idik ne olduk, nerden nereye... " sözleri dikkat çekerken Atalay Demirci'nin ise "Bu devran dönecek" sözleri göze çarptı.

Atalay Demirci'nin Fetullahçı playboy Enes Kanter'e de, "Tedbiren takibi bırakmak zorundayım bu arada, anlarsın kardeşim. Nelere bakarak insan avlıyorlar, dur bakalım geleceğiz gibi biz de oralara, ne olur dua et, Allah'a emanet ol" mesajı attığı ortaya çıktı.

BEYAZ TV MUHABİRİ YÜZÜNE TÜKÜRDÜ

Atalay Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci, yaşananlar üzerine ropörtajın ardından sinirlerine hakim olamayarak Demirci'nin yüzüne tükürdü.

"SİZ DE ONLARIN KÖPEĞİSİNİZ"

Muhabir, Demirci'ye "Muhabirlik yapmak çok zordur. Ben sizin doğru söylediğinize inanmıyorum. Bence, siz de onların köpeğisiniz. Bu benim kendi fikrim. Onlarca insan öldü, 'Kurban olurum' diyebildiniz. Yazıklar olsun diyorum" diyerek gündeme bomba gibi düştü.

{relation id:199225 slug:'atalay-demirciye-sok-beyaz-tv-muhabiri-yuzune-tukurdu'}

ATALAY DEMİRCİ KİMDİR?

Acun'un hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz programı ile tanınan Atalay Demirci 8 Temmuz 1976'da Ankara'da doğdu. Demirci komedi standuplarının yanında radyo sunuculuğu, yazarlık, şairlik ve oyunculukta yapıyor.

Sahneye ilk kez 1999 yılında çıkan 34 farklı ülkede 3 binden fazla gösteri yapmıştır. Yetenek Sizsiniz adlı program ile çıkış yapan Demirci, "Hop Dedik: Deli Dumrul" ve "Güvercin Uçuverdi" adlı filmlerde oynadı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı