• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Nur Viral, Yusuf Kavaklı’nın ardından gözyaşlarını tutamadı

Yeniakit Publisher
2024-06-14 16:18:00 -

Vefat eden Yusuf Kavaklı hoca efendi ile birçok televizyon programına imza atan sunucu Nur Viral, canlı yayında gözyaşlarını tutamadı.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Nur Viral'e programında cuma günleri eşlik eden Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı, kanser tedavisi gördüğü hastanede bugün hayatını kaybetti. Acı haberi canlı yayında alan Nur Viral, hüngür hüngür ağladı.

Programa tek başına çıkarak kahreden haberi veren Nur Viral, "Bugün benim için çok zor bir yayın olacak. Yayıncılıkta böyle bir şey vardır aslında sevdiğin birini kaybettiğinde onun anonsunu, duyurusunu yapmak, bu duyguyla yayını sürdürmek çok zor bir durumdur. Bugün gerçekten herkesten çok özür diliyorum. Sevenleri olarak çok üzgünüz, Yusuf Kavaklı Hocamızı kaybettik. Ailesine, sevenlerine sabır diliyorum ve gerçekten hepinizden bugün dua istiyorum. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinde olsun. En çok sevdiği günde vefat etti, onun için cuma günleri çok özeldi. Hep derdi ki bugünü dolu dolu yaşamalıyız. Hep beraber onun için dua edelim gerçekten. Özür dilerim böyle açmak istemedim yayını ama tutamadım kendimi. Stüdyoya geldiğimden beri her yerde onun hayali var. Bizimle atışmaları, dinlediği ilahilere eşlik etmesi... Ölüm ani dünya fani. Hepimizin en sevdikleri bir gün göçüp gidiyor. Bilmemiz gereken tek şey sevdiklerimizin değerini bilip sıkı sıkı sarılmak" dedi.


ÖNE ÇIKAN VİDEO
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

TürkOğlu

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun nur içinde yatsın inşallah,,

Selma Demirci

Çok kıymetli Yusuf Kavaklı hocam nur içinde yat mekanın cennet olsun inşallah Çok üzüldüm
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23