Kanseri 20 günde iyileştiren otun adı ne? İşte cevabı

Geçtiğimiz günlerde kansere çare bulan Manisa Akhisar'lı Lütfü Acet amcamızın haberini yayınlamıştık. Yoğun istek üzerine bitkinin ne olduğunu ve nerelerde yetiştiğini araştırdık. Kanser otunun adı kimisine göre pelin otu, kimisine göre çoban çırası otu, kimine göre de yapışkan andız otu... Çoban çırası otu ve Pelin otunun her ne kadar kansere iyi geldiği bilinse de otun yapışkan andız otu olduğu daha güçlü iddialar arasında. İşte kansere çare olan o bitki hakkındaki detaylı bilgiler...

08 Ekim 2016 Cumartesi 20:22
Kanseri 20 günde iyileştiren otun adı ne? İşte cevabı

Manisa’da kendi topladığı otlarla insanlara şifa dağıtan Lütfü Acet, kanseri tedavi eden bir bitkinin bulunduğunu belirterek bitkinin kanseri 20 günde yendiğini söyledi. Kendisi de ölüm noktasındayken kanseri yenen Acet, 30 yıldır bu bitki vesilesiyle insanlara şifa dağıtıyor. Acet'in bu bitkinin adını bilmediğini ifade etmesi nedeniyle bitkinin adını sizin için araştırdık ve bulduğumuz bilgileri sizinle paylaşıyoruz. 

KANSER OTUNUN ADI NEDİR?

Bitkinin adının çoban çırası ve pelin otu olduğu iddiası olsa da yapışkan andız otu daha kuvvetli bir iddiadır. Bu bilgi kesin olmamakla birlikte kanser otunun resimlerinden de anlaşıldığı kadarıyla yapışkan andız otu daha yakın olduğu görülmektedir. Yapışkan andız otu hakkında yapılan araştırmalarda kansere iyi geldiği de belirtilmektedir. Bu konuda uzman kişilerin ise açıklama yapmasını merakla bekliyoruz. 

İşte kanser otu

Bu da yapışkan andız (İnula viscosa) otunun çiçek açmış hali:

KANSER OTU NEREDEN TEMİN EDİLİR?

Manisa’nın Akhisar İlçesinde Seyit Ahmet Türbesine gönül vermiş ve bu türbeyi yaşatmaya kendini adamış 70-80'li yaşlardaki Lütfü Acet, Manisa Akhisar'da Seyit Ahmet köyünde keşfetmiş. Bu köye gitmeniz durumunda bitkiyi kolayca bulabilir ve nasıl kullanabileceğinizi öğrenmiş olursunuz. Fakat bitkinin sadece Manisa'da değil aynı zamanda Akdeniz-Ege sahil şeridinde 800-900 metre rakımda yetiştiği de iddia ediliyor. Yapışkan andız otunun ise Türkiye'nin hemen hemen her yerinde yetiştiği biliniyor. İsimle beraber görseline de özellikle dikkat etmenizi doğru bitkiye ulaşmanız açısından tavsiye ederiz.

KANSER OTU NASIL KEŞFEDİLDİ?

Bundan 30-40 yıl önce Manisa'da yaşayan bir kadın meme kanseri nedeni ile tedavisini Ankara’da görmekteymiş. Manisa'dan Ankara’ya tedavi için gidip gelmekte ama faydasız bir yolculuk. Bir gün bu kadın evinden bahçesine çalışmaya giderken hastalığın verdiği etki ile iyice yorgun düşer ve yolun kenarına dinlenmek için oturur. Yolda yaşlı bir amcanın kendisine doğru geldiğini farkeder, amca gayri ihtiyari bir şekilde kadına sorar, "Kızım sen neden köyün dışında yolun kenarında oturuyorsun" diye sorar. Kadın ise hastalığını anlatır ve dermanın kalmadığını bu sebepten oturduğunu söyler. Yaşlı amca o zaman "Şu önündeki otu görüyormusun;? İşte o otu topla kaynat kaynat iç. İnşallah derdine derman ve şifa bulursun" der ve kaybolur. Kadın yaşlı amcanın söylediklerini yapar ve kısa sürede kanserden tamamen kurtulur. Bu hikayeyi öğrenen ve gırtlak kanseri tedavisi gören Lütfü Acet amca da bu tedavi yöntemini dener ve şifa görürür. Otun kansere olan faydasını gördükten sonra tüm insanlığa faydalı olmak ister.

KANSER OTUNUN ÖZELLİKLERİ

Bitkiyi kolayca tespit etmeniz açısından özelliklerine de değinmek istiyoruz.

Bu bitkinin oldukça yapışkan ve oldukça ağır bir kokusu var. Yapışkan olması nedeniyle yapışkan andız otu olduğu düşünülmektedir. Bu ot ilkbahar aylarında çıkmaya başlar, Ağustos ayında çiçek açmaya başlar. Siz bu otu Ağustos ayının sonuna kalmadan yani çiçek açmadan toplamanız ya da temin etmeniz gerekir. Özellikle bu otu kendiniz bulur ve toplarsanız yapışkan olmasından dolayı tüm pislikleri üzerinde toplayacağını ve otu kullanırken zehirlenme ihtimaline karşı dağlık, insanların uzak olduğu eksoz dumanlarının değmediği yerlerden toplamınızı öneririz.

KANSER OTU NASIL KULLANILIR?

1 litre suyu kaynattıktan sonra 2-3 orta boy otun dalından elinizle bölerek kaynayan suyun içine atıp 12 dakika (10-15 dakika) kaynatın. Kaynattıktan sonra cam bir sürahiye doldurun. Elde ettiğimiz 1 litre suyu uyandıktan sonra  tekrar yatağınıza gidinceye tüketin. 21 gün bu işleme devam edilip hastalığınızın durumunu tekrar kontrol ettirin. Büyük ölçüde değişme olması gerektiği söyleniyor. İnsan zaten kendinde bu durumu hisseder. Daha da emin olmak isterseniz tekrar doktor kontrollerinden geçerek durumu teyit edebilirsiniz.

KANSER OTUNU NASIL SAKLANMALI?

Yeşil olarak temin ettiğiniz kanser otunu güneş görmeyen bir yerde ya da odada sererek kurutmalısınız. Daha sonra demetler haline getirip yine güneş görmeyen çürümeyecek bir yerde muhafaza edebilirsiniz.

HANGİ TÜR KANSERE İYİ GELİYOR?

Şuan için tespit edilen kanser türleri; gırtlak, ağız, meme kanseridir. Diğer tüm kanser çeşitlerine de iyi geldiği söyleniyor.

DİKKAT!

Lütfen bu bilgiler ışığında, bu otun faydaları konusunda yorumlarla bilgi paylaşımı yapınız. Ve bilgilerinizi paylaşmaktan kaçınmayınız. Bitki ile ilgili kesin bilgisi olan okuyucularımız yorumlarda bilgisini paylaşarak faydalı olabilirler. 

ÖNEMLİ UYARI: Otu kullanıp yan bir etkisini gördüğünüz anda bir doktora başvurmayı unutmayın. Gebe iseniz kullanmadan önce mutlaka doktorunuza başvurunuz. Bu bilgiler tecrübeye dayalı bilgiler olup tıbbi kaynaklardan da yararlanılmıştır. Fakat kesin çözüm olduğu söylenemez. Şifa Allah'tandır. 

NURULLAH ALPAY / YENİAKİT.COM.TR

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 08 Ekim 2016 Cumartesi 20:22

YORUM YAZ

 • İsmailİsmail7 gün önce
  Bikilerle tedavi dünya kurulduğundan berı vardır YAHUDİİLAÇ FİRMALARI TÜRKİYEYE YERLEŞTIKTEN SONRA BİTKİLERİ HALKIN GÖZÜNDE DÜŞÜRÜP KENDI İLAÇLARINI BİZE SATTILARVE İÇİNE HASTALIK KATTILAR SENİ HASTALANDIRIP ÖMÜRBOYU İLAC SATTILAR VE İYİLEŞEMEDENÖLDÜRDÜLER EYYY TÜRK MİLLETİ UYAN YAHUDI MALLARINDA BİZE ZEHİR VAR YEMEYİN İÇMEYİN
 • İsmail Hocaİsmail Hoca16 gün önce
  baküden yazan adile hanım siz akhisara gelirseniz bana ulaşın kardeşim sizi amcaya götürürüm hiç para almadan bitkiyi tedarik ederiz. 5052681716.
 • İsmail Hocaİsmail Hoca16 gün önce
  Bingölden Zaza hiç aradın mı konuştun mu benimle dostum. Akhisara türkiyenın heryerinden hatta pek çok yurt dışından gelen kişiler beni tanır. lutfedip gelseniz emin olsanız bilseniz öyle yazsanız nekadar iyi olurdu. hatta insanlara katkınız olurdu. Lütfü amcaya gelen pek çok hastanın iyileştiğine şahit olduk. bunları insanlarla paylaşmak kötü bir şeymi hatta gelseniz iyileşenlerin isimlerini ajandada görseniz. Evet Allah görüyor dilden çıkanları da kalpte olanlarıda biliyor. selametle dostum.
 • iskender subaşıiskender subaşı23 gün önce
  ben sivas dan yazıyorum benim babamda karaçiğer ,akçiğer ,prostatta kanser var doktorlar 4 ve 5 evre diyorlar bu durumdaki bir hastaya faydası olurmu olursa nasıl temin edebilirizlütfen yardımcı olur musunuz tel 0542 229 53 81 iskender subaşı altınyayla/ sivas
 • Yasin YamanYasin Yaman1 ay önce
  Abi şu an elimde kalmadı dün son otu tokata gönderdim iki aya yenileri çıkacak ozaman isterseniz ücretsiz bir şekilde gönderebilirim.
 • Yakup GoksuYakup Goksu1 ay önce
  Yasin yaman kardeşim benimde ihtiyacım var Abim pankreas kanseri ameliyat oldu ama tekrarlayabilir diyorlar temin edebileceğimiz güvenilir varsa telini vermeniz yoksa sizden rica edeceğim ne ise ücreti oderim Allah razi olsun bu mübarek günlerin yüzü suyu hurmetine Rabbim safi ismi ile cümle hasta larimiza şifa versin inşallah 0553 001 39 11
 • Yasin YamanYasin Yaman2 ay önce
  Adile hanım, Rabbim annenize acil şifalar versin. Şifa Allahtandır ama 4. evre kanser olan birçok kişiye gönderdim, çok tesir etmedi, ama eğer buradan biriyle iletişim kurabilecekseniz, buradan yollayabilirim, ücretsiz bir şekilde.
 • Yasin YamanYasin Yaman2 ay önce
  Ben bu işi Allah rızası için yaptığıma ve ücretsiz verdiğime ve burada değişik isimlerle yazmadığıma yemin ederim, hadi sende bu yazdıklarını ispat et, hatta biraz yüreğin varsa beni mahkemeye ver, nasıl olsa buradaki IP adreslerinden kim olduğu ne olduğu çıkacak. Benim babam beyin tümörü hastası, ben kanser hastalarının ne kadar zorlandığını çok iyi biliyorum, o yüzden elimden geldiğince herkese yardımcı oluyorum, ama birinin iyi olup olmaması benim elimde değil, Cenabı Hakkın bileceği bişey, Sana son sözüm Bingöllü kardeş, sana hakkımı helal etmiyorum ahirette iki elim yakanda olacak, attığın çamurun iftiranın hesabını veremeyeceksin.
 • 2 ay önce
 • bingöl den zazabingöl den zaza2 ay önce
  arkadaslar bu yasin yaman ve ismail hoca dene arkadaslar gerçekten de utanmaz arlanmaz kisiler yok bi arkadasim iyilesti yok ben hayrima yapiyorum ALLAH da size hayrina bi tufan vermeden vazgeçin bu sarlatanliktan .el insaf insanlarcaniylan ugrasirken sizin yaptıgınıza bakin ALLAH var ya neyse ALLAH her şeyi gören bilendir o en iyisini bilir .
 • bingöl den zazabingöl den zaza2 ay önce
  bu yasin bi hakan oluyor bi bayan oluyor yasin dostum bak ALLAHinsana beklenmedik bi zaman her an her şeyi verebilir ama insan umutlariylan oynamak kadar aci bir şey yoktur .dostum yapma ayiptir günahtir insanlar zaten caniylan ugrasirken duygulariylan oynama .birak isteyen kendiliginden istesin yok doktur eşi iyilesti yok ben iyilestim .evet ALLAH dilerse.niye olmasin elbete insan iyilesir ama bari kendiinize iftira atmayin .neyse hakini helal et.
 • AdileAdile2 ay önce
  merhabaç Bakudenim. annem 4 evre akciger kanseri. artiq tedavi olunmuyor. lazim olursa oraya kadar geliriz amcanin yanina. bizimle ulasmanizi rica ediyorum
 • bingöl den zazabingöl den zaza2 ay önce
  alt yazi yazan hayir sahipleri ulan ALLH TAN korkun ALLAH size bi fisek yolar görürsunuz hayri parayi kargoyo ulan yavsaklar ordusu sizde biliyorsunuz ki insanlarin dıugusuylan oynadiginizi .bari ALLAHIN ismini kulanmayin
 • NECAT GÜMÜŞNECAT GÜMÜŞ4 ay önce
  SELAM ALEYKÜM BENİMDE KARDEŞİM KANSER LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN OTU BANA ULAŞTIRANDAN ALLAH RAZI OLSUN ŞİMDİDEN 05427957947
 • Yasin YamanYasin Yaman5 ay önce
  Davut fetönün bedduasını kullanmış demek aynı kafada aynı yoldalar. Bir mümin her şeye beddua etmez. Peygamber efendimiz ASM bile ahir ömründe ya bir ya iki defa beddua etmiş. Ben ücretsiz dağıtıyorum, satanlara da birşey demiyorum, alan kişiye de şöyle iyi olur böyle iyi olur demiyorum şifa Allahtandır inşallah vesileniz buolur diyorum. İsteyen satar isteyen ücretsiz verir. Durduk yere beddua etmenin alemi yok.
 • Ismail karaIsmail kara5 ay önce
  Yazılanlar doğru değil ve faili hemen tutuklamamalı.
 • davutdavut5 ay önce
  dikkat edin, farklı isimlerle yorumlar yapıp kendilerini öven satıcı var bu sayfada da. satış için numara veya link bırakıyorlar. ardından farklı isimlerle şundan aldım kullandım cok memnun kaldım yazıyorlar kendilerini öneriyorlar. bezirganlardan uzak durun. Allah onarın evlerine ateşler salsın hastalıktan nemalanan asalaklar.
 • andız otu akhisarandız otu akhisar5 ay önce
  Yurtdışına ve Türkiye ye kargo ile gönderiyoruz.Gümrükte takılmadan hızlı kargo ile 2 günde teslim ediliyor.0555 077 12 58 isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.AZER BAYCANALMANYAHOLLANDABELÇİKAFRANSAİNGİLTEREkargo ile gönderilir gümrükte takılmaz.
 • Hakan bayhanHakan bayhan6 ay önce
  Teşekkürler Esma hanım bende yazınızı gördükten sonra n11.com daki o mağazadan aldım andız otunu ertesi gün elime ulaştı. İki gündür kullanıyorum, tadı okadar da kötü değilmiş, inşallah şifamıza vesile olur. ama genel duruma bakarsak ağrılarım azalıyor çok şükür.
 • Yasin YamanYasin Yaman6 ay önce
  Ankarada iki önemli onkoloji doktoruna gönderdim bu ottan, birinin hanımı tamamen iyileşmiş, artık tıptakilerde inkar etmiyor.
 • İsmail Hocaİsmail Hoca6 ay önce
  Her geçen gün kullanımı yaygınlaşıyor çok şükür. geçtiğimiz hafta sonu ülkemizin çok önemli tıp fakültesinin birin den onkoloji ve değişik alanlardan hocalar gelip bu bitkiden alıp inceleyeceklerini söylediler. bitkiyi nereden duymuşlar? Bu bitkiyi kullanan hastalarındaki iyileşmeyi görünce ve bu durumla sık karşılaşınca dikkatlerinin çekmiş. inşallah güzel bir çalışma olur ve ve neticelenir. ilaç çetelerinin engeline takılmaz.
 • Mehmet parimMehmet parim6 ay önce
  Allah razı olsun kardeşim
 • Yasin YamanYasin Yaman6 ay önce
  Azerbaycan dan çok arayan oluyor, ama oraya kargo göndermek sıkıntı. Eğer burada kalan bir tanıdığınız varsa bana ulaşsın ben ona vereyim o size göndersin.
 • sevda sevda 6 ay önce
  Bizimde Hasan emi ota eytiyacimiz var Azerbaycan dan .
 • EsmaEsma6 ay önce
  Ben geçende n11 den aldım, bir kişi ucuza veriyor, bazıları çok çakal pahalıya satıyor. Admin arkadaşımız müsade ederse Link atayım oradan alın ben bittikçe buradan alıyorum.https://urun.n11.com/baharat/akhisar-yapiskan-andiz-otu-en-az-30-gun-icimlik-P305036176
 • aynuraynur6 ay önce
  Bende rahim ağzı kanseri var.hpv18 .bu otu nasıl temin edebilirim .birde kalp damar genişlemesi astım şeker tansiyon kalp ritim bozukluğu bu hastalıklarıma yan etkisi [email protected]
 • SelmaSelma6 ay önce
  Sağolsun geçende Yasin arkadaşımıza mail attık aynı gün gönderdi, hem de ücret almadı, telefonda da çok ilgilendi, Allah ondan razı olsun, iki cihanda da işini rast getirsin, sizin gibi simsarlara kimseyi muhtaç etmesin Rabbim.
 • andız otu akhisarandız otu akhisar6 ay önce
  Öncelikle tüm hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ve acil şifalar diliyorum.Yapışkan Andız Otu'nu Akhisar'dan kargo ile gönderiyoruz. Kullanmak isteyenler facebook üzerinden mesaj atabilir veya 0555 077 12 58 telefondan ulaşabilir.
 • Yasin YamanYasin Yaman6 ay önce
  Sayın İsmayılova; Lütfen adres gönderin, ben size ücretsiz gönderirim.
 • Günay İsmayılovaGünay İsmayılova7 ay önce
  Her kese selam. Lütfən bu dedeyi bulmada bana yardımcı olun, nasıl ulaşa bilirim .? Bu hastalık benim çok yakın birisinde de var (
 • Yasin YamanYasin Yaman7 ay önce
  Gönderdim size abi, Cenabı Hak acil şifalar ihsan eylesin. Bu haberi yapan kişi de bu vesile hayra vesile olduğu için aynı sevap ona da yazılır inşallah.
 • Nuri ÖzcanNuri Özcan7 ay önce
  editör arkadaş telefonları neden siliyorsunuz burda yardıma ihtiyacı olan kişiler var hastasına çare arayanlar var iletişime geçemiyoruz alıp satanları telefonunu silin ama gerçekten yardımcı olmak isteyen kişilerin telefonu kalsın ulaşamıyoruzyasin yaman seninle iletişime nasıl geçebiliriz 0544 625 07 37
 • ismail gezenismail gezen7 ay önce
  andız otunu ben denedim ...
 • Yasin YamanYasin Yaman7 ay önce
  Dün andız otu verdiğim bir arkadaşım aradı hanımı meme kanseriydi. 3 ay kadar kullandı %60ı kaybolmuş, doktor sormuş ne kullandınız siz diye ota bundan bahsetmiş, kızmamış ama birşey de dememiş. İlaçla kullanırken dikkatli olun demiş sadece. Son bilgi böyle
 • mustafamustafa8 ay önce
  (Editörden: Yorumunuz reklam içerdiğinden yayınlanmamıştır. Bilgilerinize...)
 • EVREN KARABULUTEVREN KARABULUT8 ay önce
  ALLAH HEPİNIZDEN RAZI OLSUN
 • EVREN KARABULUTEVREN KARABULUT8 ay önce
  SELAM BENIMDE ANNEM BÖBREK KANSERİ DOKTORLAR COK ÜMİT VERMIYORLAR BENDE GİTMEDİGİM HASTANE DOKTOR KALMDI KENDİ KENDİME ÇARE ARIYORUM SİZLERİN BANA ÖNERCENIZ BİRŞEYLER OLURMU ALLAH RIZASI İÇİN İRTİBAT 0535 793 85 10
 • Yasin YamanYasin Yaman8 ay önce
  Akhisardan bir arkadaşım aldı istanbullu, senin gönderdiğine benzemiyor tadı bir tuhaftı anneme hiç fayda etmedi dedi, tekrar benden istedi, bilmiyorum ben tadına bakmadım oradakinin.
 • İsmail Hocaİsmail Hoca8 ay önce
  Yasin Yaman kardeşim siz sanırım Akhisardan da aldınız ıspartadan da topladınız. aromasında, tadında bir fark varmı. bana Antalyadan getirdiler içemedim.
 • KARDEŞİM OTU YEMİN ETTİNİKARDEŞİM OTU YEMİN ETTİNİ8 ay önce
  KARDEŞİM OTU BULAMADIYSANIZ BANA YAZIN
 • Yasin YamanYasin Yaman8 ay önce
  Cümlemizden inşallah İsmail hocam. Gördüğüm iller Isparta-Antalya-Burdur-Hatay-Adana ama bunların dışında bütün illerde de bölge bölge olabilir. İnsanlığa faydalı olmak lazım, rabbim iki cihanda da sıkıntılarımızı gidersin
 • İsmail Hocaİsmail Hoca9 ay önce
  Yasin kardeşim Allah razı olsun. Uslar yada oturuyorsunuz sanırım. Antalya aydın muğla civarında olduğunu biliyordum. Ama ısparta da var demekki.
 • İsmail Hocaİsmail Hoca9 ay önce
  Yasin kardeşim Allah razı olsun. Uslar yada oturuyorsunuz sanırım. Antalya aydın muğla civarında olduğunu biliyordum. Ama ısparta da var demekki.
 • ayşegülayşegül9 ay önce
  benim babamada mide kanseri ve karaciğer teşhisi konuldu lütfen banada ulaştırın o otu ücretli istiyorum ama
 • Yasin YamanYasin Yaman9 ay önce
  serdar abi aşağıya yazdım bana adresinizi adınızı soyadınızı yazın size ücretsiz bir şekilde Allah rızası için gönderirim.
 • Serdar OzaydinSerdar Ozaydin9 ay önce
  Merhaba Eşim Lösemi hastası egerki bu otu bulmamıza yardımcı olabilirseniz minnettar kalırım.
 • Yasin YamanYasin Yaman10 ay önce
  Kardeşlerim bu ot Türkiyenin hemen her yerinde var. Ben geçen yıl bizim buradaki kanser bir arkadaşımdan gördüm bu otu bi baktım, dedim bizim köyde dolu akhisara gitmeye gerek yok dedim. Sonra internetten araştırdım bu otu baya arayıp bulamayan parası olmayan veya gidemeyenleri gördüm. Sonra gittim köyde bir remork kadar topladım hepsini gölgede kuruttum. Bir yılda hepsini dağıttım Türkiyenin her yerine ama ücretsiz bir şekilde, inanmazsınız o dualar binler ücrete değer. Paranın hiç ehemmiyeti yok Allah razı olsa bizden yeter. Allah izin verirse bu yılda dağıtmaya başladım daha da dağıtacağım inşallah. İhtiyacı olan biode ben deneyeyim değil gerçekten ihtiyacı olan bu maile yazsın ücretsiz bir şekilde yardımcı olurum. Isparta da olanlara ise yerinde gösterebilirim. Bunun için mail adresi açtım. [email protected] Lütfen ihtiyacı olan yazsın yakınlarda olanlarda göstereyim herkese Allah rızası için toplayıp dağıtsın.
 • Hakan FEYZULLAH Hakan FEYZULLAH 11 ay önce
  Kardeşimde beyin tümörü vardı bu ot sayesinde tamamen kurudu bulanı keşfedeni allahim en güzel yerlere yerleştirsin
 • İsmail Hocaİsmail Hoca1 yıl önce
  Son günlerde en çok sorulan soruya burada cevap vereyim. Acaba bu bitkiyi sağlıklı olanlar korunma amaçlı sağlıklıyken içebilirmiyiz? son günlerde en çok bunu soruyorlar. Evet en güzeli aslında sağlıklıyken içmek ben şahsen 3 ay arayla bir ay içmeye çalışıyorum. Damar açıcı özelliği olduğuna göre her tür hastalık için içilmesinde çok büyük fayda olduğuna inanıyorum. özellikle sigara kullananlar 6 ayda 1 ay içmeleri faydalı olur kanaatindeyim. 1 ay kullananlar şayet iyileşme alameti görülürse tamamen iyileşene kadar içilmeye devam edilmelidir. yani herkes için 1 ay içilecek diye bir şey yok. bir aydan fazla içilmesindede bir mahsur yok. küçücük ümit belirdimi uzun süre içmeye devam edenler var. Bütün bunlar tecrübe paylaşımı tercih siz değerli kardeşlerimin. Birde temin ettiğiniz kişiler konusunda hassas davranınız lütfen. Bana ulaşanlarla her zaman tecrübe paylaşımında bulunuyorum.
 • SrmaSrma1 yıl önce
  Lütfü amcaya nasıl ulaşabiliriz yardımcı olurmusunuz
 • İsmail Hocaİsmail Hoca1 yıl önce
  Feyza hanım muayene etmiyor. Herkes için kullanımı aynı. Bunun birkaç sebebi var en önemlisi hasta gelirse kullanmaya ve iyileşeceğine ikna olur düşüncesi. diğere sebep herkes alıyor ama kullanmıyor 1 yılda bitecek 1 ayda bitiyor almaya gelenin önceki aldığı arabasında duruyor. diğer neden az da olsa önceden ondan alıp parayla satanlar olmuş bunu da engellemiş oluyor. dışardan zaman zamna amcadan alıp gönderirmisin diyorlar bu mümkün değil aldım diyenler bile başka yerden almışlardır. Arayanlara acizane bilgi vermeye teminde yardımcı olmaya çalışıyorum. Akhisar da öğretmenim gelenlerle tanışıyoruz,Lütfü amcaya ulaşım konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum. Selam Ve dua ile
 • mustafamustafa1 yıl önce
  Kansere köklü çözüm olan yapışkan andız otu21 günde Kanseri tedavi eden otu sizler için temin ediyoruz bilgi için...
 • FeyzaFeyza1 yıl önce
  Merhaba, neden hastayla gelinmesini istiyor acaba? Doktor değil ki, muayene vs yapmayacak ki. Çoğu hasta gelebilecek durumda bile olmayabilir...
 • İsmail Hocaİsmail Hoca1 yıl önce
  Değerli dostlar hasta olan veya sağlıkl olup bu bitkiyi kullanmak isteyenlere acizane tavsiyem. bu bitkinin artık 30 yıl tecrübesi var. iyileşen hertür kanser çeşidi hastalara şahitlik ediyoruz. ama bir video izlemiş bir haber okumuş bir yorum okumuş herkes maşallah bunun uzmanı olmuş ve ahkam kesmeye başlamış. bir bilgi kirliliği oluşmaya başladı. Ben akhisarda öğretmen olarak çalışıyorum. Lütfü amca ve hasan amcayla uzuncazamandır bu konuları konuşuyoruz pek çok olaya kişiye tanık oluyoruz. selam ve dualarımla (Editörden: Reklama gireceğinden telefon numaranız silinmiştir. Bilgilerinize... Selamlar)
 • SinanSinan1 yıl önce
  Elinde varsa bana gonderirmisin allah risasi icin acil
 • Köylüm ŞarküteriKöylüm Şarküteri1 yıl önce
  ???
 • Efe htcEfe htc1 yıl önce
  Allahım acil şifalar versin tüm hastalarımıza
 • İsmail Hocaİsmail Hoca1 yıl önce
  Değerli dostlar fırsat buldukça bu bitkiyle ilgili bu konuyla ilgili yorum yazmaya bilgi vermeye çalışıyorum. Her geçen günde yeni tecrübeler ediniliyor onlarıda paylaşıyorum.Ben Akhisarda öğretmenimbu ara çok dönüşler almaya başladım oda şu: Hocam bir ay kaynatarak içtim çok fayda görmedim ama bir ayda kaynar kaynamaz ateşi söndürdüm ve yarım saat demlemeye bıraktım sonra süzüp içtim ve bir ayda iyileştim. bu banada makul geldi çünkü tüm bitkiler bu şekilde demleme usulüyle içiliyor. bu konuyu Lütfü acet amcaylada görüştüm o israrla kaynatılacak dedi. bu konuyuda bilin istedim. Ben elhamdülillah sağlıklıyım ama bu bitkiyi 3,4 ay arayla bir ay içmeye çalışıyorum. bu sefer kaynar kaynamaz ateşi kapatıp yarım saat demleyip öyle içiyorum. Saat 17 den sonra ararsanız bilgi paylaşımında bulunabiliriz. TELEFONUM 5052681716
 • Mehmet Emin KoyuncuoğluMehmet Emin Koyuncuoğlu1 yıl önce
  Serap hanim faydasini gordunuz mu... ve bu otu nasil temin ederiz...simdiden tesekkurler...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

27 Haziran 2019