• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
19 Ocak 2021

Üçüncü Dünya Savaşı! Beyin kontrolü ve korunma yolları -5

Dünyada bugün bilim adamlarınca teknik olarak bütün canlıların frekansı belirlenmiştir!

Hem Rusya’da, Ukrayna’da ve Almanya’da pek çok şirket dünyada yaratılan bütün canlıların frekans değerlerini kitler halinde dünyaya satışını yapıp bilimsel çalışmalara katkı yapmaktadırlar!!?

Bundan 30 yıl önce benim de şahitlik ettiğim çalışmalarda Dünya Bilim ve Buluş Adamları Derneği ve Integratif Tıp Dünya Konseyi Başkanı Prof. Dr. Helena Terenenko’nun düzenlediği Dünya Uluslararası Birinci Integratif = Holistic = Bütünsel Tıp Kongresi’ne dünyadan 55 ülke katılmış başta Amerika, Kanada ve Avrupa ülkeleri yanında Rusya, Çin ve Türki ülkeler yanında Türkiye’den beş kişilik bizim heyetimiz de katılmıştır! Ukrayna Kiev’de yapılan bir toplantıda dünyadaki modern tıbbın engin tecrübeleri yanında gerçek tıbbın metotları dünya ülkelerindeki heyetler tarafından sunumları yapılmış ve bir kitap olarak bilimsel veri maksadıyla yayınlanmıştır!!

Türkiye’den o zamanki Sağlık Bakanımızın hepsi de uzman hekim olan üç danışmanı yanında İstanbul Üniversitesi’nden Fizik Tedavi Anabilim Dalı’ndan bir profesör ve İstanbul Hastanesi Başhekimlerinden birisi ve daha sonra Sağlık Komisyonu İstanbul Milletvekili olan bir hekimimizle birlikte heyetle temsil etmiş ve yaptığım sunumda kozmik bilim ve bilinçle yaşam enerjisinin yaratılmış olan insana tesirini ve insana olan etkilerini infuruj kameralar, termal kameralar ve aura görüntüleri ile 1,5 saatlik sinevizyon eşliğinde yaptığım sunumda; habitatımızın, havanın, suyun, toprağın, elektromanyetik dalgaların, renklerin, taşların, seslerin, düşüncenin gücünün, inancın yaratılan canlılara başta insan olmak üzere olumlu olumsuz bütün detaylarını gösterme imkânı buldum!

Türkiye’den gelen ekibimizle birlikte yaptığımız sunum Ukrayna Sağlık Bakanlığının da içinde bulunduğu jüri tarafından birinci seçildi ve bir hafta heyetimiz Ukrayna’da misafirlik hediyesi yanında üretilen cihazlardan % 50 indirimle alma imkan tanınarak ilk defa Türkiye’de kanuni Avrupa Birliğinden onaylı CE belgeli Biorezonans cihazı ile ve onun terapi cihazları yani dünyada yaratılan bütün canlıların frekansının yüklü olduğu yardımcı müdahale cihazlarıyla bizler ve Türkiye insanı tanışmış oldu!!?

Daha sonra da ilk cihazın 16.000 enerji boyutunda tanı ve teşhis ve müdahaleleri yanında bugün 54.000 tanı teşhis ve tedavi metodu uygulayan cihazlar insanlığın hizmetine sunulmuştur! Almanya’da da ve dünyanın pek çok üniversitesinde, yaratılan her canlının frekansı ve enerji boyutları tespit edilerek özel cihazlara yüklenmiştir!

Her pazar saat 15:00’te Maranki Instagram ve Facebook sayfalarında yaptığım beyin kontrolü canlı yayınında bu hafta dünyada ilk defa Kovid-19’un dünyadaki 105 ülkede ve şehirlerinde de ayrı frekans gösteren mutasyonları üzerinde yapılan çalışma yaklaşık 500 programlık cihazının kullanımı hakkında bilgi verdik!

Dünya tıbbi Kovid-19 ilgili bize anlatıldığı gibi sadece bir Kovid-19 değil !!?

Hatta uzmanlarınca bildirilen ve dünyada Dünya Sağlık Örgütü ve şeytan aklının ortaklaşa zamanı geldiğince açıklanıp planlanan şekliyle gösterileceği 50’ye yakın mutasyonu değil dünyanın flora ve fauna iklim yapısı, yükseklik, rakım ve genetik kodlarda dikkate alınarak ve daha pek çok etken sebeplerle yüzlerce mutasyonunun olduğu gerçeğini de ortaya koymuştur!!?

“Biorezonans ve Frekans Tıbbı” metoduyla bütün mikroplara, insanlara, toprağa, havaya, suya ..vs kullanılması için insanlığın selameti ve daha sağlıklı yaşaması için istifadesine sunulmuştur!

15 yıldır Türkiye’de, Avrupa Birliği’nden “CE” belgeleriyle onaylı, İtalyanların mora, Fransızların Margiva ve diğer Avrupa ülkelerinin Bicom teknolojileri ile Rus ve Ukraynalıların Macaristan’dan onaylı CE belgeli Altımed Lanta, Helper ve diğer Biorezonans enerji cihazlarımızı kullanarak, her türlü olumsuzluktan korunup, enerji kalkanımızı- güçlendirerek hastalanmadan, ilâç kullanmadan yaşamak mümkündür ve bizler de aşılanmadan yaşıyoruz!

DÜNYA BİLİMİNDE MÜMKÜN OLAN 

SON NOKTAYA GELİNMİŞTİR!

Ticaret Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ın teşvikleriyle inşallah devlet nezdinde “Frekans Tıbbı” çalışmalarımız son noktaya gelmiştir.

Tabii ki çağın araçları ve teknolojilerinden faydalanarak da insanlığın kurtuluşu hızlandırılacaktır. Dünyanın uyguladığı “preventif-önleyici” metodlarının sağlık sahasındaki “Biorezonans-Frekans Tıbbı ve Teknolojileri”, devletimize ve milletimize insanlığın en ileri çağını yaşatacaktır! Dünyadaki sayısız çalışmalar, eserler ve doktora tezleriyle bu alanda büyük ilerleme kat edilmiştir!

Sayın Cumhurbaşkanımızdan, dünyada örnekleri olduğu gibi frekans tıbbı ve Biorezonans uygulamalarının yine dünya örneklerinde mesela Almanya’da olduğu gibi iki ila dört yıl arası eğitim almış üniversite mezunu bu sahada uzmanlaşmış-hay praktik-uzmanlarınca acilen Türkiye’de de insanlığın hizmetine sunarak istifadesi sağlanmalıdır!!

WhatsApp ihbar hattı: 0 53020000 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

çarıklı sokrates

sayısal alanda iki üiversite mezunu, bir mühedislik bir de yüksek lisans terki olan ben, "sayın yazar sizi anlamıyorum" ne anlatmaya çalışıyorsunuz?????
 • Yanıtla

Davetiye

Birinci ve ikinci cigaraları vardı ya eskiden, e halihle üçüncüsü de varıdı. Aynen üçüncü dünya savaşı da olacak tabii, onu kim yazarsa aferim alacak, yazın da olsun bağri
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23