• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
22 Eylül 2020

Şeytan’ın cellâdına aşık olanlar kim!

20 yıldır, belgeli-ispatlı söylediklerimize tedbir almayanlara ve bu necip milletin torunlarına bu köleliği reva görenlere bir kere daha duyuruyoruz!!?

O zararın neresinden dönülse kârdır!!?

tedbir alınız!!?

Gelin şeytanın ‘birinci sınıf’ kölesi Dünyayı idare eden ailenin en büyük baron’unun ağzından, bugün bize yaşattıklarının planlarını dinleyelim. Titreyip özümüze dönmemize vesile olur belki..!?

Şeytana tabi olanlar kimlermiş bakalım!?

Sağlamasını kendimiz de yapalım!

Bu yazılanların hepsinin “kozmik bilim ve bilinçle yaşam enerjisi” ve “21. yüzyılda ki Stratejik araştırmalar” kitabımız da 2004 yılında kayıt altına almıştık! 

 Ne dersiniz?

 Şeytan hedefine ulaşmış ve bizi celladına aşık etmiş mi? Kararı siz verin!!?

“Tersini yapıyormuş gibi davranırken hayatlarını kısa ve zihinlerini zayıf tutacağız. Bilim ve teknoloji bilgimizi, onların neler olduğunu asla görmemeleri için en ince şekillerde kullanacağız. Yumuşak metalleri, yaşlanmayı hızlandırıcıları ve uyuşturucuları yiyeceklerine sularına ve hatta soludukları havaya karıştıracağız. Döndükleri her yerde zehirlerle kaplanacaklar.

Yumuşak metaller onların akıllarını kaybetmelerine neden olacak. Desteklediğimiz kurumlar vasıtası ile onlara bu rahatsızlıkları için çare bulacağımıza söz vereceğiz, aksine çare diye ürettiğimiz ilaçlarla onlara daha fazla zehir vereceğiz. Ünlü aktörler ve sanatçılar tarafından reklamı yapılan ve aslında kimyasal zehir olan hijyen ve güzellik ürünlerini, aptallar yüzlerine ve bedenlerine gençlik getireceğine inanarak sürecekler. Ve derilerinden bu zehirler emilecek, susuz ve aç ağızlarından onların zihinlerini, iç organlarını, üreme kapasitelerini yok edeceğiz. Çocukları sakat ve deforme olmuş olarak doğacak ve bunun sebebini onlardan saklayacağız.

Zehirleri dağıtmakta ustaca olmalıyız çünkü anlayabilirler. Onlara zehirlerin iyi bir şey olduğunu TV’deki uzmanlarla, güzel animasyonlarla, müziklerle cazip hale getirip öğreteceğiz. Uzman görünümlü adamlarımız onların aldanmasına yardımcı olacaktır.

Doğum yaptıklarında aşılarla çocuklarının kanına zehir enjekte edeceğiz ve aslında aşılarla onlara yardım ettiğimize onları ikna edeceğiz! Mümkün olduğu kadar erken yaşlardan başlayacağız, zihinleri gençken çocukları en çok sevdikleriyle, tatlılarla, şekerlerle zehirleyeceğiz.

Dikkatlerini paraya ve ekonomiye odaklayacağız, böylece asla iç benlikleriyle bağlantı kurmaya vakitleri kalmayacak. Onları cinsellik, zevkler ve video oyunlarıyla oyalayacağız ki hiçbir zaman herkesin birliği için bir araya gelemesinler. Akılları bize ait olacak ve dediğimiz her şeye itaat edecekler. Reddederlerse, beyin kontrolü yapan teknolojiyi uygulamanın yollarını bulacağız. Korkuyu silahımız olarak kullanacağız.

Düşmanlığı körükleyeceğiz. Aralarında bir ışık parladığında, onu alay, karalama, iftira veya ölümle yok edeceğiz ki bize en çok bu yakışır.

Onların uyanışlarını yasakladığımızda onları cinayetle suçlayacağız ve dünyaya farklı bir hikâye sunacağız çünkü tüm medyanın sahibi biz olacağız. Bize karşı ayaklandıklarında, onları böcekler gibi ezeceğiz, çünkü böcekten dahi daha güçsüzler...!”

ŞÜKÜR Kİ SAFIMIZ BELLİ!

 Şeytan aklının karşısındayız!

Bu aziz milleti celladının yolundan -narkozdan uyandırmak için 57 soruşturma geçirdik! Çok şükür hepsi, yukarda anlatılan şeytan aklının kölesi Bakanlar, bilim kurulları, odalar, bu ülkeye ihanet eden bütün şebekeleri her dönemde muktedir olan insan görünümlü şeytan elçileri! Onların tetikçileri ve işbirlikçileri eliyle yaşatıldı! Ama biz kaldığımız yerden, ata topraklarından, şeytanın bozduğu tohumları asıllarına çevirerek mücadele etmeye, üretmeye, ahrette bizleri kurtaracak eserler vermeye devam ediyoruz!

Cennet ucuz değil! 

Cehennem dahi lüzumsuz değil! 

Zalimler için yaşasın cehennem!!?

DERİN GAFLET UYKUSUNDAN UYANANLAR KURTULACAK!

Kurtulmamakta ısrarcı olanlarsa kısır döngüyle hastanelerde! Yolda hatta evlerinde bile ağzını, burnunu, yüzünü ve kendini karanlıklara kapatarak sosyal hayattan uzak köle bir vaziyette “korkak her gün ölür!” misali gibi sürüne sürüne ölümü yaşayacaklar, zaten yaşıyorlar da..!

“Allah’ın verdiği ömrü O’ndan başka alacak yoktur!”

Sebeplere sarılalım! Başta mısır şurubundan yiyecekler, emülgatörlü katkılı gıdalar, 28 günlük ‘kanatlı’lar, gdo’lu tohumlardan tahıllar, kabuğu kepeği ruşeymi alınmış ekmekler, rafine tuz, florürlü diş macunları, hibrit yağlar, margarinlerle ömrümüzü ziyan etmeyelim! Bağışıklık sistemimizi güçlü tutalım! Bağışıklık sistemimizi maksatlı olarak düşüren şeytan aklının bugünkü sisteminden kâinat şifahanesindeki ata tohumlara dönelim! NUH’un gemisinden çıkan asıllara -tohumlara dönelim nesillerimizi muhafaza edelim!!?

Tedbir alalım!!?

Ancak takdiri değiştirmez!

 İlahi hüküm gereği “zerre kadar yaptıkları şer’rin ve tabii ki hayrın da hesabı görülecek ve insanlara yaşattıklarının aynısını yaşayarak!” Herkes kaderini yaşayacaktır!!?

Vesselam!

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

okuyucu

yazdıklarınız noktasından virgülüne doğru,fakat siyasilerimiz bu konularda çok istekli olmadılar,
 • Yanıtla

necmi

kış Zorlu geçecek Allah muhafaza uyarmaya devam edelim var olun hocam.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23