• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Prof. Dr. Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI
08 Eylül 2020

Neler maskeleniyor??!!

Tabii ki hastalıklı toplumsal mahallerde maskeye! Sosyal değil, fiziki mesafeye ve hijyene sonuna kadar evet!!?

Küresel çetenin dünya çapında oynadığı büyük oyunun yöntemleri değişse de tahakkümü değişmiyor, çözümsüzlüğü de öyle!!!

PEKİ KİM BUNLAR??!!

Devlete yaklaşık kırk yılını verip daha çoğu yurtdışında ve yurtiçinde devletimi temsilen çok büyük projelerde, stratejik görevlerde bulunmuş bir teknokrat olarak bugünkü yaşatılanlara hiç şaşırmadığımı açıkça beyan ediyorum!! Feraset sahiplerince malum ki, şehirleri ülkeleri kurumları hasılı dünyayı kişiler ve kurumlar yönetmiyor!

Satın alınmış tetikçi ve efendilerine kölelikten başka gaye gütmeyen Devlet içindeki kripto illumunatlar, reptilianlar ve hannasın kirli elleri kısaca “küresel sermayenin sahipleri “tarafından idare ediliyoruz!!?

 Bunun örneği dünyada Acimi ve tüketilmesi kısıtlanan mısır şurubunun ABD başkanının ricasıyla Türkiye’de yasaklanamaması olabilir mi???

Uyanma zamanı geçiyor!

Belirli bölgelere dronelarla atılıp, bölgesel yayılmayla sadece bir kısım insanı öldürenlerin üzerinden, dünyanın asıl gücü medyanın narkozuyla şişirilen salgın Dün kene, domuz, kuş.. Vs bugün de aynı oyun devam ederek corona üzerinden ne oyunlar dönüyor..!!?

Bu küresel çete öyle arsız ki, on yıllardır havayı, suyu, toprağı ve dolayısıyla insan neslini katletmek için ‘küresel ısınmayı engelleme’ yalanıyla uçaklardan milyonlarca ton ağır metali, virüsten çok daha büyük ölçekte bütün akut ve kronik hastalıkların sebebi çok zehirli toksik maddeleri de havaya salıyor; 5G uygulamaları Dünya Sağlık Örgütünün domuz gribinde yanılmışız gibi açıklamalarını.. Vs’leri halkın ferasetine bırakıyorum..!!!

SADECE VİRÜSE BAĞLI ÖLÜM
VAR MIYMIŞ..??!!

Akıl tutulması yaşayan mankurt! düşünemeyen güruh! Binlerce ünlü ünsüz, bilim adamı, akademisyen, akil insan da sormuyor ki, ölen bu binlerin, milyonların üzerinde araştırma yapılmış mı neden otopsisiz gömülüyorlar!!?

Avrupa’da gösteriler yapıldı! Misalen, Almanların aklı kıt mı ki 600.000 kişi maskeye ve virüs yaygarasındaki abartılmış yalanlara, yaptırımlara karşı gösteriyi niçin yaptı..!?

Gavur yaşantısından farkı olmayan Müslüman Türk toplumunun ‘gavur’ denilen Almanlar kadar veya dünyanın onlarca ülkesi kadar aklı yok mu ki her söylenene itibar ediliyor??!!

Bu yetkililer, nelerden yetkili?! Neden hiçbir şey ‘sebepleriyle’ araştırılmıyor? Araştırmacılar diyor ki, önümüzdeki dönem iklim değişiklikleri tavan yapacak, dünyada radyasyon ışınımları artacak, hatta virüsün yayılımını hızlandıracak, bunlar araştırılıyor mu??!!

Hatta bu virüs mü yoksa bakteri tesiri de olabilir mi? Neden kan pıhtılaşma yapıyor???

Neden Çin’de! Amerika’da belli merkezlerde tamamlayıcı tıp uzmanları besin desteklerini yönelip yoğun C vitamini yanında kan sulandırıcı bitkisel destekler veya parasetamol öneriyorlar!!? Türkiye’de hangi bilim adamı ve kurul bunu araştırdı!!?

Bunlar film adamı mı!!?

Dünyanın en ünlü doktorları, operatörleri, stratejistleri, bilim adamları, araştırmacıları, yazarları, bilgi ile belgelerle, dokümanlarla, analizlerle, deneylerle yazılı ve görsel basında binlerce açıklama yaparken bizim bilim adamları neden bir tanesi de ağzını açıp devletin televizyonda veya basında açıklama yapamaz!!?

DÜZENİ KİMLER KORUYOR!

Bu feryadımız hâlâ yaşatılmak istenen “kara düzen”e karşı!

Yoksa, 2023 hedeflerindeki büyük Türkiye’nin dirilişini görüyoruz ve devlet aklına güveniyoruz! Devlet aklı bu milletin manevi koruyucuları, ak sakalların.. Vs’nin desteğiyle gereğini yapacaktır!!?

2023’ÜN AYDINLIK GÜNLERİNİ BEKLİYORUZ!

Bu zor zamanlarda içte ve dışta yedi düvele karşı verdiğimiz psikolojik harple, başta gıda, tarım ve sağlık politikalarında Mısır şurubu, Emülgatörler, Çin tuzu.. Vs gibi sağlığımızı bozan gıdalar yasaklandığı gün ülkenin kurtuluşu başlayacak..?

Ülkemizi uluslararası mecrada prestij sahibi yapacak projeleri destekleyen vizyon sahibi kadrolarla halkın teveccühü sağlanıp 2023 hedeflerinde daha kararlı adımlar atılacaktır diye ümid ediyorum!

İstikbâl inkılâbâtı içinde en gür sadâ inananların olacaktır!

“Andolsun biz, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yarattık. Bunların kalpleri vardır ama kavrayamazlar; gözleri vardır ama göremezler; kulakları vardır ama işitemezler. Onlar hayvanlar gibidir, hatta daha da şaşkındırlar. İşte asıl gafiller onlardır.” A’râf 179

“..Ey iman edenler! Adaleti ayakta tutun....Nefsinizin arzusuna uyarak adaletten uzaklaşmayın. Eğer (şahitlik ederken) dilinizi eğer, bükerseniz veya çekinirseniz, şüphesiz Allah yaptıklarınızdan haberdardır!!” Nisa 135 

WhatsApp İhbar Hattı

530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sorumlu

Ahmet Hocam teşekkür ederim kendi şahsım ve yakınlarım adına CESUR ve aydınlatıcı bir yazı olmuş Delilleriyle adeta kendi alanında neredeyse bilimsel ders şeklinde makale olmuş ama kaç kişi bu değerli ve CESUR yazınızı okudu acaba? Bakıyorum henüz yorum yapan bile yok bu kadar önemli ve kıymetli bir yazıya Çünkü millet ucuz arsa ucuz ev ucuz araba ucuz kredi ucuz gıda ucuz giysi ucuz vs vs peşinde ve ilgi alanları maalesef sohbet konuları genelde bu ve Afedersiniz ümitsiz olmak istemiyorum ama bu ucuz kumaştan iyi bir elbise çıkmaz İlminize sonsuz Hürmetlerimle
 • Yanıtla

celal

duvara vurmuşuz! hakikaten yetkililere ulaşması lazım bu çok önemli mesajların, narkozdan kurtulsunlar. halk da ayrı bir garabet de daha lüks bir hayatım peşinde celladına Aşık şekil de yaşıyor... vah halimiz..!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23