İhanetinheykelini diktiler

13 Temmuz 2019 Cumartesi

15 Temmuzu gecesiyle gündüzüyle unutmayacağız. Üzerimize atılan bombaları, kurşunları ve o bombalar, o kurşunlar altında kimimizin şehit, kimimizin gazi oluşunu tarihin hafızasına asla silinmemek üzere kazıdık; unutmayacağız. 

O gün ve gecede, bütün ihanet fay hatlarının bir bir aktif hale gelmesi sebebiyle yekpare devlet yapısının iliklerine kadar duyduğu sarsıntıyı ve bu aziz milletin kendi devletine sahip çıkma uğruna efsanevi bir refleksle meydanlara dökülüşünü, bu uğurda candan, canandan geçişini unutmadık, unutmayacağız ve de unutturmayacağız.

Bu bizim yaşadığımız sürece vazifemiz; öldükten sonra da vasiyetimiz olacak, nesilden nesle hep hafızamızın en zinde yerinde varlığını koruyacak, mevcudiyetini hissettirerek sürdürecek. Bu böyle olacak. Kimse kuşku duymasın. Bu böyle kalacak, hainler hiç umutlanmasın.

“Onlardan her bir kişiye kazandığı günahtan bir ceza vardır. İhanetin büyüğünü yüklenene ise büyük azap onadır.” (Nur, 11) Onun dünyası da ahireti de bitiktir. Dünyada vicdan azabı onu bir an olsun rahat bırakmayacaktır. Çünkü insan ne kadar kendisini haklı çıkarmak için mazeret uydurursa uydursun o kendi aleyhinde tanıktır; nefsini kandırması, vicdanına bu yalanları kabul ettirmesi mümkün değildir. (Kıyame, 14-15) 

Onun ahiretteki durumu ise açıkça şu ayette hükme bağlanmıştır: “Kim bir mümini kasten öldürürse, cezası, içinde ebedi olarak kalacağı cehennemdir. Allah ona gazap ve lanet etmiş ve onun için büyük bir azap hazırlamıştır.” (Nisa, 93) Hâlbuki söz konusu hain tam iki yüz elli kişinin katili, iki binden fazla insanın yaralanmasının failidir. Bütün bir millete yaşattığı maddi manevi kayıpların ise baş müsebbibidir.    

Kendi cinslerinin bile en alçağı FETÖ denilen bu hain topluluk, ilk önce var güçleriyle sahiplendikleri, savundukları bu hain darbe teşebbüsünü, şimdilerde bütün inkâr mekanizmalarını kullanarak red etmekte ve işi başkasına fatura etmenin imansız ve amansız cehdine düşmüş bulunmaktadırlar. Fakat ne deseler, ne gibi yalanlara sarılsalar da yaptıkları ihanetin lağımlı çukurundan çıkmaya, kurtulmaya asla yol bulamamaktalar. 

Her biri kendi nifakının çeperini aşmaya çalıştığından diğer münafıkların desteğinden de kurtuluş adına bir fayda görememekteler. Onlar, her ne kadar bu darbeyi sulandırmak için çaba sarf etseler de, şehitlerin, gazilerin akan kanı manevi bir tazyikle onlara galebe çalmakta ve her defasında onları içinde yaşadıkları hüsrana geri püskürtmektedir. Ve onlar her ne kadar bu ihaneti başkasına yıkmaya çalışsalar da Adil Öksüz ve benzeri hainlerin mevcudiyeti onların bütün müdafaa hatlarını kapatmakta ve onları uydurdukları bütün yalanlarla cascavlak ortada bırakmaktadır.  

FETÖ ihaneti, elli senelik duanın nasıl da hayır zannıyla şerri talep anlamına geldiğinin çok net belgesidir. (İsra, 11) Tarihte bütün fütuhatı hezimet kütüğüne kayıtlı FETÖ benzeri bir ikinci vaka yoktur. “Çalışır, bitkin düşer, sonunda cehenneme yaslanır” (Gaşiye, 3-4) ayetleri, işin başında ve sonunda FETÖ nün halini tam resmeder. “Onların işleri tıpkı fırtınalı bir günde rüzgârın şiddetle savurduğu bir küle benzer. Kazandıklarından hiçbir şeyi elde edemezler. İşte asıl uzak sapıklık/ yoldan çıkmışlık budur.” ( İbrahim, 18)

FETÖ elebaşı bir zamanlar bir kitap yazmış adını da “Ruhumuzun Heykelini Dikerken” koymuştu. Onu beceremedi fakat hainliğin ebedi heykelini dikti. Yıldız avına çıkmıştı, zıpkının ucunda ateş böceğiyle geri döndü. Kendisini dünyanın en entelektüeli seçtirmek için milyon dolarlar harcadı; ne ki bir kaşık çalınca irfanının dibi göründü.  

Mutlak zikir kemaline masruftur, diye bir kural vardır. Yani bir sıfat isim haline geldiğinde öncelikle bu sıfatla en üst seviyede sıfatlanan akla gelir ve ilk kasıt o kabul edilir. Öyle de 15 Temmuz sonrası ihanet denilince ilk akla gelecek olan hain darbe girişimi, hain denilince ilk akla gelen de bu işe teşebbüs eden her bir FETÖ militanıdır. Gök kubbede hoş bir seda bırakmakla yer değiştiren bu kem talih ne kötü akıbettir. 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Karanlık oda işbaşında Karanlık oda işbaşında 6 gün önce
  Uzun zamandır fırsat kollayan Babacan-Gül ve Davutoğlu, İBBB seçiminin kaybedilmesinin verdiği mağlubiyet vasatını kullanarak yıkıma soyundular.
 • ErcanErcan6 gün önce
  Biz hem 15 Temmuzu hem de 15 Temmuza nasıl gelindiğini unutmayacağız.
 • İblisin Şakirtleri bu yazıyı başucunuza asın!İblisin Şakirtleri bu yazıyı başucunuza asın!6 gün önce
  15 Temmuz günü İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan: “15 Temmuz’un gerçek kahramanı bizim aziz milletimizdir” 15 Temmuz budur!
 • FETÖ kahkahasıFETÖ kahkahası6 gün önce
  28 Şubattan sonra kanser gibi büyüyen FETÖ illetinin başını ezmek inançlara sözde değil özde saygılı bu iktidara nasip oldu. Militan üretim tezgahı olan okulları da dersaneleri kapatmak ta bu iktidarın icraatıdır.
 • Hahaha tuh senin aklına Hahaha tuh senin aklına 6 gün önce
  Ne diyorlardı: “Başörtülü vatandaş giremez!” Şimdi bırak hizmet alan vatandaşı kamu görevlisi başörtüsü takabiliyor.28 Ş Bitmiş mi?
 • HahahahaHahahaha7 gün önce
  28 Şubat 1000 yıl sürecek sözünü alaya aldınız da noldu? Önce dershaneler, sonra yurtlar ve en son devlete sızan ...leriniz. Hepsi imha edildi..
 • EFLATUNEFLATUN7 gün önce
  fetö den dolayı şehit olanların onlarca katı yine fetönün kesilmeyen siyasi ayağı nedeniyle mağdur olan yüzbinin üstünde ak parti tabanlı memur var. ne yazık ki bunlar Sn Cumhurbaşkanına iletilmiyor. danışmanlar ahtapot gibi sarmış dört tarafını yanlış yönlendiriyorlar. milletvekilleri zaten açıkça söylüyor artık bakanlar bile ulaşamıyor cumhurbaşkanına.ne yazık ki bunları chp hdp iyi parti sürekli sahip çıkıp akpartinin bilinçli eğitimli kesimini yok etmekteler. sorgusu savunması suçu belirtilmeden atılan bu insanlarıAk partinin tabanıda bunları fetöcü diye ilan edip kendi dalını kesmekle meşgul.yazık kıbrısta iletişimsizlikten dolayı kendi uçağımızla kendi gemimizi batırma olayımız gibi
 • İLBEYHANİLBEYHAN7 gün önce
  DİN İMÜBİNLERİNDEVRİ İKTİDARINDAVEYASALTANATINDAYETİŞMİŞÜNLÜAYDINVEDÜŞÜNÜRLERİMİZDENBİRKAÇTANESİNİSAYARSAK ,DEVRİDEVRANLAİLGİLİBİRFİKİR VERİRSANIRIM.... ÖRN :JET FADIL, ETHEM SANCAK,MEHMETCENGİZ,ÇİFTLİKBANKIMÜMİNLEREKAZANDIRANTOSUNCUK ,HAYIRSEVERİŞADAMIRIZA..... birkaçtanesi bunlar,dahanekıymetleryetişti...saymaklabitmez.....
 • FETÖnün Yazılmayan ihanetleri FETÖnün Yazılmayan ihanetleri 7 gün önce
  Terörle mücadelede savsaklamalar, terör eylemlerine gizli destekler, hükümetin yıpranmasıiçin terör istihbaratının engellenmesi, Mehmetçiğin ölüme yollanması. Tüm bunlar seçilmiş hükümeti devirmenin kilometre taşları. Elebaşının dar dairede “mühim hizmet” dediği tabanın olmaz öyle şey diyerek inanmadığı gerçekler.
 • Vay be! Vay be! 7 gün önce
  Ahtapot 30 yılda kollarıyla sarmış dört bir yanımızı
 • Hain Örgütün İhanet HalkalarıHain Örgütün İhanet Halkaları7 gün önce
  İLK İHANET: 7 Şubat 2012 günü Erdoğan ameliyat masasında iken MİT Müsteşarını tutuklama girişimi İKİNCİ İHANET:17/25 Aralık 2013 işadamı bürokrat kamu bankası ve siyasetçileri tutuklama girişimi (yaklaşan 2014 Seçiminde Ak P’yi yolsuzluk üzerinden devirme tezgahı) ÜÇÜNCÜ İHANET: 19 Ocak 2014 günü Adana’da MİT tırlarının durdurularak görüntülerinin “TC DEAŞ’a silah gönderiyor” yalanıyla dünyaya servis edilmesi. DÖRDÜNCÜ İHANET:24 Kasım 2015 Rus uçağını düşürerek Türk-Rus savaşını başlatma teşebbüsü. BEŞİNCİ VE EN BÜYÜK İHANET:15 Temmuz kanlı darbe girişimi. ALTINCI İHANET: 19 Aralık 2016 Rus Büyükelçisine suikast böylece Rus-TC krizinin ateşlenmesi
 • DARWİNDARWİN7 gün önce
  bu kadar güçlü bir terör ağının siyasi ayağının olmaması imkansız. neden ortaya çıkarılmıyor. fetö borsası kurulalı yıllar oldu.mangalda kül bırakmayan arkadaşlar bunada cevap versin.tüm partilerde de var neden masumlar sorgusuz sualsiz ihraç edilirken siyaset ayağı ısrarla korunuyor.? neden milletvekili maaşları arttırılırken 600 milletvekili evet diyor hiçmi içlerinde vicdan merhamet sahibi yok.göründüğü kadar masum değiliz demek ki.
 • TahirTahir7 gün önce
  Şimdi kankalar milletin anlayamadığı bu bütün felaket kötülükleri fetö örgütü 17 25 Aralık sonrasımı yaptı hep çünkü fetönün yanından hep o tarihten sonra ayrıldı herkez lakin bu kadar hain bir insan mutlaka 2010 yada 11 yıllarında mutlaka birşeyler yapmıştır o zamanlar yanında bulunan bir hakkı hakkaniyeti savunan biride çıkıp yahu ben buradan ayrılıyorum bunlar sınav soruları VS bir çok günah iş yapıyorlar diyen olmadımı bence olmadı illaki sn cumhur başkanı gibi biriyle çatışuncamı oldu bu
 • SeyfiSeyfi7 gün önce
  Memlekette hain bitmiyor ne yazık ki lafıda bitmiyor sn yazara 10 sene önce sorsalar kim hain diye bak bu ergenekoncular derdi ordudan atıp fetöcü ler gelsin diye herkezin bir payı olmuş şimdide gene lafı kalmış gemiyi karaya sürüp çarpan kaptan kendine değil hatta tayfalara da değil karada oturanlara kızmış... Sizinkiside bu hesap yıllarca gemiyi beraber sürüp
 • DARWİNDARWİN7 gün önce
  Hainleri devlet içine alaln, memurluğa girişte referans yapan kim, kozmik odayı açtırıp 813 mit mensubunun ölümüne neden olan kim.125.000 masum vatandaşı hukuksuz ihraç ettiren kim.sessiz kalan hangi parti tabanı (Ak aprti)Cevap BÜLENT ARINÇ : şimdi nerede reisin yanında .Artık hata yaptığımızı kabul edelim Akpartinin gençlere ve eğitime yönelik hiç bir programı olmadı tabanda sormadı.sadece çukuvari tavıryla yanındayız dedi.kimse DÜŞÜNMEK istemiyor. istiyori reis düşünsün yapsın.taban partiyi yönlendiremedi.islamı kapitalizme rakip kılamadı. en müslüman anne babalar bile çocuklarını kapitalist düzene uygun yetiştiriyor.her şey için çok geç artık
 • İşte insi şeytan!İşte insi şeytan!7 gün önce
  Şeriatın hükmüne göre “Bir masum bin cani taşıyan gemi dahi batırılamaz” iken islam kahramanı PÖH’a bomba at emrini veren Penisilvanya katilinin dini imanı olur mu?
 • YasinYasin7 gün önce
  Herkes, her konuda kendisini temize çıkaran fetvalar vermede çok meziyetlidır; suçu asla kabul etmez. Suç her zaman karşısındakinin veya muhalefet edenindir. Fetöyu besleyenler geçmişten günümüze kadar Demirel, Eceviz, Çiller, Özal ve Erdoğan hükümetleridir. Beytül Maldan Fetö ve avanelerine, gizli ve açıkca çok para akıtılmıştır.İslam'a göre Beltül Maldanparayı akıtan da, para akıtılan da zalimlerdendir. Allah böylece işlediği cürümlerden dolayı iki zalimi birbirine musallat etmiştir.Olay Allah'ın bilgisi ve izniyle vuku bulmuştur. Allah ise kimseye zerre kadar zulmetmez. Fetö ve avaneleri harama gark olmuşlar, iflah olmaları imkansızdır. İktidarın İslam'a alakası kalmamış, etrafında toplananlar nefislerini ilah edinmişlerdir. Iktidar, Müslümanlık konusunda kendi kendine gelin güveylik yapmaktadır.Hangi ayet iktidar zamanında hayata geçirilmiştir? Yasalaşan tek ayet yoktur. Vekillerin çıkardıkları yasaların yaptırım gücü var, ayetlerin yok.Maaşın hürmetine edebiyat yapıp fetvalar veren çok; hak için kılını dahi kıpırdatmazlar.Makaleniz de maaş, makam ve çıkar rızası kokuyor.
 • Rızk iktidar ve ihtiyar ile makusen mütenasiptirRızk iktidar ve ihtiyar ile makusen mütenasiptir7 gün önce
  Üstad Bediüzzaman “Rızk iktidar ve ihtiyar ile makusen mütenasiptir” der.Tilki ve balık. Ağaçlar ve hayvanlar gibi. Yaşamak için rızk Hak’tandır. Şerre alet olanlar! Korkmayın! Gittiğiniz yolu sorgulayın. Kimse sizi sahil-i selamete çıkaramaz. Allah CC tan başka. Ağlayan gözlere güvenme. Müteşabih ağaçları birbirinden tefrik ettiren meyveleridir. Portakal ve turunç gibi. Kul hakkı yiyenlere yiyene kefil olana tabi olma.
 • Mustafa Mustafa 7 gün önce
  Asıl ihaneti DOĞAYA yapanlar taş ve Mıcır için dağları yerlebir edenler dere ve nehirlere İSTİNAT duvarı örenler ve ördürenlerdir. Yüz yıllarca cevresine zarar vermemiş derelerin içindeki taşlar temizlensin nehirlerin içindeki camurlar temizlensin kimse zarar görmez.
 • Keçi sakal Emre Uslu Latif Hoca nere sen nere AynesseraKeçi sakal Emre Uslu Latif Hoca nere sen nere Aynessera7 gün önce
  Keçi sakal füzeler geldi!Gel üstüne otur.Oturamazsın! Nedeni belli. O vakit yazdığın gibi dünyanın en adi şerefsizi sensin.
 • RabiaRabia7 gün önce
  Euzubillahiminesseydanirracimbismillahirrahmanirrahim müslümanlar ancak kardeştir.hucurat süresi 10ayet.elhamdulillah.Sayin Erdoğan sağolun yazılarınıza.Allah büyüktür deriz.saygilar selam ve dua ile Allah'a emanet olun teşekkürler HasbinAllah'u ve nimel vekil deriz
 • Yunus 16 Yunus 16 7 gün önce
  PARTİ KURULMASINI ÖNLEMEK İÇİN KURULAN İSTİŞARE KURULU DA HİÇBİR İŞE YARAMADI, GÖREVİNİ YAPAMADI! HEMEN FES EDİLMELİ!! ERDOĞAN I YALNIZ BIRAKAN BU KURULDAKİ ZAT LAR DEĞİLMİ?? VALLAHİ BEN YALNIZ BIRAKMADIM 17 YILDIR YANINDAYIM, % 52 NİN İÇİNDEYİM. KİMLER AKIL VERİYOR BİLMİYORUM! İŞLER TERSİN TERSİN GİDİYOR! NEYİN İSTİŞARESİ? KİMİNLE? BU SAÇMA SAPAN KURUL FES EDİLMEZSE! İLK SEÇİMDE BEN YOKUM! BENİM GİBİ DÜŞÜNENLERİN ( sessiz yığınlar) SAYISINI DA AK PARTİ GENEL MERKEZİ, MYK, MKYK DÜŞÜNSÜN. İSTİŞARE İÇİN 1. BAŞKAN YARDIMCISI 2. BAKANLAR 3. 293 VEKİL 4. DANIŞMANLAR 5. MÜSTEŞARLAR 6. MİLLİ GÜVENLİK KURULU 7. MİT, GENEL KURMAY EMNİYET 8. VALİ 81 TANE 9. 81 TANE AK PARTİ İL BAŞKANI 10...... YETMEDİ! BARINÇ, FÇELİK, CEMİL,.... GİBİ ESKİLERE KALDIK! BUNLARIN BAZILARINDA FETÖ KOKUSU DA VAR! MİLLET BİLİYOR VE YAKIN TAKİP EDİYOR!!! BEŞ TANE DARBE GİRİŞİMİ YAŞANDI! BU ADAMLAR SENİN YANINDA MIYDI? BU FETÖ KOKULU ZAT LARIN YANILTMASI KANDIRMASI İLE 15 TEMMUZ A TOSLAMADIK MI?
 • Yunus 16 Yunus 16 7 gün önce
  Latif bey, GERÇEKLERİ KONUŞALIM, DÜNYANIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN KRİPTO EN ACIMASIZ EN AĞIR SİLAHLI ( UÇAK, HELİKOPTER, TANK,...) TERÖR ÖRGÜTÜNÜ, AMERİKA 45-50 YILDA BÜYÜTTÜ!!! KOLAY KOLAY GERİ VİTES YAPAR MI?? BU ÖRGÜTÜ ÇÖKERTMEK BİTİRMEK KOLAY MI? SİZCE BELİ KIRILDI MI? SANKİ ÖRGÜT İLE SADECE ERDOĞAN MÜCADELE EDİYOR GİBİ BİR DURUM VAR!!! AK PARTİ İÇİNDE BELLİ BİR KESİMİN ( Metal yorgunları, TRENDEN inenler, trenden atılanların, eski kaşarların) BÖYLE BİR DERDİ YOK GİBİ!! YANİ ERDOĞAN IN FETÖ MÜCADELESİNİ YAVAŞLATIP DURDURMAK İSTİYORLAR! KİM BUNLAR? PARTİ KURMA BLÖFÜ YAPAN ÜÇ KALLEŞLER! ÜÇ A! ( A. A. A.) AYNI ZAMANDA, ANA MUHALEFET PARTİSİNİNDE BÖYLE BİR DERDİ YOK! YANİ İKTİDAR DEĞİŞSE FETÖ MÜCADELESİ BİTER!! HATTA HATTA CEZA EVLERİ BOŞALIR! GERÇİ ALINAN CEZALAR 3-5 YIL O ZAMANADA KALMAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR! KAÇAK HAİNLER GERİ DÖNER!!! PARTİ KURMAK İSTEYEN BU ÜÇ KALLEŞLERİN ARKASINDA FETÖ CÜ İŞ ADAMLARI VAR! YANİ PARA GÜCÜ VAR! BU ÜÇ KALLEŞ FETÖ CÜ İŞ ADAMLARININ GAZINA GELİYOR! BİRDE EVLERİNDEN GAZ VERİLİYOR! ( İNTİFADA BAŞLATAN ABLA, S ABLA, Z ABLA) BOYDAKLAR YARGILANMAYA BAŞLADIKTAN SONRA! SİZ HİÇ ABDULLAH IN GÜLDÜĞÜNÜ GÖRDÜNÜZ MÜ? ADAM GÜLMEYİ UNUTTU! BOYDAKLAR CEZA ALDI DİYE KAHR OLDU! ERDOĞAN I DEVİRMEK İÇİN ELLERİNDEN NE GELİYORSA YAPIYORLAR, HATTA GAVUR İLE İŞBİRLİĞİ BİLE YAPARLAR! YETER Kİ ERDOĞAN GİTSİN FETÖ MÜCADELESİ BİTSİN. ÜÇ KALLEŞLERİN TEK AMAÇLARI BU!! SİZ DAHA İYİ BİLİRSİNİZ, HER BİRİ YA EŞ TEN, YA DAMAT TAN, YA DA ÇOCUKLARDAN BULAŞMIŞ!! YANİ AMERİKA, YÖNETİMDEKİ BEYNİ ELE GEÇİREMEDİĞİ ZAMAN EŞ, ÇOCUK YA DA DAMAT LA AİLE YE VE DEVLET YÖNETİMİNE GİRMİŞ!! VEREM Mİ, KANSER Mİ! NE DERSENİZ DEYİN! AMERİKA CİĞERLERİMİZE KADAR GİRMİŞ!! PEKİİİ ÜÇ KALLEŞLERİN DIŞINDA ASIL BÜYÜK TEHLİKE KİM? AĞACIN İÇİNDEKİ KURT! BRNÇ.! İKİ TARAFLI OYNUYOR!! HEM ERDOĞAN IN YANINA SOKULUYOR, HEMDE ERDOĞAN IN HİÇBİR YAPTIĞINI BEĞENMİYOR! AMA BU ÜÇ A. A. A YI "ÇOK BEĞENDİĞİNİ ÇOK SEVİP TAKDİR ETTİĞİNİ" KENDİ SÖYLÜYOR! HEMDE İSTİŞARE KURULUNDAN! YANİ MESAJ GÖNDERİYOR!! ASIL TEHLİKE BENCE O. BRNÇ
 • Ey Şakirt!Ey Şakirt!7 gün önce
  Faraza bir Yahudi menfaat gözetmeksizin sana çok faydası dokunsa adeta seni ihya etse senin hayatın ve ruhun olan mükemmel dinini terkedip O adamın dinine mi geçeceksin?“Kıtmir” e de o nazarla bak! Hak hukuk kul hakkı şeair başörtüsü kopya kumpas zorla himmet milletinin mahvına çalışmak yetmez mi?
 • Her Cumartesi FETÖ’nün yası varHer Cumartesi FETÖ’nün yası var7 gün önce
  Çünkü Latif Erdoğan millete sesleniyor. FETÖ’yü yazıyor. Yazılanlar hariçten,afakigözleme dayanan yazılar değildir. Bizzat yaşanmış tesbitlerdir. O nedenle de FETÖ’nün kabusudur.
 • 11 Nisan 201511 Nisan 20157 gün önce
  11 Nisan 2015 günü gizlice Diyarbakır’a giden Ekrem Dumanlı garaj kapısından girerek Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak'la görüştü.7 Haziran 2015 seçimleri öncesi gerçekleşen bu görüşmenin amacı seçimlerde FETÖ-PKK işbirliğine dair FG’nin ciddi arzusunu resmî ağızdan teyid etmekti. Bu işbirliği yapıldı ve Güneydoğu’da Ak P tarihinin en kötü seçimini yaşadı. Niye? Jandarmasından polisine Adliyesine güneydoğu FETÖnün elindeydi ve tarihin en büyük şaibeli seçimi sonucu Ak P iktidarı kaybetmişti. Köylerden tulum halinde HDP çıktı.
 • Muvaffak olsaydınızMuvaffak olsaydınız7 gün önce
  Şeytanın şakirtlerimuvaffak olsaydı “kahramanlık” öykülerini ballandıra ballandıra anlatacaklardı. Başaramadılar. “Kontrollü darbe” diyerek oyuna getirildiklerini söylüyorlar. En adi hırsızlar bile bunlardan daha merttir.
 • Bre Şerefsiz HainlerBre Şerefsiz Hainler7 gün önce
  Neymiş? Bu darbe girişimi bir senaryo imiş.Amaç da “Hizmet hareketi” ne “Terör” isnadı yapmak için kanıt oluşturmakmış. Bunu diyen kim? Şeytanın Şakirtleri. Bre şerefsiz hainler! Polis özel harekata attığınız bomba ile ateşler içinde kavrulan şehitlerin yattığı bu vatan topraklarını pis ayağınızla kirletmeyin!
 • Adil Öksüz Ankara Kazan’a tarla bakmaya gelmişAdil Öksüz Ankara Kazan’a tarla bakmaya gelmiş7 gün önce
  Darbe başarısız olursa hangi yalanların söyleneceği bile Adil Öksüz’ün Penisilvanya trafiğinde onaylatılmış. Neden mi? 16 Temmuz günü söylenen yalanlara bakmak yeterli.
 • PÖH şehitlerinin aziz hatırasıPÖH şehitlerinin aziz hatırası7 gün önce
  Filanca yerdeki okulun en küçük ayrıntısında dahi elebaşının onayını alan örgüt PÖH’e bomba atılması için “elebaşının izni ve bilgisi yoktu” derse kim inanır? Adil Öksüz’ün gidiş gelişlerinde harekatın tüm ayrıntıları kararlaştırılmasın mümkün mü?
 • Namaz kılan asker Namaz kılan asker 7 gün önce
  “Ordu’yu peygamber ocağı haline getireceğiz” diyerek milletten destek aldılar. 15 Temmuz günü silahları bizzat millete doğrulttular.
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer7 gün önce
  Kaleminize..yüreğinize..sağlık..Sayın.Erdoğan..Hocam.Selamlar.
 • Peşpeşe Hainler resmî geçidi:Peşpeşe Hainler resmî geçidi:7 gün önce
  27 Mayıs kendinden daha dehşetlisi olan 12 Mart' ı doğurdu! 12 Eylül kendinden daha murdar bir yılan olan 28 Şubat' ı doğurdu! 28 Şubat ise hainlerin en büyüğü olan 15 Temmuz' u doğurdu.
 • Büyük bir dönemin başlangıcına girerkenBüyük bir dönemin başlangıcına girerken7 gün önce
  Şartların olgunlaştırdığı iki büyük tehlike 9 Mart ve 15 Temmuz idi! 71' de, 9 martçı denen piçler ki; Madanoğlu, tural, gürler, batur gibi alçak şerefsizlerdir bunlar; nasıl kader-i İlâhi müsaade etmedi ve komünizm bu vatana giremediyse: 15 Temmuzda da, feto denen piçe müsaade edilmedi. Ben ümid ediyorum ki; babacan, gül, davutoğlu gibilerine de Allah muvaffakiyet göstermesin ve göstermeyecek inşallah!

Günün Özeti