THY- Banjul

HaçlınınBüyük Oyunu

23 Haziran 2018 Cumartesi

Bugün, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne oynanmak istenen oyun; Haçlı Dünyası tarafından tam bir asır önce de sahneye konmuş ve başarılı olmuştu.

Cennetmekân Sultan, Ulu Hakan Abdülhamid Han üzerinden oluşturulan algı operasyonu ile; asıl hedefin Osmanlı Cihan Devleti ve onun toprakları olduğu gerçeği görünmez kılınmıştı.

Bugün, Recep Tayyip Erdoğan nefreti ve düşmanlığı pompalanmış kitleler (şuurlu İslâm düşmanları hariç) Erdoğan’dan kurtulma adı altında, ülkeyi tekrar Batı(!)ya teslim etme operasyonunun şaşkın neferleridir.

Savaş meydanlarında hakkından gelemedikleri Cihan Devleti’ni, içerideki devşirmelerinin güdümündeki şuursuz kitlelere yıktırtmayı başaran Haçlı Dünyası yine irin terlemektedir.

İslâm Dünyası’nın başını koparttık sevinci bir asır sonra yerini panik ve korkuya bırakmıştır.

O gün, Jön(Genç) Türkler adını vererek bağırlarına basıp, besleyip büyüttükleri devletine düşman Türkler; bugün, kaçtıkları Haçlı ülkelerinde aynı yakınlığı görüyor. (FETÖ’cüsü-PKK’lısı-DHKP/C’lisi)

Oyun, dışarıda ve içerideki beslemeleri üzerinden tekrar sahneye konuyor.

“Kahrolsun Abdülhamid!” sloganıyla hedef alınanın “Devlet” olduğunu göremeyen pek çok ünlü Müslüman kanaat önderinin de bu yığınlara katıldığını ve olan olduktan sonra da Ulu Hakan’ın ruhundan özür diledikleri, tarihi bir gerçektir.

Kimse, iyi niyetten bahsetmesin.

Cehenneme giden yol, iyi niyet taşlarıyla döşelidir.

Niyet İslâmi ve halis ise, âkıbet hayr olur.

Allah (c.c.) Müslümanların yar ve yardımcısı olsun.

Amin… Amin… 

Ya Rabb’el Âlemin…

 

YORUM YAZ

 • HukukçuHukukçu1 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki öğrenci kıyımına müdahale edip, kıyımı durdurmanızı, saygılarımızla, istirham ediyoruz.
 • En son oyun En son oyun 4 ay önce
  Haçlılar in en son oyunu da irana savas açmak olacak. Ondan dünya savaşı başlayacak
 • KALP GÖZÜ ALLAH İÇİN AÇIK OLANLARKALP GÖZÜ ALLAH İÇİN AÇIK OLANLAR4 ay önce
  DEĞERLİ BİR YORUM OLMUŞ ALLAH RAZI OLSUN.
 • Mehmet tMehmet t4 ay önce
  Siz bugünü bırakıp geçmişi de değiştirmeye çalışmışsınız. Osmanlı son ikiyüz yılında prut savaşı dışında tek bir önemli savaş kazanamamıştır. Sanki savaşlarda galip geldik de içeriden yıkıldık gibi konuşmayın. Ecdad hepimizin ecdadı övündüğümüz kadar hatalarını da bilelim. Sultan Abdülhamit de peygamber değil, istibdat dönemini de anlatın millete. ...
 • ZeynepZeynep4 ay önce
  Allah razi olsun çok yerinde tespitler yapmışsınız. Ancak şaşkın güruh diye nitelenen neredeyse 20 milyon insan var. Çok büyük üzüntü duyuyorum bunlar şaşkın değil kör ve sağırlar. Hem müslümanım diyeceksiniz namaz , oruç , ibadet yapacaksınız hemde Rasulullahın aleyhissalatu vesselamın kurduğu sınırlarını çizdiği HİLAFET i kaldıranların peşinden gideceksin veya teşne olacaksın. Bizim safımız belli hak ve hakikat için çalışan Reisimize Rabbim güç kuvvet versin.
 • ayhanayhan4 ay önce
  aynen
 • AhsenAhsen4 ay önce
  İnşââllâh birdaha ayni hatayi yapip ÖZÜR DİLEMEYİZ.