HaçlınınBüyük Oyunu

23 Haziran 2018 Cumartesi

Bugün, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne oynanmak istenen oyun; Haçlı Dünyası tarafından tam bir asır önce de sahneye konmuş ve başarılı olmuştu.

Cennetmekân Sultan, Ulu Hakan Abdülhamid Han üzerinden oluşturulan algı operasyonu ile; asıl hedefin Osmanlı Cihan Devleti ve onun toprakları olduğu gerçeği görünmez kılınmıştı.

Bugün, Recep Tayyip Erdoğan nefreti ve düşmanlığı pompalanmış kitleler (şuurlu İslâm düşmanları hariç) Erdoğan’dan kurtulma adı altında, ülkeyi tekrar Batı(!)ya teslim etme operasyonunun şaşkın neferleridir.

Savaş meydanlarında hakkından gelemedikleri Cihan Devleti’ni, içerideki devşirmelerinin güdümündeki şuursuz kitlelere yıktırtmayı başaran Haçlı Dünyası yine irin terlemektedir.

İslâm Dünyası’nın başını koparttık sevinci bir asır sonra yerini panik ve korkuya bırakmıştır.

O gün, Jön(Genç) Türkler adını vererek bağırlarına basıp, besleyip büyüttükleri devletine düşman Türkler; bugün, kaçtıkları Haçlı ülkelerinde aynı yakınlığı görüyor. (FETÖ’cüsü-PKK’lısı-DHKP/C’lisi)

Oyun, dışarıda ve içerideki beslemeleri üzerinden tekrar sahneye konuyor.

“Kahrolsun Abdülhamid!” sloganıyla hedef alınanın “Devlet” olduğunu göremeyen pek çok ünlü Müslüman kanaat önderinin de bu yığınlara katıldığını ve olan olduktan sonra da Ulu Hakan’ın ruhundan özür diledikleri, tarihi bir gerçektir.

Kimse, iyi niyetten bahsetmesin.

Cehenneme giden yol, iyi niyet taşlarıyla döşelidir.

Niyet İslâmi ve halis ise, âkıbet hayr olur.

Allah (c.c.) Müslümanların yar ve yardımcısı olsun.

Amin… Amin… 

Ya Rabb’el Âlemin…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • İhanetİhanet11 gün önce
  17-25 aralık demek mesih doğum günü demek nur cemaati dedikleri haçlı isminie uygun siyasleri tbmm cumhurbaşkanlığına getirip haçlı haçlıların başkenti karaman konyadan yönetirler.paralel hükümet kurarlar düşünün cia mossad emrinde tüm siyasleri haçlı filmi k.vadisi pusuyu karamanda konyada çekerler yine karanlık kurulu konyada ilgili işyerinde çekerler haçlı evangelistler tapınakçılar yönetir.haçlılar hükümet sahte seçimler sahte raporlar sahte sınavlar sahte sahte belge ile kara para aklayan sahte hükümetler sahte seçimler yaparlar.TÜRK MİLLETİ ile dalga geçerler.
 • HukukçuHukukçu1 ay önce
  Sayın Yazarım; Bugün, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, bir öğrencinin katlettiği hocamızın durumunu öğrenince içim sızladı. Cinayete kurban giden hocamıza rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Bu fakültede sorunlar olduğunu 4 ay önce bilgilerinize sunmaya çalışmıştım; ama ne yazık ki, beni dinleyen olmadı, ciddiye alınmadım. Evet, ne yazık ki, bugün bir değerli asistan kardeşimiz, bir öğrenci tarafından katledildi. Yazık, bin Yazık! 4 ay önce yazdıklarım hala Sayın Merve Kavakçı'nın yazısının altında durmaktadır. O yazıda şunları yazmıştım: "...Sayın Cumhurbaşkanımız; Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki öğrenci kıyımına müdahale edip, kıyımı durdurmanızı, saygılarımızla, istirham ediyoruz..." Evet, aynen böyle yazmıştım. Keşke dinlenseydim, öğrencilerimizle hocalarımızın sorunlarına el atılıp, kucaklanmaları sağlansaydı ve bütün kalbimle kınadığım bu cinayet yaşanmasaydı.
 • Yaşlı DoçentYaşlı Doçent2 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Doçent olduğumuz gün, emsallerimiz hangi dosya ile Profesör oluyorlarsa, biz de aynı dosya ile Profesör olmak istediğimizi; deneyim kazanmanın murad edildiği 5 yıl Doçentlik kadrosunda boşuna kalmak istemediğimizi; 5 yılın 5 katından fazla Üniversitemizde öğretim elemanı olarak çalışıp, 10 binlerce öğrenci mezun edip deneyim kazandığımızı; Üniversitemizde Doçentlik kadrosunu almak için gerekli olan puanın 5 katından fazla bir puanla Doçentlik kadrosunu aldığımızı; emeklilik yaşımızı geride bırakıp ömrümüzü verdiğimiz Üniversitemizde, Profesör olmak için 5 koca yıl beklemememiz gerektiğini; dosyası dolu ama ömrü de dolu Yaşlı Doçentler olarak, Profesör olmak için, zaman sınırı olmadan, dosyamızı Doçent olduğumuz Üniversitemize sunmamıza kapı aralamanızı sizden istirham eder, saygılarımızla taleplerimizi arz ederiz: A-) 1-5 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 5 yıl sonra Profesör olabilmelidir. B-) 5-10 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 4 yıl sonra Profesör olabilmelidir. C-) 10-15 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 3 yıl sonra Profesör olabilmelidir. D-) 15-20 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 2 yıl sonra Profesör olabilmelidir. E-) 20-25 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 1 yıl sonra Profesör olabilmelidir. F-) 25 yıldan fazla öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent hemen Profesör olabilmelidir.
 • Yaşlı DoçentYaşlı Doçent2 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; 25-30 yıl boyunca Üniversitelerde öğretim elemanı olarak çalışmış; 10 binlerce öğrenci mezun etmiş; 50 yaşlarını çoktan geride bırakıp emeklilik aşamasına gelmiş Yaşlı Doçentlerin, Profesör olabilmek için, 5 koca yıl beklemelerine gerek olmadığına karar vermenizi, Yaşlı Doçentler olarak, sizden istirham eder, saygılarımızı arz ederiz.
 • HukukçuHukukçu5 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki öğrenci kıyımına müdahale edip, kıyımı durdurmanızı, saygılarımızla, istirham ediyoruz.
 • En son oyun En son oyun 7 ay önce
  Haçlılar in en son oyunu da irana savas açmak olacak. Ondan dünya savaşı başlayacak
 • KALP GÖZÜ ALLAH İÇİN AÇIK OLANLARKALP GÖZÜ ALLAH İÇİN AÇIK OLANLAR7 ay önce
  DEĞERLİ BİR YORUM OLMUŞ ALLAH RAZI OLSUN.
 • Mehmet tMehmet t8 ay önce
  Siz bugünü bırakıp geçmişi de değiştirmeye çalışmışsınız. Osmanlı son ikiyüz yılında prut savaşı dışında tek bir önemli savaş kazanamamıştır. Sanki savaşlarda galip geldik de içeriden yıkıldık gibi konuşmayın. Ecdad hepimizin ecdadı övündüğümüz kadar hatalarını da bilelim. Sultan Abdülhamit de peygamber değil, istibdat dönemini de anlatın millete. ...
 • ZeynepZeynep8 ay önce
  Allah razi olsun çok yerinde tespitler yapmışsınız. Ancak şaşkın güruh diye nitelenen neredeyse 20 milyon insan var. Çok büyük üzüntü duyuyorum bunlar şaşkın değil kör ve sağırlar. Hem müslümanım diyeceksiniz namaz , oruç , ibadet yapacaksınız hemde Rasulullahın aleyhissalatu vesselamın kurduğu sınırlarını çizdiği HİLAFET i kaldıranların peşinden gideceksin veya teşne olacaksın. Bizim safımız belli hak ve hakikat için çalışan Reisimize Rabbim güç kuvvet versin.
 • ayhanayhan8 ay önce
  aynen
 • AhsenAhsen8 ay önce
  İnşââllâh birdaha ayni hatayi yapip ÖZÜR DİLEMEYİZ.

Günün Özeti