• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Senanur Damgacı kimdir? Metroda saldırıya uğrayan Senanur Damgacı ne iş yapıyor?

Senanur Damgacı kimdir? Senanur Damgacı mesleği ne? soruları Senanur Damgacı’nın metroda saldırıya uğramasından sonra merak ediliyor. İstanbul'da Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı'nda önceki akşam Senanur Damgacı'ya ve metrodaki diğerKadıköy- Tavşantepe metrosunda, bıçaklı bir saldırganın hedefinde olan Sedanur Damgacı isimli vatandaşın, cesur tavırları sosyal medyaya merak uyandırdı. Peki Senanur Damgacı kimdir? Nilgün Damgacı kaç yaşında? Senanur Damgacı konuştu!

Yeniakit Publisher
2021-11-26 08:59:00 - 2021-11-26 08:59:31
Senanur Damgacı kimdir? Metroda saldırıya uğrayan Senanur Damgacı ne iş yapıyor?

İstanbul'da Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı'nda annesiyle birlikte seyahat eden Senanur Damgacı'ya metrodaki diğer yolculara elindeki bıçakla küfürler savuran şüpheli Emrah Yılmaz yakalandı ve tutuklandı. Bıçaklı bir saldırganın hedefinde olan Sedanur Damgacı cesur tavırları sosyal medyaya damgasını vurdu. Peki Senanur Damgacı kimdir? Metroda saldırıya uğrayan Senanur Damgacı ne iş yapıyor?

Senanur Damgacı kimdir? 

Senanur Damgacı 9 Kasım 19.. tarihinde dünyaya geldi. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Besyo bölümünde tamamlayan Damgacı, kick boks sporuyla ilgileniyor.  Nişanlı olan Damgacı'nın, korkunç olay anında sergilediği hal ve tavırları, sosyal medyada büyük yankı getirdi.

Senanur Damgacı

Senanur Damgacı konuştu?

Senanur Damgacı 26 yaşındadır. Kadıköy metrosunda yaşadığı saldırıyla gündeme geldi. Kick Boksçu olduğunu belirten Senanur Damgacı'nın ifadeleri ortaya çıktı. Kick boksçu olduğunu, jimnastik antrenörlüğü de yaptığını belirten Damgacı, "Arbede sırasında araya annem girdi. Annemi savurup fırlattı. O anları görünce ben çıldırdım. Adamın üzerine yürümeye başlayınca adam ekmek bıçağını çıkardı. O anda hiçbir şey yapamadım. Ben normalde Kick bocksçuyum. 

Kendime güveniyordum. Herhangi bir malzeme karşısında hiçbir şey yapamayacağımı gördüm.  Çok kötü bir durum, çok kötü bir histi. Tek yapacağım şey annemi korumaktı. İnşallah saplamaz dedim. Tamamıyla şans eseri kurtulduk. Kadın cinayetleri hep kuytu köşelerde yapıldığı bilinirken, bildiğiniz kamera kayıtların olduğu metroda aleni bir şekilde insanların arasında yapıldı. Bunlara artık birilerinin 'DUR' demesi gerekiyor. Buna önlem alınmadığı sürece bu tür sapıklıklar ve saldırılar devam edecektir. " diye konuştu. 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23