• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kamu personel alımı memur alımı işçi alımı İŞKUR iş ilanları başvuru güncel personel alımı

Kamu personel tüm ilanlar, memur alımı, memur alımı KPSS, sözleşmeli personel alımı, akademik personel alımları, hakim savcı alımı, İŞKUR iş ilanları, kamu alımı sürekli işçi iş ilanları, geçici işçi alımı, engelli işçi alımı, engelli memur alımları, eski hükümlü alımı, Emniyet EGM polis alımı, askeri personel alımları son dakika haberleri binlerce vatandaş tarafından arama motoru Google üzerinden aranmakta. İşte hem kamu personel alımı hem de özel sektör iş ilanları güncel personel alımı haberleri.

2020-02-17 10:41:00 - 2020-02-17 10:48:52
Kamu personel alımı memur alımı işçi alımı İŞKUR iş ilanları başvuru güncel personel alımı

Kamu personel tüm ilanlar, kamu ve özel sektör iş ilanı personel alımları son dakika haberleri binlerce vatandaş tarafından arama motoru Google üzerinden aranmakta. İşte hem kamu personel alımı hem de özel sektör iş ilanları güncel personel alımı haberleri. 

Son dakika kamu personel alımı ilanları yeniakit.com.tr’de. Kamu ve özel sektör iş ilanları hem Resmi Gazete çeşitli iş ilanları, hem Basın İlan Kurumu İnsan Kaynakları, hem de İŞKUR üzerinden yayınlanmakta. İŞKUR üzerinden yeni iş ilanlarını yayınladı. Açık iş ilanları kategorisinde yer alan güncel ilanlar iş arayanlar tarafından takip ediliyor. İşte memur alımı ile kamu personeli alımı özel sektör personel alımı iş ilanı başvuruları ve iş başvurusu şartlarına ilişkin detaylar.

 

Kamu Personeli Alım İlanları Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı internet sayfası üzerinden erişilen http://kamuilan.ailevecalisma.gov.tradresinde merkezi olarak yayımlanmaya devam edecektir.

Resmi Gazete iş ilanları

Basın İlan Kurumu iş ilanları

Kamu personel alımları

Kamu personel alım ilanları için tıklayınız

İŞKUR iş ilanları

Milyonlarca kişi için özel kurumlar ve kamu kurumları tarafından toplamda 47 bin 890 personel alınacağı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden  açıklandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanı ve memur alımı ilanlarında adaylarda aranan başvuru şartları da yayımlandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı