THY - Yeni Havalimanı Promosyon - Antalya İzmir

Yedi düvelin vize heyecanı! Hedef payitahtın padişahını değiştirmek!!

10 Ekim 2017 Salı

Payitaht nedir? Başkent! Payitaht işin kalbidir. Yedi düvelin yüzyıllardır Saltanatı Osmaniye’de hedefi  “İşine gelmeyen padişahları” Abdülhamit’leri devirmek değil miydi! Çünkü onlar Türk vatanını koruyacak o insanlar Oğuz’un Kayı boyundan gelen Türkler olmuştur hep!!

Tarihte bilinen 16 devlet kurmuş ve son olarakt da cumhuriyetle devam eden Osmanoğullarını yok etmek en büyük hedefleri olmuştur.

Şanlı tarihimiz bunun örnekleri ve hezimetleriyle doludur.

Kral mı?

Kralcılar mı?

Büyük devletlerde krallıklarda kralın kimin olduğu önemli değil, kralı hangi güçlerin ve kimin seçtiği önemlidir!

Payitahtı yani Sarayı İstanbul’u almadan Osmanlı yıkılmaz Ve saltanatı teslim alamazsınız!

Peki neler yapılmış önce payitahtı koruyan bütün muhafızları yok edeceksin! Onun için kaos oluşturup cinayetler işlemelisin, yalan haberler, dedikodu yalan at, izi kalsın bu hep böyle olmamış mı? 33 yılda Abdülhamit’in yaptıklarına ve ıslahatlarına bir bakın, Türkiye’yi  yeniden imara kalkışan Adnan Menderes’e bakın!

Yedi düvelin oyunları hep aynı; aynı şekilde ve bütün hızıyla

Günümüzde de “devletin içine çöreklenmiş yerleşik düzenin sapı bizden baltalar devşirmeler ve dönmelerle düzen aynen devam ediyor»! Değişen sadece siyasetçiler ve uzaktan bakan bakanlar ve milletvekilleri yani düzen aynı düzen!!!

2017 değişen bir şey yok!

Bugün de hedef payitaht! Tek engel liderini devirmek yok etmek! Allah (cc) bu milleti seviyor ve koruyor!

Bu sefer bu necip milletin Cihangir torunları liderine sahip çıkıyor ve yeni bir başlangıç aydınlık günler için! Mazlumlara umut olmak için!

Tekrar eski günlerdeki gibi ...

Hani diyoruz ya bir gece ansızın gelebiliriz!!

Vizelerin gerekçesi mi? Hedef: Para para para...

Evet gelelim bugüne...

Bütün bunlar neticesinde yeni Dünya düzenini de idare edecek tek şeyin kesinlikle power = güç = money! Yani vahşi kapitalizm para, para, para ...

Bu da petrolle bağlı öyle bir düzen kurulmuş ki petrollerinin üstünde yaşayanlar açlık sınırında sefil bir hayat yaşarken; bu petrolleri çıkaranlar zengin olacak!

Vahşi kapitalizmin gerçeği bu!

Yedi düvelin korkusu!

Yedi düvelin Osmanlı’nın son döneminde dönme ve azınlıkların hakimiyeti ile ve her dönemde Cumhuriyet dönemi de dahil sağladığı düzenin tek engeli dünyada Oğuz’un Kayı boyundan gelen Türklere devlet idaresini vermemektir.. Kılıçlarının gücüyle vatan edinecekleri Anadolu›da Türkler işbaşına gelirse işte o zaman bizim sonumuz gelecektir düşüncesindeki telaş her zaman onları teyakkuz halinde tutmuş ve bir araya getirmiştir işte yedi Ddüvel de onlardır ...!

Oyunları devam ediyor..

Devleti Âli Osmaniye’yi yıkan yedi düvel güçler cumhuriyet kurulurken bu memleketin bütün üniversitelerini boşaltmış 300.000 kişilik okumuş elamanlarını yok etmiş, Çanakkale’de şehit verdirmiş! 

Oğuz’un Kayı boyunun yiğit erleri Anadolu’nun gerçek sahipleri 1945-1950’li yıllarda tekrar hürriyetlerini elde etmişler! 1980 hain darbe müdahalesi ile zindanlara atılmış okumuş insanlarımız sağlı sollu telef edilmişlerdir!

Tepegöz ittifakı!

Tam kendini toparlayacakken yine “tepe göz” üst akıl ittifakının eliyle 15 Temmuz 2016’lar yaşanmış ve binlerce yetişmiş ve mektepli yiğit Anadolu insanlarını vatan hain ilan ettirmiş, dini duyguları sömürerek uluslararası hain bir çetenin emrine vermiştir...!

Tarih tekerrür etmesin!

Yedi düvel dün olduğu gibi yarın da başka yapı ve metotlarla da iktidarını sürdürmeye devam etmek isteyecektir!!

Tarih bunun tekerrürü ile doludur şayet bu yazıyı okuyanlar ibret alıp tekerrür etmesin isterlerse çözüm yolları da bellidir!

Bayrağı teslim edin!

İşte bu üst akıllardan kurtuluş için yine  tek yol Anadolu’nun gerçek sahibi Orta Asya’dan Kafkasyalardan aşıp Anadolu’yu vatan edinen  Allah’ın davasını sürdüren Oğuz’un Kayı boyundan olan milli ve yerli “gerçek Anadolu ruhuna” bayrağı teslim etmekle kurtulacaktır! Türkiyemizin ve dünyamızın başka da kurtuluşu insanlık açısından görülmemektedir!!

Ümitvar olunuz!

Gönlümüzü rahat tutalım!

Her çeyrek asırda bir müdahale yapmak isteyen kim olursa olsun onların önüne tek vatan, tek devlet, tek millet, tek bayrak derken; Türk yurdu, vatanı ve bayrağından bahsedildiğini de hatırlatanlar her zaman olmuştur! Bundan sonra da olacaktır...

Binlerce yıldır bu necip milletin sahibi vardır ve kıyamete kadar da olacaktır  vesselam.

Milletin umudu sadece Türkiye Cumhuriyeti’nin başkanı-cumhurbaşkanı ve ona her türlü desteği veren devletindedir!

Geleceğin işaretleri için bizi izlemeye devam edin vesselam...!

 

YORUM YAZ