• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Sinan Burhan
Sinan Burhan
TÜM YAZILARI

Erdoğan Kaybederse…

13 Mayıs 2023
A


Sinan Burhan İletişim: [email protected]

Bugün 14 Mayıs tarihin en önemli seçimini yapıyoruz. Siz bu satırları okurken oy verme işlemleri çoktan başladı bile. Rabbim hayırlı eylesin. Bu tür durumlarda hakkımızda hayırlı olan neyse o olsun demek gerekir. Hayırlı olanı ancak Allah bilir.

Bizlere zahire göre hareket etmek durumundayız. Bunca yıldır siyaseti yakından takip ediyorum. Çocukluğumuzdan beri Millî Görüş hareketi içerisinde yer aldığımız için ülkenin temel meseleleri ile yakından ilgiliyim. Bu seçim sonuçlarına ilişkin görüşlerimi size aktarmak istiyorum.

Küresel lobiler Erdoğan’ın kaybetmesini istiyor. Eğer Erdoğan Kaybederse neler olur sıralayalım;

Sözde demokrasi adı altında ülkemiz etnik ve mezhepsel temelde bölünür. Suriye ve Irak’da olduğu gibi bir iç savaş başlayabilir.

PKK , PYD ve HDP siyaseti ayrışmayı körükler, PKK’yı meşrulaştırır.  Federasyon ve bölünme yolunda ciddi adımlar atılır.

LGBT Lobisi güç kazanır. Eşcinsellik, gaylik meşru hale gelir. Bu sapkın akımların önü açılır. Politik propaganda güç kazanır. AB Fonlarını alan LGBT’liler gençlerimizi, kadınlarımızı, çocuklarımızı zehirlerler.

İmralı’nın kapılarının açılması noktasında ciddi adımlar atılır. Terör örgütü başı Abdullah Öcalan’a özgürlük yolu açılır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gözden çıkarılır. Kıbrıs bize yük derler. AB’ye giremiyoruz. Batı bize düşman oluyor gelin Kıbrıs sorununu çözelim diyerek ver kurtul modeline geçerler.

Aile mefhumuna savaş açılır. Aile özgürlükleri kısıtlayan gerici bir yapı olarak lanse edilir. Çocuklara bırakın anne baba nasihatini özgür olun derler. Ailenin bozulması için evlilikleri kötülerler. LGBT’nin önünü açarlar.

Azerbaycan ve Karabağ meselesiyle ilgili olarak Ermeni tezlerini savunanlar çoğalır.  Karabağ meselesi bize yük oluyor. Ermenilerle iyi geçinelim. Bize ne kardeş Azerbaycan’dan derler. Ermeni Soykırımını tanıyalım. İnsan hakları bunu gerektirir. Evet biz soykırım yaptık. Ne var bunda yüzleşelim derler. Sonra da Ermenilerin Türkiye içindeki topraklarını verelim. Onlara tazminat ödeyelim derler.

Türkiye’yi yine NOTO’nun ileri karakolu yaparlar. Rusya ve Çin karşıtı olalım, doğu ülkeleri ile bağlantıyı keselim diyerek Batının bölgedeki jandarmalığına geçilir.

Milli üretim, milli sanayi, iha, togg gibi milli markaların üretimi duracaktır. İthal, ikameci modele geçilir. Araba üretmeye gerek yok. Tank üretmeye gerek yok. Uçak üretmeye gerek yok diyerek geçmişte yaptıkları gibi fabrikaları kapatırlar.

Karadeniz’de doğal gaz bulundu. Gabar dağlarında petrol bulundu. Kendi enerjimizi üretiyoruz. Kendi yakıtımızı üretiyoruz. Erdoğan Kaybederse petrol lobileri bu üretimleri durdurur.

Bu konuda onlarca başlık var. Ancak ben bu kadarını yazdım. Bu seçim ülkemizin yeni yol haritasını belirleyecek. Ya milli bir devlet olacağız ya da sömürge devleti. Karar sizlerin. Ancak Erdoğan bunca küresel çeteye rağmen seçimleri kazanacaktır.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

KOYARAK

ÜLKE DİNİ DESBOTAN KURTULUR HUZURA RAHATA REFAHA ULAŞIR ÇALDIKLARINA EL KOYARAK

TC Bursa

Erdoğan kaybederse ne olacak? Koskoca Türkiye Cumhuriyeti mı batacak? Kapıya kilit mi vuracağız? Bu ülke AKP'den öncede vardı, sonrada Allah'ın izniyle var olacak. 
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23