FETÖ’yüAK Parti mi besledi?

04 Şubat 2019 Pazartesi

Kimler beslenir? Henüz bedenini kullanamayan “bebekler” beslenir. Güçlü olan zayıfı besler. Söz konusu terör örgütleriyse onları besleyen aynı anda sömürür. Bir de kapıya bağlanan köpekler beslenir.

FETÖ bebek olmadığına göre olsa olsa CIA’nın kapımıza bağladığı ve 15 Temmuz’da tasmasını çözdüğü bir köpek! 

Geçtiğimiz aylarda Pensilvanya’da Gülen’in “malikânesinde” silah sesleri duyuldu. Haberlerden hatırlarsınız. Aslında bu durum FBI’ın FETÖ şatosuna girmek için yaptığı hamleydi. Devreye CIA girince FBI geri döndü. Yani “Amerika’nın içi” bu örgütün varlığından rahatsız, lakin “Amerika’nın dışı” örgütü korumaya devam ediyor.

31 Mart 2019 yerel seçimleri yaklaşırken tezviratlar da sahaya sürülüyor. “FETÖ’yü Ak Parti büyüttü” algısı yeniden sahnelere çıkmaya başladı.

“FETÖ’NÜN YAYIN ORGANLARI AK 

PARTİ ZAMANINDA MI KURULDU?”

Ak Parti 14 Ağustos 2001’de kuruldu. FETÖ’nün en büyük yayın organı Zaman Gazetesi ise 1986’da kuruldu. 2001’de Zaman Gazetesi 15 yaşındaydı. Samanyolu TV 1993’te, Cihan Haber Ajansı 1994’te kuruldu. Bunları “savunma mekanizması” adına yazmıyorum, sadece gündeme getirilmeye çalışılan durumun sahteliğini belirtmek istiyorum.

“AHMET NECDET SEZER 

CUMHURBAŞKANI İDİ”

Ak Parti 3 Kasım 2002’de %34.63 oy alarak “tek başına” iktidara gelmişti ama kendini hâlâ “halka rağmen” muktedir görenler vardı. Dönemin Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’di. 28 Şubat devam ediyordu, Akit’e 312 General dava açmıştı, başörtüsü yasaktı, liselerde Milli Güvenlik Dersleri’ne subaylar giriyor ve İmam Hatiplerde bile kızlar başlarını açmıyor diye onları dersten çıkaranlar oluyordu, çocukların 12 yaşına kadar Kur’an Kursları’na gitmesi yasaktı.

Darbeci paşalar, rahatsız genç subaylar, Cem Uzan’lar, Aydın Doğan’lar, Fetullah Gülen ve örgütü, İsrail güdümlü MİT, Anayasa Mahkemesi, muhtıralar, postmodern şantajlar, kapatma tehditleri ve daha birçok şey 2002’de Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’ın önünde düşman kalesi gibi dikilmişti!

Erdoğan FETÖ’ye sadece “müddet” verdi. İsrail ve ABD’den değil Türkiye’den yana olması için süre verdi. Bu süre zarfında ülkenin önündeki birçok engel kaldırıldı. Süreç sonunda FETÖ’nün çöküşü Erdoğan’ın eliyle oldu. Tüm dünyada çökmesi için çalışmalar rehavete kapılmadan devam ediyor. Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un sözlerini hatırlayalım: “Bu mücadeleyi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan daha iyi ve başarılı kimse yapamazdı. Erdoğan Gülen’le 2012’den beri tek başına mücadele ediyor.”  

“MERAL AKŞENER 

NEDEN SİNİRLENDİ?”

Geçtiğimiz hafta Meral Akşener gazetelerin Ankara Temsilcilerini kahvaltıya davet etti. Akit Gazetesi adına bizi de davet etti. Bunu gayet olumlu buldum ve katıldım. Akşener, refîki Kılıçdaroğlu gibi değil; en azından sorulardan korkmuyor. Fakat ben soru sorarken “HDP ile ittifak…” der demez anında refleks gösterdi. Niye?

Yani İstanbul’da Ekrem İmamoğlu’na kimler oy verecek? CHP ve HDP verecek. İyi Partililer oy vermeyecek mi? Onlar da İmamoğlu’na oy verecek! Aynı kişiye oy vermek “gizli ittifak” değil mi? Ankara’da 28 bin HDP seçmeni CHP adayı Mansur Yavaş’ı destekleyecek. Yavaş’a HDP’lilerin yanı sıra İyi Parti de oy verecek.

Meral Akşener’in “Sırtımızı PKK’ya yasladık” diyen bir partiyi desteklemesi mümkün görünmüyor. Ama bunu diyen parti ile aynı kişiye oy atacaklar. Sanırım Meral Hanım’ın aşırı tepki vermesinin sebebi PKK’yı destekleyen bir parti ile aynı adaylara oy vermek zorunda kalmasından kaynaklanıyor.

“İSRAİL TOHUMUNA SON, 

BORON GELDİ”

%100 devlet üretimi olan yeni bir temizlik ürünü piyasaya çıktı. Adı BORON! Hayallerimize ışık tuttukları için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e teşekkür ediyoruz.

Hemen şunu diyebilirsiniz; “Efendim yerli ve milli diye gidip kalitesiz ürün mü alalım?”

Kesinlikle haklısınız. Ama BORON yerli ve milli olmasının yanında kaliteli ve teknik olarak modern bir ürün. Maddeleyelim:

1)Yıllardır ARİEL gibi İsrail kökenli temizlik ürünlerini kullanmak zorumuza gidiyordu, nihayet sağlam bir ürün geldi. Kullandım, tavsiye ederim.

2)%100 devletimiz tarafından üretiliyor, özel işletme şu an yok

3)Eti Maden İşletmeleri bir devlet kurumu

4)BORON kaliteli, zararsız, çevre dostu

5)Kimyasal olmadığı için köpürmüyor, diğerlerinin köpürmesi aldatmaca; giysiler köpürmeden de tertemiz oluyor

6)Zincir marketlerde satılıyor, satmayan varsa ısrarla talep edin

7)Tüm bunları yazdım diye evde çamaşırları benim yıkadığımı sanmayın, hanım yıkıyor!

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Ali TürkAli Türk3 ay önce
  Geçen markette bor,un fiyatı ithalden pahalıydı bu nasıl
 • Sultan BulutSultan Bulut3 ay önce
  yazınızı 100 de yüz destekliyorum.Allah Başımızdan başkanımızı eksik etmesin.one minutla bu ülke insanının kendine güveni geldi.
 • OkurOkur3 ay önce
  Kim kim besledi bilmem ama 2004 MGK kararları uygulansaydi feto olmazdı.
 • SelimSelim4 ay önce
  Hdp oyları istedıgı adaya kullanır neden zorunuza gıdıyor bu kadar,akp ye oy verecem dese hdp ahada yazıyorum dakka da terorist olmaktan feragat edılırler,bunlar bu kadar munafık tıpler
 • MisafirMisafir4 ay önce
  Evet artık açıklıyorum yakışıklı! Fetöyü leylekler getirdi. Ayılar ormanda büyüttü besledi.
 • ArielAriel4 ay önce
  Köşe yazarı önce iyi araştırma yapmalisiniz. Ariel üreticisi Procter & Gamble. Biri ingiliz digeri ise Irlandali iki ortak Amerikaya göç etmisler ve şirket 1837 yılında kurulmus. Israelli veya yahudi olduklarini hangi kaynak ile ispatlayabilir siniz? Neden böyle gereksiz zorlama ile bu ürünü pazarlamıyorsunuz?
 • asimasim4 ay önce
  Okuyucularını dahi inandıramayan bir medyanın halini ibretle izliyoruz.Doğruyu elde tutmadığınız sürece tüm medya elinde olsa zayıfsın ey ehli dünya.
 • Kepezden abdiKepezden abdi4 ay önce
  Hacı kardeşim çok dürüst çok doğru yazmışsın,Gözlerim yaşardı tarih senin gibi dürüst insanı bir daha göremez diye düşünüyorum ,ne istedilerde vermedik diyenler,dön artık hasret bitsin diyenler,Ankara'yı parsel parsel verenler ,fetö Dünya'dan topladığı kız çocuklarını zekat fitre parasıyla oynatırken alkışlayan bakanlar ve başbakan Venezüela nın dı.
 • TacettinTacettin4 ay önce
  Sizin hepinizi Boron ile tıkasak köpürtmesen temizleyemeyiz.En iyisi tuz ruhu ile kurutmak
 • Cüneyt BeyazCüneyt Beyaz4 ay önce
  100 sene önceki tarihe yalan tarih yazan utansın diyenler,10 sene önce olanları yalan yazıyor
 • ali ustaali usta4 ay önce
  temizlik maddesi anladık tamam ya gerisi ham maddeyi dışardan almadan ürettiğin ne var
 • Kocasolak Kocasolak 4 ay önce
  Haçlı ordularına hizmet eden fettuşileri 2001 e kadar batı ve içimizdeki batıcı CHP besledi. 2001 den sonra akp tavanı devletin yedek anahtarını fettuşilere verdi, ta ki kapatma davasını atlatasıya kadar. Kapatma davası bertaraf edildikten sonra Numan kurtulmuş ak partiye getirilince cia amcaları fettuşilerin ipini kopartıp SALDIRITTILAR. Bu saldırıyı geri püskürtmek hiç kolay olmuyordu, derken 17-25 aralık resmen savaşın başladığı tarih oldu. ABD ve AB, CHP HDP SP içindeki bütün ajanlarını, beslediği iş adamlarını, akademisyen ve artizlerini, medya FARESİ ( Ayşenur Arslan ) mi dahi fettuşilerin güdümüne soktu. O gün bu gündür içimizdeki dışımızdaki Haçlı seferlerine AK parti MHP ve milletimiz göğsümüzü siper ediyoruz. İyi olan kazanacak. Dürüstçe cihad eden kaybetsek dahi cenneti kazanacak.
 • ORHAN İNANORHAN İNAN4 ay önce
  fetö cüler ve diğer şer ittifakı aynı yahudi taktiği ile mücadele ediyorlar.Hem yapıyorlar hem de niye böyle yaptın diye karşısındakine saldırıyorlar.Şahsiyet olmayınca doğru dürüst düşmanlık da yapamıyorlar.Hep sütre gerisinden yalan ve iftiralarla saldırmayı mücadele zannediyorlar.Bunlara söylenecek tek söz var.O da "şahsiyetsizler" kelamı..Hala utanmadan AKP yi fetö nün hamisi gibi göstermiyorlar mı?tam bir edepsizlik örneği.Bunlara diyecek söz bulmak mümkün değil..Yüzlerine tükürsen "yağmur yağıyor"deyip şükre dururlar.yazı güzel olmuş.Elinize sağlık.
 • okurokur4 ay önce
  Varmısınız, taammüden devleti kainat fitnesine zimmetliyen ve himmetliyenleri Allah rezil etsindemeye.?
 • HasanHasan4 ay önce
  Fetöyü AKP besler mi, ben besledim! Her kurumu adamlara teslim ettiniz, bir de utanmadan Akp mi besledi diyorsunuz. Allah tan korkun be...
 • GöcendereliGöcendereli4 ay önce
  He he ınandık, geçenlerde bizim ilçede tutuklanan bütün fetöcüleri Ankara Savaşı'ndan sonra Timurlenk atamıştı, hain Timur'un Yandaş gazetecileri Allah cc den korkmuyor kuldanda utanmıyorlar.
 • Yasin Yılmaz Yasin Yılmaz 4 ay önce
  Arsive baktiginda FETO ile kasila kasila poz veren ALÇAKLAR görürsün iste KANDIRILDIM deyip gecme ile olmaz gercekler acıtır
 • ayhanayhan4 ay önce
  ak partiye muhalif olanlara söylüyorum harbiden gerzek takımı papağan sürüsüdürler.her şey kabak misali ortadayken onlar sürekli aynı suçlamayı yapıyor 1 nisandan sonrada beklerim Allah nasip ederse sizi...sizin chpkkfeto örgütü olduğunuz apaçık ortada yalan söylemeyin iki de birde ak partiyi suçlayıp duruyorsunuz siz atatürkçüde değilsiniz. Makyaveli okumanızı şiddetle tavsiye ederim. atatürk samsuna giderken osmanlı imparatorluğunu yıkacağım diye mi yola çıktı? padişahtan bunun için mi izin aldı? siz siyaseti zaten bilmiyorsunuz Tayyip Erdoğan Fethullah güleni günahı kadar sevmemiştir. Msp den...Mgv ye oradan yetişip Refah partili olan hiç kimseyi fethullah gülen sevmezdi...asla da oyları nasip olmadı.Ak parti tek alternatif olarak seçime girdiğinde o çakal ve asalak sürüsü araziye uyarak ak partili gibi gözüktüler.sırf işlerini rahat rahat yürütmek için.(daha evvel de Özalı,mesutu,çilleri,eceviti kullandılar bahçeliyi de kullanmaya kalktılar)Tayyip erdoğan muktedir olduğu anda iplerini çekmeye başladı bakınız dershaneler...ne zaman ONE MİNUTE dedi fetonun çanak çömleği kırıldı beyni kısa devre yaptı Olayşu; ava giderken avlandılar tıpkı sizin gibi solsalakfeto tayfası yallah kendi çöplüğünüze.
 • Ahmed TEKİNAhmed TEKİN4 ay önce
  Selamünaleyküm,7.madde biraz Temelin altın sakladığı yere "Temel buraya altın saklamadı" notuna benzemiş.
 • NİHALNİHAL4 ay önce
  Vitrindeki Fetullah Gülen sadece çirkin bir kukla.Ahtopot gibi güçlü yapı oluşturabilirmi tabiki hayır.İsrail(ABD) farketmez Osmanlının son dönemleri İttihat ve terakki ile başlayan bir süreç bu.İsrail Türkiye içinkendi istediği gibi bir devlet oluşturmak istiyordu.Ne gerekiyorsa kullanmak mubahtı.Yıkımı Aydınlanma harekatı dediğiittihat ve terakki ile başlattı yani önce aydınlattı yani dine darbe vurdu(din gericilikti)o zaman öyle gerekliydi.Sonra baktıki bu iş pek tutmadı yani çoğunluğu ele geçiremedik aydınlattıklar(entel,dantel kokoşlar) zaten onların diğerleri ne olacaktı?bu seferde dini kullandı Fettullah Gülen piyonuyla aslında bütün yollar roma derler ya işte o misal İsrail(siyonizm güç) kendi emellerine ulaşmak için her yolu mübah görüyor.Peki neden böyle istiyor tabiki hakim olmak büyük israil devleti için.
 • Bu defa sahtekarlık sökmediBu defa sahtekarlık sökmedi4 ay önce
  Bir asır önce kemalizm projesiydi. Onun işini bitirip yerine fetöyü koyacaklardı. Projeleri devam edecekti. Başaramadılar. Başarsalardı fetöye de kahramanlık savaşı icat ederlerdi.
 • emiremir4 ay önce
  YAZAR KARDES ISMIN UZERINDE HAFIZAN KENDINE COGU CAKMA HACI GIBI KIM BESLEDI YENI PARTIMI CHP'MIBASIN MENSUBUSUN NASIL HABERIN YOK HER ISTEDIGINI VEREN ERKEKCE SOYLEDI DAHA NEYI SORUYON GUNAHI IHANETI KIME YUKLEMEYE CALISIYON
 • Saliha zeynep bozseki Saliha zeynep bozseki 4 ay önce
  Allah razı olsun kalemine yüreğine sağlık kardesim
 • m. zeki Yükselm. zeki Yüksel4 ay önce
  ''vay efendim dış güçler''
 • sukrusukru4 ay önce
  Benim dikkatimi çeken olay şu.fetö hükümetle arası iyiyken CHP bunlara düşmandı,Pkk çözüm sürecinde barışa varmış gibi yapınca CHP bunlara düşman oldu.Çözüm süreci bitti anında hendek kazan arkadaşlar konumuna yükseldiler.Hükümet fetöye savaş açtı CHP anında bunlara dost oldu ve onların dilini kullanmaya başladı.Böyle muhalefet varken düşmana ne hacet.Sağ olsunlar CHP sayesinde her türlü düşmanlığa antremanlı hale geldik.Multi aşısın sen CHP Multi aşı.Bu ülkeye hizmetin asla yadsınamaz.
 • AliAli4 ay önce
  Aaa özelleştirilmemiş mi!O zaman devlet patates soğan da üretsin de alalım.Şu sehven zamma ne dersiniz?Fetö için geçmişte olan konuşulan ortada neyi gizleyebiliriz?
 • ErcanErcan4 ay önce
  Kabahati gelin etmişler kimse almamış.
 • GalipGalip4 ay önce
  Evet fetö ne istediyse veren ak parti değil CIA dır. Dön hocam seni çok özledik diyen Erdoğan değil Trump dır.. yersek!!
 • MustafaMustafa4 ay önce
  Sabit hayatınızı iptal ettirin boşuna sabit ücret ödemeyin . Sabit ücret size normal geliyorsa bir fakire verin iyilikte bulunun
 • MustafaMustafa4 ay önce
  Fetö yüksek bilmem ama Telekom ve elektrik şirketleri Deli Dumrul gibi . Kapattığım her hatta kapattıktan sonra iki ,üç ve dördüncü fatura gelen oldu
 • sadıksadık4 ay önce
  fetö en güçlü dönemini bu hükümet döneminde yaşadı keşke daha uyanık olunsaydı
 • ferhatferhat4 ay önce
  1.Hdp oylarını ak partiye verirse veya veren hdpliler varsa ne olacak geçersiz mi sayılacak2.Cemaat denen yapı 40 yıldır var.O zaman cemaat ak partiyi büyüttü.Medyası ile destekledi oy attı.Hatta mezardan çıkıp gelipoy atsınlar denmedi mi?3.Partiler cemaatlere oy gözü ile bakar.4.Cemaati yok ederken tüm cemaatleri ve ona bağlı dinimize zarar verebiliriz ince bir konu
 • Yunus 16 Yunus 16 4 ay önce
  DÜNYA NIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN KRİPTO EN ACIMASIZ EN AĞIR SİLAHLI (UÇAK, HELİKOPTER, TANK...) TERÖR ÖRGÜTÜ FETÖ NÜN BESLENME KAYNAĞI; MÜSLÜMAN TÜRK İNSANIN CEBİNDEN BESLENDİ. LAKİN CANAVAR SON 15 YILDA BÜYÜDÜ. MAALESEF BİZİM İKTİDARIMIZ ZAMANINDA BÜYÜDÜ.
 • Vatansever Vatansever 4 ay önce
  Devlet pek tabii ki biliyor du fetö örgütünü ve bunların darbe teşebbüsündende haberdar idi lakin 15 Temmuz’da silahı gaddarca kullanacaklarını hesap edemediler. Ve işin sonunda Ülke 100 yılın sonuna yaklaşırken gerçek sahiplerinin eline geçti vesselam! Bir hatırlatma daha : Devlet Büyük Depremden de haberdardı. Depremden önce durdurulan metro ve gökdelen inşaatları ve depremden sonra İstanbul’un bir şantiyeye dönüşmesi en büyük delildir!!Ama insanın zoruna giden Devletin yaptığı kıyımın üstüne zorunlu DASK sigortası alması!
 • Deli Kadir Deli Kadir 4 ay önce
  Bence hala beslemeye devam ediyor ! Çarşaf çarşaf ortada görsel matarial var bir tane bakan vekil başkan sorgulanamadı !

Günün Özeti