• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Merhum Yazıcıoğlu'nun ölümü ile ilgili şok belge!

Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümü ile ilgili Paralel Yapı'nın büyük bir kumpas kurduğu ortaya çıktı. Son.Tv'nin elde ettiği belgeler Merhum Yazıcıoğlu'na suikast düzenlendiği iddialarının gerçek olduğu kanaati oluşturdu

Yeniakit Publisher
2014-03-08 11:49:00 -
Merhum Yazıcıoğlu'nun ölümü ile ilgili şok belge!

Paralel yapının Yazıcıoğlu suikasti ile ilgili eski Ankara İl Emniyet Müdürü Orhan Özdemir'e kurduğu kumpasın belgesinin ortaya çıkmasından sonra SON.TV'den Ömer Adıyaman, soruşturma ile ilgili önemli belgelere ulaştı. Bu belgelere göre, 'Paralel Yapı'nın Yazıcıoğlu suikasti ile ilgili DDK raporunda ifade değişikliğine gittiği görülüyor. Öte yandan ortaya çıkan bilgi notlarında kazadan sonra Muhsin Yazıcıoğlu'nun yaralı olduğu bilgisine de yer veriliyor.

SEÇİM ÖNCESİNDE ERDOĞAN'A KUMPAS

SON.TV'nin güvenilir kaynaklardan edindiği bilgiye göre, Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümü ile ilgili Paralel Yapı'nın büyük bir kumpas kurduğu ortaya çıktı. Yazıcıoğlu'nun ölümü ile ilgili Paralel Kumpas kuran Paralel Yapı, Seçim öncesinde Yazıcıoğlu'nun kaza olayını Başbakan Erdoğan'a montaj kaset ve ses kayıtları ile bağlama yönündeki operasyonu ise adım adım uygulanıyor.

MUSTAFA DESTİCİ KULLANILIYOR İDDİASI

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin Paralel Yapı tarafından kullanılması ise bu ölümün perde arkasının ortaya çıkmasını gölgeliyor. Muhsin Yazıcıoğlu ölümü ile ilgili özellikle Paralel Yapı'ya ait yayınlarda açıklamalar yapan Destici'nin, Yazıcıoğlu soruşturmasının ifşaa edilmemesinde önemli bir isim olarak Paralel Yapı tarafından kullanılıyor. Muş Emniyet Müdürü iken görevden alınan Muharrem Durmaz'ın ortaya çıkan mektubunda ise Paralel Yapı'nın planının nasıl işlendiği de gözler önüne seriliyor. Destici'nin ve BBP içerisinde örgütlenen Paralel Yapı'nın ise bu alanda faaliyet gösterdiği iddia ediliyor.

YAZICOĞLU KAZASI PLANI

SON.TV'nin ulaştığı belgeler, daha önce Muş Emniyet Müdürü iken görevden alınan Muharrem Durmaz'ın isminin olduğu belgeyi de doğruluyor. Paralel Yapı'nın Muhsin Yazıcıoğlu suikasti ile ilgili Ankara İl Emniyet Müdürü Özdemir'e kurulan kumpas senaryosununda an be an işleme konulduğu görülüyor. Daha önce Muş Emniyet Müdürü iken görevden alınan Muharrem Durmaz'ın ortaya çıkan mektubunda, Özdemir aleyhine tanıklık yapma planını şöyle ifşa etmişti: "Kayseri'ye donanımlı bir ekip gönderdim. Orada bağlantı kuracağımız bir isim verirseniz Orhan Özdemir'le ilgili aleyhte tanıklık yapabilecek şahısları tespit edip rapor haline getirmeyi düşünüyoruz. Daha sonra bu raporu bir ihbar mektubuyla devletin her kademesine gönderme düşüncemiz var. Orhan Özdemir'le ilgili daire mutemetlerimizle görüştük. Orhan Özdemir'in mal beyanı, soruşturma dosyaları aldığı cezalar gibi doneleri toplatıyorum. İhbar mektubumuzda bunlarda ayrıntılı bahsedip eklerine belgede koyup ihbarın inandırıcı olmasının sağlamak istiyoruz. Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterinin düşmesi olayı ile ilgili illerin istihbarat şube müdürlerine baskı yapıp Orhan Özdemir hakkında aleyhte ifade vermeye ikna ettik."

BU BELGE ADIM ADIM UYGULANIYOR

Ortaya çıkan kumpas belgesinin adım adım uygulamaya konulduğu DDK raporlarında da görülüyor. Muhsin Yazıcıoğlu suikasti ile ilgili ifade verenler emir komuta zinciri içerisinde nasıl ifade değiştirdiklerini DDK raporunda sabitleniyor. DDK raporunda ifade değiştirme olayının arkasında da paralel yapının olduğu kaydediliyor. Ortaya çıkan bilgi notları ise bu soruşturmanın Paralel Yapı tarafından nasıl değiştirildiğini de gözler önüne seriyor. Bilgi notlarında kazadan sonra Muhsin Yazıcıoğlu'nun yaralı olduğu bilgisine yer veriliyor.

BİLGİ NOTUNDA MUHSİN YAZICIOĞLU SAĞ VE SADECE AYAĞI KIRIK

İşte Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümü ile ilgili hiçbir yerde yayımlanmamış bilgi notlarında Muhsin Yazıcıoğlu'nun yaralı olduğu bilgisi yer alıyor. Ancak her iki bilgi notunda ise çelişkiler yumağı var.

 

İşte Muş Emniyet Müdürü iken görevden alınan Muharrem Durmaz'ın Yazıcıoğlu kazasında ortaya çıkardığı Paralel Kumpas'ın belgesi

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı