• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ayasofya'da çıplak poz veren ahlaksız mankenden özür mesajı!

Yeniakit Publisher
2021-01-21 22:58:00 -
Ayasofya'da çıplak poz veren ahlaksız mankenden özür mesajı!

Ayasofya'da iki yıl önce verdiği çıplak pozla büyük tepki toplayan ve hakkında soruşturma başlatılan Belçikalı manken Marisa Papen ahlaksızlığına 'sanat' diyerek kendini savunurken bir özür mesajı yayımladı.

Türkiye'ye gelerek İstanbul, Adıyaman ve Kapadokya'da çıplak pozlar veren ve büyük tepki çeken Marisa Papen, yıllar sonra geri adım attı. İki yıl önce Ayasofya'da çıplak poz veren ve çığ gibi tepki toplayan Papen, "İncittiğim insanlardan özür diliyorum" dedi.

Ayasofya'da çıplak poz verdi

İki yıl önce İstanbul'da Eminönü ve Ayasofya'ya giderek burada çırılçıplak pozlar veren Belçikalı manken Marisa Papen yıllar sonra tepki çeken fotoğraflar hakkında konuştu.

Ahlaksızlığa 'sanat' dedi

Kişisel internet sitesinde açıklama yapan Papen, "Ben 2018 yılında Türkiye'yi ziyaret ettiğimde aşk ile doluydum ve birliktelik mesajı vermek istedim. Benim sanatım hep tartışma yaratıyor fakat bedenim eşitlik ve özgürlükten yana" diyen Papen, "Sanatsal ifadem yüzünden incittiğim insanlardan özür diliyorum" ifadesini kullandı.

Savcılık soruşturma başlatımıştı

Daha önce Mısır ve Kudüs'te de benzer fotoğraflar çekerek büyük tepki toplayan Papen'in İstanbul'da çekilen fotoğraflarının sosyal medyada ve basında yer almasının ardından hakkında "hayasızca hareketlerde bulunmak" ve "devletin egemenlik alametlerini alenen aşağılama" suçlarından savcılık soruşturma başlatmıştı.

 
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Nazım Zengin

Her varlığın kainatta bir yeri, bir makamı var var.  

sütçü İmamın torunu

gavurda olsa yanlışını görüp özür dilemiş ya bizim icimizdekiler ise yalan üstüne yalanda ısrar etmekte hiç pişmanlık da duymamaktalar elin gavuru kadar bile olamadılar
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23