• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bunların hangisiyle komşu olmak isterdiniz? 

23 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

×××××××÷×÷÷××××

Çok sevilen insanlar çok özlenir.
 • 2 Ay Önce

Abdurrahim s.karakoc

Çok namaz kılıp ,çok oruç tutup ,çok tesettür olup !!! AHLAK yoksunu olduktan sonra namaz ,oruç tesettür neyine bir yanlış iki doğru yu götürür...
 • 2 Ay Önce

Orhan İnan

Tespitleriniz çok doğru. Bu yozlaşmaya zımnen destek veren,adı Müslüman olanların dikkatli olması önemli. İslamın emirlerinden birini yapıp da büyük bir günahı rahatça yapanlar uyarılmalı, hayatlarındaki tezatlar her fırsatta kendilerine hatirlatilmalı. Müslüman rahatça günah işleme lüksüne sahip olmamalı. Olduğunu düşünenler hoş görülmemeli.
 • 2 Ay Önce

Orhana yorum

Evet bu hoş görü kaliteyi bozanlar bu yozlaşmaya destek verenler çoğaldı

Canakkale

22 yildir bu hosgoru kalite dahada bozuldu

Idris bey

Gunümüzde hirsizlar bile işe bismillah diyerek başlıyor.
 • 2 Ay Önce

Ilginç bir araştırma

Bir araştırma yapiliyor. Dünyada hangi ülkeler islamiyetin istedigi sekilde yaşıyor diye. Ilk siralarda Kuzey Avrupa ülkelerı çıkıyor. Müslüman ülkeler ise listenin sonuna siralanıyorlar.
 • 2 Ay Önce

Canakkale

Neden acabA

Ziya

İnternet cep telefonu diziler toplumu yoldan çıkardı yeni bir nesil gerekir ilkokul birden lise sona kadar kuranı kerimi okuyup anlayan beş vakit namazını kılan bir genç nesil gerekir başka çözüm bilmiyorum
 • 2 Ay Önce

Yorum

Meseleyi Kuranı Kerim okumaya getirir bağlarsanız sorunu çözemezsin Fetöcüler kadar okuyan varmıydı? Ahlaklı vicdanlı hiç bir tarikata cemaate partiye ideolojiye körü körüne bağlanmayan insanlar yetiştireceksınız ki memleket düzelsin tabi gerçek derdimiz memleketin düzelmesi ise.

Uğur

Cevap veren şahıs, FETÖ'cüler dindar değil koyu laikçidir. Kemalist laikçilerin bile pek çoğuna selamun aleyküm diyebilirdik de onlara diyemezdik, hemen azarlayıp sustururlardı. Zaten darbeden önce de sonra da onları daima laikçiler destekleyegeldi. Hatta darbeci subayların bile bazıları zaten direkt CHP'li Kemalist laikçiydi, FETÖ'ye ve darbeye laikçi çıkar dayanışması adına katıldılar. 15 Temmuz darbesi tamamen laikçi Amerikan zenginlerinin güdümünde laikçi bir kahpelikti.

Ziya ziya

O bahsettiğin, özlemini duyduğun nesil 15 temmuzda az kalsın hükümeti yıkıp devleti ele geçiriyordu. Direkten döndük.

Canakkale

Yunan lida rumda avrupalida derin tarihten kaynaklanan kultur.nezaket insanlik var.feslsefeyi demokrasiyi onlar buldu.ayrica kim kafir kjm musluman sana ne.herkes ozgurdur.ister inanir ister inanmaz.size ne.kim oluyorda karisiyorsun.anlamaya calisiyorsun.insanlarin lnancindan size ne
 • 2 Ay Önce

ÇIKMAYA

uğursuz SEN CANİ KATİL HİTLEREDE AKRABA ÇIKMAYA UĞRAŞMIŞTIN

Uğur

Yunan felsefesini geliştirenlerin torunları bugün daha ziyade Müslüman yani Türk oldular. Benim soyum muhtemelen Sokrates ve Büyük İskender'e dayanıyor. Sokrates ve öğrencilerinin KENDİLERİNE ÖZGÜ yemek kültürünü ve şakalarını okudum, bizim Türkçe/Müslümanca anadilli Trakyalı Türk yani Müslüman âdetlerimizin ve şakalarımızın aynısı! Bugünkü Hristiyan Yunanlıların pek çoğu eski filozof Yunanlılardan ziyade eski dağ Arnavutlarının soyundandır. Biz Rumeli Müslümanları/Türklerindeki antik Yunan filozof soyu muhtemelen onlardaki kadar veya daha çoktur.

Adalet adalet.

Benim komşum ahlâklı, namuslu, adaletli olsun yeter. Onun dini, mezhebi, milliyeti hiç önemli değil. Müslüman halklar olarak bir özlemle akın akın gâvur memleketlerine koşuyor, onların adaleti altında yaşamak istiyoruz.
 • 2 Ay Önce

Cemiyet

Nereden bileceksin komşunun iyi olacağını. Kriterin ne

Mechul

Yazınızı okudum.. Emekliye verilen vaadler havada kaldı.
 • 2 Ay Önce

Hasan

Sabır ve metanetle bekleyin dedi bir büyüğümüz. Herşeyin doğrusunu o bilir.

Şeref

"İslam tarihinde dörtyüz senede oniki adı cinayet işleniyor.." dört halifenin üçü öldürülmüş yazarımız fazlaca abartmış..!!!!!
 • 2 Ay Önce

Şeref

Mearif'e , sen buna inanıyormusun usta.Günümüzde bile örn. %99 u Müslüman olduğu iddia edilen Türkiyede dün sekiz adi cinayet işlendi maktüllerin üçtanesi kadın....nasıl inanayım dörtyüz sene 12 adi cinayete...!!!!!

Mearif

Adi cinayet. Siyasi değil şeref bey.

çamlı

 Bazıları ne mutlak kafır, ne hakiki müslüman!
 • 2 Ay Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23