• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Alman Başbakanı Olaf nasıl dayak yedi! 

14 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Sahi

Sayın yazar laf sokma bizde gani.sonuc..gazze 43 gündür perişan.
 • 1 Yıl Önce

Aslan yazar

Sevincten uyuyamadin galiba.
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Batı Haçlı zihniyeti ile düşünüyor . Batı borçtan falan utanmaz umursamaz .
 • 1 Yıl Önce

Buradan bir bilgiyi paylaşmak isterim Almanya Başbakanı Olaf Scholz aslen Yahudi’dir.

bu iddiani ispatlamalisin1.
 • 1 Yıl Önce

Kaynak

göZüm.

ata

gençler reis bir şeyler yapıyor ama sizler melül melül türk ve müslümanın has malı kahveyi, tarikat ehlinin tek içeceği kahveyi gavurdan alıyorsunuz, içiyorsunuz... yapmayın... bir kahve ihtimamı, telini, boykotu bile iman belirtisi olabilir... yapın....
 • 1 Yıl Önce

Hatice mi, netice mi?

Çok güzel laf koyduk, tatmin olduk çok şükür. Netice; F35 ve F16 dan sonra Eurofighter'i de alamadık.
 • 1 Yıl Önce

Erdal

Dışarıda bağırmak birşey ifade etmiyor . Reis dışarıda bakanlar vekiler içeride konuşuyorlar. Emekli perişan indirim var diye hala milleti kazıklıyorlar. Ahada geldi Ocak martta yakın  sandığa gitmeyeceğim
 • 1 Yıl Önce

müslüm

Breh breh breh.Abartmanızın anlamı yok.Masumane bir tepki göstermiş sayın cumhurbaşkanı.İsrailin yaptıklarını anlatmış.Halkın kulağına hoş gelecek cümleler kullanmış.Yoksa ey Almanya siz İsrailden taraf olun biz İsraille ilişkilerimizi askıya aldık.Artık gemilerimiz bugünden itibaren İsraile Irak petrolünü taşimayacak,Azerbaycana nasıl yardım ettiysek Filistinede aynı yardımı yapacağız,Avrupanın bu ikiyüzlülüğne karşı mülteci anlaşmasından vazgeçip tüm mültecileri gönderiyoruz ,İsraili koruyan İncirlik ve Kürecik üssünü kapatıyoruzmu dedi.Boş verin karnımız tok o sözlere.
 • 1 Yıl Önce

Okur

Scholz biliyor ki açlıktan nefesi kokan, hala 2 asır önceki bilim ve teknik çöplüğünde oyalanın zelil bir milletin temsilci olarak Erdoğan yanına geldi. 100 bin Erdoğan da olsa ciddiye almaz. Hala 3500 yıl öncesi ekmek üretim tekniğinde kalmışsın. Fen, teknik ve teknoloji yok sende, ne geliştirir ne de üretebilirsin, aklın da tek yumurtaya 30 kişiye taşıtacak seviyede. Buna rağmen fasulye gibi nimet sayılmak istiyorsun. Olacak iş değil. Akademik aptallık yüzünden ürettiğin her şey % 90 fazla maliyetle. Yahudi, her ülkeyi goyimleştirdi, ülken de dahil olmak üzere. Tükettiğin her teknolojik ve gıdasal ürün özellikle Türkiye'de yerli ve yabancı Yahudi patentli, sermaye onlara gidiyor. Sağlık Bakanlığının işe yaramaz tüketim malzemeleri (hap, ilaç, cihaz vs) yabancı Yahudi malları. Erdoğan'ın danışmanları bile yerli başgoyimler. İzzet ve şeref; bilim ve teknikte. Aksi takdirde nerde olursan ol goyimsin. Nutuk okumak Orta Çağ retoriği idi. Et, tavuk, yumurta, yağ, şeker, tahıl hatta samandan bile mahsumsun. 500 milyar dolar da borçlusun, birkaç yabancı firma da teknoloji üretiyor, onların kemiklerini yalamakla şimdilik idare ediyorsun. Çok üniversite açmışsın onunla övünürsün, verim ise yok, sonuç akademik hergele. Ne olacak senin halin böyle? Bu kafayla millet olarak cehalet, dalalet, zillet, rezalet foseptiğinden kıyamete kadar çıkamazsın. Yani dilinle reddetsen de ruh ve zihninle goyimlerden bir üyesin, kurtuluş yok.
 • 1 Yıl Önce

çamlı

bu okur kim ise içi bu ülke ve milletin aleyhine gavur kazanı gibi kaynıyor fokur fokur

Muhammet

Esir bir milletin kukla yöneticilerine ne deseniz boş, esas ağaları abd ve ingilizler.
 • 1 Yıl Önce

Alamanci.

Tayyip beye oy veren biriyim ama bazan çok tenkitlerim olmuştur. -Yerli hayinlere hak ettikleri hesabi sormuyor. -Egitim de zaruri olan Reformlari yapmiyor. -Imam hatiplerin Diyanetle ortak çalişmasi ve ona göre yeni yapilanma. -Ve çok önemli Osmanli Türkcesi ögretilmelidir( Kuranharfleriyle). Tayyip Bey ile barişin şartlari bunlar. Bu şartlar Imam Hatipler için. Allah Reise sağlikli ömür versin.
 • 1 Yıl Önce

okur

gitsene memleketine almanyada can sesini niye dinliyorsun
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23