• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sen neden kör edildin?

15 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Atatürkçü konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun

Devrimlere bakıyoruz ihaneti görüyoruz. Sen göremiyorsan beyin taktır. İslam için savaşıldı laiklik için manda devrimleri için değil. Laikliğin alınması ihanettir ve kurtulmuş bir ülke olmadığının belirtisidir. Hesap verin hesap.
 • 3 Yıl Önce

Necati

Kimsenin kör edildiği falan yok yazar efendi de sen niye insanları kör etmeye , gerçeklerden uzaklaştırmaya , akla ve mantığa ters düşürmeye çalışıyorsun onu bir deyiver hele.
 • 3 Yıl Önce

Süleyman Sırrı Dinçer

Kaleminize sağlık Sevgili Armağan. her zamanki gibi çok bilgilendirici aydınlatıcı bir yazı.Okul kitaplarımız emperyalistlerin hakimiyetinden çıkarılarak yeniden doğru bir şekilde yazılmalı.selamlar,sağlıklı günler.
 • 3 Yıl Önce

Jale ozsoy

hadsiz agzı bozuk bir yorumcu turkiye cumhuriyetine laf söylemiş.osmanlının kaymağını zenginligini biz muslumanlarin ataları dedeleri degil rum yahudi ermeni azinliklar yiyordu biz fakirlik cekiyorduk anadoluda eczacı doktor mimar hepsi azınliklarindi bizim okulumuz bile yoktu osmanlinin hariciye nazirlari elcileri sadrazamlari hep gayrimuslimlerdi biraz arsiv tarih okursan hem agzın duzelir hemde kafandaki malum organ gelisir. 
 • 3 Yıl Önce

ATATÜRKCÜ

ANADOLUDAKİ COGU ESER YOL HAN HAMAM KOPRÜ TERSANE VE DIGER YAPILARIN COGU SELCUKLU BIZANS DONEMINDEN KALMADIR.OSMANLI ISTANBUL BALKANLAR HARICINDE 1 CIVI BILE CAKMAMISTIR ANADOLUYA VARSA KOYUNDE KASABASINDA OSMANLI ESERI OKULU FALAN OLAN BURADA YAZSIN OZUR DILEYECEM.MATBAA BILE 250 SENE SOKULMADI ANADOLUYA MUSLUMAN TURK HALKI CAHİL BIRAKILDI SANAYI DEVRIMINI KACIRAN EGITIM REFORMLARDA GEC KALAN OSMANLI BU YUZDEN BATTI ZATE.ABDULHAMIT REFORMLAR YAPMAYA CALISTI FAKAT COK GECTI ARTIK POZITIF BILIMLERDEN UZAKLASAN MEDRESELER .TARIKAT SEYH ASIRETLER YUZUNDEN OSMANLI HASTA ADAM OLDU VE PARCALANDI
 • 3 Yıl Önce

Şanlı osmanlıyla köhne türkiye cumhuriyetini kıyas etmiş

Kim ahmak ataturkçu kafa. Osmanlının en son devri olan abdülhamid devriyle bile kıyas edilmez. Müstemleke türkiye cumhuriyeti ile bağımsız osmanlı farkı gördünmü ataturkçu kafa. Var mı sende beyin.
 • 3 Yıl Önce

Sömürme keşifleri

Avrupa sömürüyorsa keşif
 • 3 Yıl Önce

salih

Yalanlarla dolu tarih daha ne kadar genç beyinleri esir edecek.Yok mu buna dur diyecek bir babayiğit!
 • 3 Yıl Önce

mümin ekiz

Selamünaleyküm.. Mustafa hocam.. Siyahi olan halka zenci demez iseniz daha güzel olur hocam.. Hayırlı günler.. Bizlerin bir farkı olsun..
 • 3 Yıl Önce

batuhan

buyuk tarihci buyuk oyunu gormus ama ruyasinda yayinlamasanizda okuyorsunuz ya yeter 
 • 3 Yıl Önce

ATATÜRKCÜ

YAHU BU OSMANLI HERYERE YARDIM YOLLAMIŞ DUNYAYI SAVASLARLA TİTRETMİS !!! FAKAT IC ANADOLU BOZKIRINI DOGU ANADOLUDA MAGARADA YASAYAN INSANLARIMIZI KARADENIZIN SAHILINIDEKI INSANLARIMIZI ANADOLU COGRAFYASINI HEP IHMAL ETMIŞ CUMHURIYET KURULANA KADAR ANADOLUDA 1 TANE ISLETME FABRIKA YOL YAPMAMIŞ GARIBIM MUSLUMAN TURK ERKEGİNİ SADECE SAVASA SEFERE GIDERKEN HATIRLAMIS MATBAAYI BILE 250 SENE SOKAMAMIS ANADOLUDAKİ KÜRT KARDESLERIMIZE 600 YIL BOYUNCA 1 KELIME BILE TURKCE OGRETMEMİŞ BİZ HALA BUNUN ACISINI CEKIYORUZ
 • 3 Yıl Önce

Çok değerli iki hocamız Mustafa Armağan ve Halit Kanak ,, çok özet olsada ama çok değirli bilgiler arz ediyorlar Allah iki hocamızda Allah razı olsun,,,Bazı kaynaklar Kolomb'un İtalya'nın Cenova kentinden geldiğini ve bir yahudi olduğunu düşünülüyor ,Kolomb denizci kaşifin hikayesiyle ilgili tarihi kaynaklarda birçok "gizem" bulunuyor. Kolombunun gayesi Yahudilere bir yurt edime amacında ,,, Aslında bu keşif dedikleri Yahudilerin 2000 sene sonra yer altından çıkıp kendilerine yurt edinme zamanı geldiğini ,, Burada Müslüman Endelüsün çöküşü ispanyada Yahudi göçlerin başlaması 1492 denk geliyor bu arada Kolombunun bu işe soyunduğu bir çok Krallarla görüştüğü ve en son İspanya Kralı Ferdinand’ın haznedarı Luis de Santangel’in aracılığıyla Kraliçe İsabella ve krallığın desteğini sağlamayı başardı,,,Kristof Kolomb İspanyol krallığı adına 1492 ve 1504 yılları arasında dört Atlantik ötesi yolculuğa çıkmış ve Yeni Dünya olarak bilinen Amerika kıtasının sömürgeleştirilmesine öncü olmuştu.
 • 3 Yıl Önce

OSMANLI DAN SONRA MİLLİ EĞİTİMİ KİTAPLARI

Kim DÜZENLEDİ? İNGİLİZ FRANSIZ. SOSYAL BİLGİLER KİTABI VARDI YARISI FRANSAYA GÜZELLEMELER YAPIYORDU. İngiliz Fransız bize DÜŞMAN YUNANİSTAN DIYE ÖĞRETTİLER. En büyük Düşman İNGİLTERE
 • 3 Yıl Önce

kehanet

ALLAH RAZI OLSUN KANUNİ ENGELLERE RAĞMEN UCUNDAN KENARINDAN DA OLSA. "ANLAYANA SİVRİ SİNEK SAZ ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ" KABİLİNDEN AÇIKLAMALAR TİYOLAR FORMÜLLER VERİYORSUN. ancak deccalın da bir gözü kör. yani deccal bir noktada bu gün avrupa islam düşmanlığı üzerine kurulmuş yahudi tekelindeki felsefesinin esiri olmuş, herşeyin üstünde tutulup insanların esiri olduğu SANAT ve İLİM DİR yalan ve din düşmanlığı üzerinde kurguladığı için de bir gözü kördür. bizde AVRUPANIN MANDA VE SÖMÜRGESİ HALİNE GETİRİLDİĞİMİZ İÇİN BU YAHUDİ İFTİRA YALAN NINI KİTAPKADA OKUTUYOR VE HERŞEYDE ESAS ALIYORUZ.
 • 3 Yıl Önce

mutmaine

1950 lerde siyahilerle beyazlar aynı otobüse binemiyor, aynı okula gidemiyordu...şimdi bize demokrasi satıyorlar
 • 3 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23