• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Okul yönetiminden 10 Kasım törenine katılmayan öğrenciye skandal ceza!

10 Kasım törenlerinde bazı okullarda küçük çocukların Mustafa Kemal’e secde ettirilmesi infiale neden olurken, Esenevler Şehit İbrahim Ateş Anadolu Lisesi’nde törene katılamayan bir öğrencinin kınama cezası ile cezalandırıldığı ortaya çıktı.

10 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Asıl o müdürun boynuna ip takilmali

O şeref ve dinden imandan yoksun müdür bozuntusu derhal.idam edilmeli. Burdan "milli egitim" bakanına sesleniyorum, tabi ne kadar milliligimiz kaldiysa, o da ayrı bi konu tabi
 • 4 Ay Önce

kayserili

kayseride engeli cocuga ogretmen vuruyor ve ertesi gun kendisi ve 6 gorevli gorevden uzaklasiriliyor ama bu alcaklara bir sey olmuyor, bunlar neden gorevden uzaklastirilmadi? bu celiski nedendir?
 • 1 Yıl Önce

celil yağmuroğlu

Bu gibi olaylar AK Parti döneminde oluyor, Şimdi dersiniz bunu yapanlar yanlız AK Partiye karşı olarak yapıyorlar hayır , AK Partini hükumete olduğu dönende bunu kendisi körüklediği ve yolunu açtığı ve müsebbibi olarak görüyoruz ,BAŞTA DÖNEMLERİNDE İKİ CILIZ VE EHLİ MİLLİ OLMAYAN BAKANLARIN GETİRMESİ ÇOK MANİDARDIR .VE AK PARTİ İÇİNDE HAİNLERİN OLDUĞU DAĞDAKİ ÇOBANDA BİLİYOR BU BAŞKA BİR ŞÜPHE.BİRDE BAKIN..Bu resimlere baktığınızda kapıda duran öğretmenler bu işin biri tarafından organize edildiği ve sakıncalı olduğunu ve içten yapılmadığını ,ve ve başlarına bir iş açacağını. Ayrıca çocuklarının siyah elbiselerinin nereden temin edildiğin oda bir sorun ve kimin ve kimler tarafından organize edildiğini .dikkat çekiyor. Bütün bunlar ak parti iktidarında oluyor yazıklar olsun.böyle giderse AK Partide gider..
 • 1 Yıl Önce

Maraşlı

Kemalizm tekrar hortladı.
 • 1 Yıl Önce

Dadaş

Okul idarecileri tümüyle kökten haklılar. Çünkü TC (Milli) Eğitim (Milli si yok) bakanlığınca ataya ibadet kanunlaştırılmiş. Bu durumda okuldan bile atılabilir hani başörtülü kızlarımız gibi... öyle değilmi.? Yiğidi öldür hakkını ver. Yani öğretmenleri öldür ama hakkını ver. Hakkını nerden alıyor.? Milli olmayan gavur kanunlarımızdan. Vakit yetkilileri her türlü cezaya razıyım abd den yazıyorum yılda enaz 2-3 kez Türkiye ye geliyorum tüm sorumluluğu üstüme alıyorum. Lütfen yayınlayın.Hep kalbinizden mi buğuz edeceksiniz. Edin ama yiğitlere yol verin. TC MEB lığının gerçek adı, TC İEB açılımı TC İmansız eğitim bakanlığı. Bu olayları duydukça kahrediyorum. RTE a da kızıyorum. Daha dün gazetenize yorum yazdım. Yeni TC İEB oraya seçen RTE anlamıyorum. Dilim varmıyor ama Münafık diyesim geliyor. Sen memlekette bu devirde imansız talebe yetiştir abd ye ab ye kafa tut. Akıl alır gibi değil. İman etmiş bir insan adı müslüman bu milleti bu şekilde idare edemez. Daha sonra bu millet savaşırmı.? Yarısı hain hatta fazlası. Hala anlamadınmı son seçimlerde gençlikten oy alamayıp büyük şehirleri kaybettiğini.? Birileri bana diyorki ya sen hala anlamadınmı RTE nın dışa hizmet ettiğini.? RTE na sen bize ONE MİNUTE de bizde susalım sen böylece milletinin gözünde kahraman ol. Böylelikle işlerimizi idare ederiz. Tabii gülmekten başka yapacak birşeyim yok. İnanmak kadar kötü inanmak kadar güzel birşey yok. Anlatacak o kadar çok şey varki, ama hep duvara anlatıyoruz. Yazık yazık bu ümmete, yazık bu dejenere olmuş bozulmuş bitmeye yüz tutmuş millete.... Ya bu kadar da deme diyorlar. Pek tabii haklılar 3 tarafı denizlerle kaplı ülkemizde yazın sahillerdeki çıplak çiftler yabancı turistler. Meyhanelerde barlarda hep yabancı turistler içiyor her gece. Hep ben abartıyorum biraz fazla sivri dilliyim. Ne yapayım ben buyum. Durmak yok yola devam RT Erdoğanla imansız kanunlarla imansız gençlik yetiştirmeye.... Bizim milliliğimiz kültürümüz değil., Allah a olan inancımız sadakatimiz ve bağlığlığımızdır. O nun emriyle yaşamamızdır.
 • 1 Yıl Önce

hüseyin

Iyi ama bunlar yaşanmasın tarihe karışsın diye , huzur ve güven li refah ortamı olsun diye akp ye oy veriyoruz , neden bu sapkınlık ların önü alınmıyor.
 • 1 Yıl Önce

asim keskin

katiliyorum, nedense en adi saldirilar AKPArti hükmetleri dönemkinde yasaniyor. BUtür asagiliklara hic ses cikarmayan iktidar partisi, tam tersi durumda laikcilerre yapilan en ufak bir saldiriir en sert bir sekilde czalandiriyor. yaziktir bu ülkeye yazik..demekki siz korkakmissiniz
 • 1 Yıl Önce

Hsn

AK parti dikkatli olmalı. Halka daha yakın politika izlemeli ama, popülist değil. Çünkü AK parti zayıfladıkça millet ve Müslüman düşmanları her cepheden saldırıyor millete. Okullarda otobüslerde ve devlet kurumlarında.
 • 1 Yıl Önce

Cemil

Bütün bunlar ak parti iktidarında oluyor yazıklar olsun. Okulları şirk yuvalarina cevirmisler yazıklar olsun. Solcu bakanı getiripte MEB bakanı yaparsan olacağı bu.
 • 1 Yıl Önce

kayserili

cok dogru, Dinsizlere yaranmak icin kendi ayagina kursun atmistir akp, bu kafayla ancak ucurumdan dusmeye mecburdur. sorumlu bakan gorevden uzaklastirilmali. akp yanlis kapilari caliyor ama korlesmis ve sagirlasmis.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23