• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Merve Kavakçı’nın kızı kimdir? Fatima Abushanab kimdir? Fatima Abushanab nereden mezun oldu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Biden NATO toplantısının gerçekleştirildiği Brüksel’de bir araya geldi. Erdoğan-Biden baş başa görüşmesinde Cumhurbaşkan Erdoğan’ın tercümanı Fatima Abushanab olduğu görüldü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tercümanlığına yapan Fatima Abushanab'ın kim olduğu merak edilmeye başlandı. Fatima Abushanab, Merve Kavakçı ve Ali Ahmad Abushanab’ın kızıdır. Peki Merve Kavakçı’nın kızı kimdir? Fatima Abushanab kimdir?

7 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

osman özkan

CUMA GÜNÜ CUMA NAMASI SONRASI KURAN OKUNARAK AÇILAN TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNİN İSTİKLAL SAVAŞI SONRASI MECLİSİN AÇILIŞINA İHANET EDERCESİNE ALINAN İSLAMI YAŞAM BİÇİMİNE KARŞI KONULAN YASAKLARA YILLAR SONRA DİRENEN VE BU UGURDA AĞIR BEDELLER ÖDEYEN İSMİN ADİ MERVE KAVAKÇIDIR.
 • 5 Ay Önce

Melosss

Serdar kardeşim, Vikipedi de Merve kavakçı tanıtım yazisi kopyalanıp yapıştırılmış. İçerik ne yazıyor pek dikkat etmemişler sanırım!
 • 5 Ay Önce

Yasak değildi

Salih arslan efendi. Başörtüsü hiçbir zaman yasak değildi. Lakin laik dinozorlar bunu yasakmış gibi tatbik edince bu şekilde anlaşıldı. Şu an serbest. Bu konuda kanun mu değişti de günümüzde tesettürlü giyinmek devletin tüm kademelerinde serbest.
 • 5 Ay Önce

erdal

Allah ın emir ve yasaklarına savaş açmış bu imansızlar. haşa Yüce Yaradanı kendi on paralık, üç günlük sözümona hakimiyetlerine rakip görüyorlar ve akıllarınca dokundurtmuyorlar. kendilerini ne sanıyorlarsa cehennem odunları. Allah tehmil eder ihmal etmez, ah bir bilebilseler.

Hüseyin Korkmaz

Agziniza saglik...

salih arslan

2 Mayıs 1999'da TBMM'de ant içme törenine ""yasak olduğu hâlde"" başörtülü gelince meclisten çıkartıldı. AKİT BU METNİ KİM YAZDIYSA DEFOLSUN BURADAN.
 • 5 Ay Önce

emin

arslan salihoviç, Allah ın örtünme emrine açtığın savaşın bedelini öbür tarafta büyük azapla ödeyeceğini, burada poponu dayadığın güç odaklarının ve konjonktürün orada seni kurtaramayacağını sana sevinçle tebşir edelim. sizin 27 mayısçı mbk üyelerin kullanırdı bu lafı. onçüün bu kelimeyi de sana armağan edirem.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23