• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Taha Emre Özdemir
Taha Emre Özdemir
Taha Emre Özdemir
TÜM YAZILARI

Kendi çocuklarınız özgür! LGBT sapkınlığını bu toplumda yayamazsınız...

07 Mayıs 2023
A


Taha Emre Özdemir İletişim:

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında topyekün birleşerek tek amaçlarının Erdoğan'ı devirmek olduğunu açıklamaktan imtina etmeyen muhalefet, eşcinsel sapkınlığa destek konusunda birbiri ile yarışıyor.

Yüce Kur'an'da Lut Kavmi'nin eşcinsellik ısrarı sebebi ile nasıl helak olduklarını anlatan bölümleri okumaktan ya da okuduğunu anlamaktan aciz birtakım "dindar" çevreler de, adına "LGBT" denilen bu sapkın grup için "özgürlük" istiyor..

6'lı masaya baktığımızda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve "Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı" diye masaya eklediği CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu LGBT'nin bir sapkınlık olmadığını açık açık ifade ederken, masanın muhafazakarı Temel Karamollaoğlu sessizliğini koruyor. Ahmet Davutoğlu'nun "Şimdilik rafa kaldırdık" dediği tartışmalara ilişkin Sivas mitinginde konuşan Meral Akşener de içinde cevap olmayan bir 'cevap' vererek, şu anlam bütünlüğü olmayan ifadeleri kullandı:

Adamın ağzından sürekli şu çıkıyor; LGBT. Eğer biz iktidar olursak erkek erkeğe evliliği serbest bırakacakmışız. Onca şey içinde akla gelen bu.

Seçim tarihi yaklaştıkça sosyal medyada gündem olan videolarda ise Kemal Kılıçdaroğlu, Ali Babacan ve Ekrem İmamoğlu'nun katıldığı canlı yayınlardaki sapkınlara ilişkin sözleri yer alıyor.

Henüz seçim tarihi 14 Mayıs olarak belirlenmeden önce bilboardlara, "Etnik köken, inanç, engellilik, cinsel yönelim yasayla dezavantaj olmaktan çıkarılacak." ifadelerini yazarak sapkınlara yasal güvence sözü veren Kılıçdaroğlu, Haber Global canlı yayınında Buket Aydın'ın, "LGBTİ Türk aile yapısını bozuyor mu?" sorusuna, "LGBTİ Türk aile yapısını niye bozsun? İnsanların yaşama şeklini siyasete alet etmem. İnsanların özgürlüğüne, inancına, saygı duymak zorundayız." diye cevap veriyor.

"Eşcinsel evliliğe izin verilmesine henüz toplumumuz hazır değil"

Sapkınlara yönelik skandal desteği bir adım öteye götüren CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise Haber Global’de Jülide Ateş’le 40 programında, "Eşcinsel evlilikleri onaylıyor musunuz?" sorusuna, şöyle cevap verdi:

 

Eşcinsellerin özgürlüklerini koruma sorumluluğumuz var ama eşcinsel evliliğe izin verilmesine henüz toplumumuz hazır değil.

 

Medyascope'ta Ruşen Çakır'a konuşan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan da LGBT'liler hakkında ne düşündüğüne ilişkin, "Herkesin yaşam tarzına saygılıyız" diye karşılık veriyor.

 Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleme kararını açıklayan Emek ve Demokrasi İttifakı'nın sapkınlara olan desteğine ve vaatlerine bakıldığında ise TİP, "Etnik, dinsel, mezhepsel, cinsiyet ya da LGBTİ+ temelli hiçbir ayrımcılığa izin vermeyeceğiz." derken, HDP de, "İstanbul Sözleşmesi’ni hayata geçireceğiz. Erkek şiddetine karşı kadının meşru müdafaa hakkını yasal zemine kavuşturacağız. Toplumsal cinsiyet kaynaklı suçlarda ‘haksız tahrik indirimi’ gibi cezasızlığa neden olan uygulamaları mevzuattan kaldıracağız. Meclis’i kadınların, emekçilerin, halkların, gençlerin, LGBTİ+’ların, engellilerin, çocukların, kültürlerin, inançların ve tüm ezilenlerin meclisi yapacağız." sözünü veriyor.

Eşcinsel sapkınlığın toplumda meşrulaştırılması için ilk adımlar da atılmaya başlandı. 1 Mayıs etkinliklerinin hemen tamamında LGBT paçavrası açılırken, CHP ve HDP'nin mitinglerinde de parti flamalarıyla birlikte eşcinsel sapkınların paçavraları dalgalandırıldı.

Gelinen nokta böyleyken, ülkemizde LGBT sapkınlığı birkaç farklı yönüyle tartışılıyor. Ezici çoğunluğu Müslüman olan Türk toplumu, eşcinsel sapkınlığın İslam'da kesin bir dille yasaklandığına iman ederken, dini kendi inançlarına göre siyasete alet eden sapkınlık destekçileri ise yüce Kur'an'ın ayetlerini inkar ederek, İslam dininin eşcinselliği yasaklamadığını insanlara inandırmaya çalışıyor.

Sapkınlık savunucuları İslam'ı kendi yorumlarıyla öne sürüp, çok güvendikleri bilimin genel olarak eşcinselliği hastalık olarak kabul ettiği gerçeğine kulaklarını tıkarlarken, İslam alimlerinin çoğunluğu ise eşcinsellik dürtüleri olan kişilerin Allah-u Teala tarafından imtihana tabi tutulduklarını, eşcinselliğin; hırsızlık, zina, alkol ve benzeri haramlar gibi bir imtihan aracı olduğunu, dürtülerine esir olmayanların adil olan Allah tarafından mükafatlandırılacağını söyleyerek aynı görüşte birleşiyor.

Sapkınlığı destekleyenlerin İslam ahkamına inanmamaları kendi tercihleridir.. Biz Müslümanların görevi dilimiz döndüğünce tebliğ edip, "Allah ıslah etsin" duasını yapmaktır.

Ancak, inanmamakla kalmayıp, inananların kafasını karıştırmaya çalışarak haddi aşan birtakım çevrelere ise İslam'ın doğrularını anlatmanın bir faydası olmayacağı aşikardır.

İslam'ın eşcinselliği haram kıldığı gerçeğine iman etmiş kişiler olarak soruyoruz: İslam ahkamına inanmıyorsunuz, inanmıyorsunuz da ahlaki olarak bu rezalete nasıl katlanıyorsunuz?

Adı "LGBT" harfleri ile yumuşatılmış bu rezil eylemi gözlerinizin önüne bir getirir misiniz? Bir erkekle erkeğin fıtrata, İslam'a, ahlaka aykırı bu eyleminin Türk toplumu içinde yaygınlaştırılmasına nasıl razı oluyorsunuz? Hadi inancınız engel olmuyor, fıtratınız bozuk, ahlakınız müsait... Peki ya mideniz? Mideniz bu iğrençliği nasıl kaldırıyor?

Sayın Kılıçdaroğlu, sayın İmamoğlu, sayın Babacan, TİP'liler, HDP'liler... Siz kendi çocuklarınız için eşcinsel ilişkiyi hak görüp, onlara her türlü desteği vermekte tabii ki özgürsünüz. Ama bu pis eylemi, ezici çoğunluğu Müslüman, fıtratı bozulmamış, ahlakı müsaade etmeyen Türk toplumunda yaygınlaştıramazsınız, yaygınlaştıramayacaksınız.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

TC Bursa

LGBT olayı ni siyasi malzeme olarak kullanırsanız cozemezsiniz. Bu olay bir sağlık sorunudur. Hormonal bir durum.kimse durup dururken cinsiyet değiştirmeye kalkmaz. Yıllardır topluma yedirilen gdo'lu, hormonlu ürünler buna etkendir. Ata tohumu yerine ithal hibrit İsrail tohumlarını memlekete sokanlar, GDO lu ürünleri sokanlarin çok büyük ihmali var. Tıp biliminin bu konuyu çok derinlemesine araştırması lazım.

Murat Oz

Ya kendi iclerinde lut kavmi olarak yok olsunlar, size ne
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23