• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Ahmet Maranki
Ahmet Maranki
Stratrajik Oyunlar
TÜM YAZILARI

Şeytan, sağdan vurmaya devam ediyor!!?

21 Temmuz 2020
A


Ahmet Maranki İletişim: [email protected]

75 yıldır bu ülkeyi, sağcı (Birkaç koalisyon ve istisna hariç) diye adlandırılan hükümetler yönetti. 30 yıl Demokrat Parti, Adalet Partisi’nden Doğruyol’una, 10 yıl ANAP’ından Refah Partisi’ne koalisyonlar, yaklaşık 18 yıldır ve son dönemde Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı desteğiyle Ak Parti hükümeti yönetiyor. Yani yaşatılan bütün olumsuzluklar, ihtilaller, hatta ihanetler, şeytanın hep ‘sağ” hükümetleri kullanarak yaptıklarını gördük ve yaşadık..? Selimiyelerde ifadeler verdik halen de bu hükümetlerin iktidarında oyumuzu bunları ata ata 57 tane soruşturma geçirdik!!?

Öz vatanımızda paryalığımız devam ediyor!

İktidar olanların ise halen şu ana kadar da muktedir olmadıklarının şahidiyiz!!?

ABDESTİ OLMAYANIN, NAMAZI OLUR MU?

Dünya Gıda Hareketi Helal Konseyi Bilim Kurulu, geni değiştirilmiş ebter tohumlardan yapılan mamullerin haram olduğuna dair akademik düzeyde fetva verdi, hadi buyurun!

Zaten konut, tatil ve envaiçeşit kredilere helal fetva verilmişti! Günaha batmamış bir ‘köylü’ kalmıştı; ona da tohumdan gübreye bütün destekleri, krediyle verildi. Yine, orta ölçekli ailelerdeki hanımlara, gençlere, çiftçilere kadar geniş bir kitleye küçük krediler verildi. Yani küçük faiz, küçük haramlar, küçük günahlar, küçük ahlaksızlık, lezbiyen, homoseksüel, LBGT, jigololuk meslek haline geldiği, uyuşturucu bağımlısı olanların ilkokullara indiği, İslam’ın şartını bilen namaz kılan hatta ve hatta gusül abdestini bilen oran % 15’e kadar düştü diye istatistikler her gün yayınlanıyor! 

Dinledikçe kahroluyoruz!!!

Yani kısaca bir darb-ı mesel vardır! “Abdesti olmayana namaz sormanın manası yok”. Çünkü toplumun büyük çoğunluğu cünüp yani gusülsüz! Yani doğan çocuklarda “İslam anlayışına göre” piç olarak doğmuş oluyor!!

Yani “Bir kereden ne olur..?” diye diye “devasa günahların” altında Allah (c.c) ve başımıza gelen tabiat olayları yanında Allah (c.c)’nin “Şeytana verdiği mühlet gereği” herkes şeytanın yolundaki koronavirüs ile de “aklımızı başımıza almamız için” uyarılara şefkat tokatlarına devam ediyor!!?

Allah’ın emri İslâm hukuku ve şeriatı Mecelle’de, yukarıda sayılanların hepsinin Müslümanlar için haram olduğu ve “Faizin her türlüsü ayağımın altındadır! Demek böyle giderse yakında aynen zencefil şifadır, kimyasallar kanserojendir demek gibi ..!suç teşkil edecektir!

24 TEMMUZ’DA VUSLATIMIZA ERİYORUZ..!?

Peki, ülke kurtulacak mı? Ekonomi düzelecek mi? Ayasofya’da namazla, Cenneti mi garantileyeceğiz?! Bu siyasi bir gereklilikti ve zaten “Açılmalı!” diye yazımızla reyimizi belgeledik.

Atam Fatih’in mirası, aslına döndürüldü! Peki, bu kadar haramın ve dibe vurmuşluğun içinde, bundan sonrası ne olacak?

Koalisyonlardaki sol destekli milli hükümetlerde, hakikaten hayırlı işler de yapıldı. Erbakan-Ecevit hükümetinde, Kıbrıs’ın kurtarılması, ANAP’a MHP’ye Doğru Yol, DSP döneminde Çeçenlere sahip çıkılması.. Vs. gibi rötuşları da, kozmik odalarda yapılan ihanetleri de çalışmaları da kozmik odalarda yapılan ihanetleri de çalışmaları da gözardı etmiyoruz!!?

Perde arkasındaki pek çok acı hatırayı, tüm detaylarıyla “Kafkas Mezalimi” ve “Türkistan Mezalimi” Balkanlar ve Bosna-Hersek Mezalimi ve Orta Doğu mezalimini görüp bizzati yaşayan birisi gibi tüm belgeleri ile insanlığın hizmetine sunacağız !!?

Cumhurbaşkanı, Başbakan ve bakanların bu ülkeyi nasıl pazarladıkları, ne şekilde temsil ettikleri noktasında ‘yayınlanmayan’ pek çok hadiseyi de, tarihe not düşeceğiz! Neyse konumuz bu değil.

HUD-SEMUD-LUT MİLLETİNE RAHMET 

OKUNACAK HÂLE Mİ GELDİK!

Hep diyoruz ki hırsızlık, arsızlık, yolsuzluk normalleşti! Eşcinsellik, LGBT, İstanbul Sözleşmesi, CEDAW, 6284 sayılı kanun, aileyi paramparça eden hüküm ve yaptırımlar, toplumu tam manasıyla köleleştirdi! İhbar hattımıza her gün binlerce bilgi akıyor. Bakın, sadece İstanbul’da ciddi bir internet kanalında üye olan isim adres ve telefonları belli ki bunlardan yüzlercesi var. Sadece bir tanesinin bünyesinde 100’den fazla jigolonun rutin olarak, her gün 3 kadınla veya erkekle ilişki kurduğu ve bunların da % 30’unun evli olduğuyla ilgili çok detaylı bir rapor geldi!!!

Gazetemizin yayın politikası ve sütunumuzun nezaketi açısından buraya yazmak istemesem de tarihteki sapıklıkların bu kadar olduğunu bir bilim adamı olarak asla söyleyemem!!!

Hud, Semud ve Lut kavmi, Sodom ve Gomore gibi hadisat, bugüne göre masum kalır ve helâkımız da yakın herhâlde?!

HELÂKET VE FELÂKETLER, 

ESKİSİ GİBİ DEĞİL ARTIK!

Bugün ölümlerin % 20’si kanser ve % 40’ı kalp damardan! Yaklaşık % 1’i virüsten ve dünyamızın haline bakın!!?

Bu durum, salgınlar ve “toplu yok oluş”lardan önce, tüm dünyaya bir felâket uyarısı mıydı, iyice bir düşünmek lâzım! Açlıktan ve trafik kazalarından ölenler de cabası!

“Cennet ucuz değil, Cehennem de lüzumsuz değil!” ikazını idrak ederek bir kere daha düşünelim ve yaptığımız işi ve hayatımızı Bismillahirrahmanirrahim diyerek yeniden tanzimleyelim!!?

ALLAH (C.C) ADİLDİR, KİMSEYE ZULMETMEZ!

Yaşadığımız felâketlerde “Nasılsanız, öyle idare olursunuz!” hükmünün açık tezahürünü görmemiz gerek! “Kalan ömrümüz, geçenden hayırlı olsun!” diyorsak, öncelikle yaptığımız işlerin ruhumuza, nefsimize, evimize, nesillerimize, havaya, toprağa, suya, canlılara ve küre-i arza helâl ve haramlığını gözetelim!

Başımıza gelenler elimizle yaptıklarımızdandır!

Rızka Allah kefildir ve hırsın sonu hüsrandır! Vesselâm! 

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hakikat

Hocam çok guzel yazmişsiniz. Yaşimiz 40 oldu universite bitti akpartide yillarca hizmet ettik gittiğimiz sayin başkanlar dalga geçer gibi başlarindan savdilar ne bir iş bulabildik nede hedeflerimiz doğrultusunda ilerleye bildik. Iş yok eş yok vallahi annemin aldği maaşla 1790 tl maaşla yillardir geçiniyoruz oda yeni zamli hali. .Allah sonumuzu hayrede çok berbat olacak gibi değil. ... inşaallah gelecek nesil iyi olur temennisiyle. .bu hukumetin yaptiği guzel şeyler oldu am a olmasi gerekeni yapti.

UNAL

SIKINTI KIMDE SEYTANDAMI YOKSA SEYTANIN VURDUGU YERDEMI ASLINDA SEYTANI FAZLA SUCLAMAYA GEREK YOK FAIZ HELAL DIYE FETVA VEREN SEYHULISLAMLARIN OLDUGU YERDE SEYTANA NE GEREK VAR VE SANMIYORUMKI SEYTAN SAGDAN VURSUN SEYTAN SADECE BAKIP BAKIP GULUYORDUR SEYTANIN ALLAHA KARSI SAVASMASINA GEREK KALMADI O ISI FAIZLE EV YURT ALAN MILYONLARCA MUSLUMAN YAPMAYA BASLADI ALLAHIN
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23