Haftanın olayında favorim Volkan!..

08 Ocak 2019 Salı

Fenerbahçe'de Ali Koç yönetiminin her geçen gün fikir değiştirmesi artık olağan bir hal aldı malumunuz...

Gel sen Fenerbahçe'de 18 sene kaptanlık yap ve sonra Ali Koç yönetiminin her defasında 'vizyon' temalarıyla süslediği kulüpte gözyaşlarıyla özür dilettir!.. Evet evet 37 yaşındaki Volkan Demirel, özür dilettirilmeye zorlanmıştır...

Derme çatma bir masa üzerinde 18 yıllık bir kaptana reva görülen bu hareketler silsilesinin tek sorumlusu Volkan'ı kadro dışı kaldığı dönemde bile çok sevdiğini söyleyerek şirinlik yapan Ali Koç'tur!.. Şimdi şöyle bir hatırlayalım Volkan neden kadro dışı kalmıştı?.. 5 Kasım 2018'de Volkan, dönemin teknik sorumlusu Erwin Koeman'ın üzerine yürümüş ve Başkan vekili Semih Özsoy'a ise hakaretler etmişti.. Şimdi burada şunu net söyleyelim ki; Volkan'ın yaptığı hareketlerin karşılığı kesinlikle büyük bir cezaydı ve Volkan Demirel bu cezayı haketmiştir!.. Ama benim takıldığım nokta şu; Volkan için bu denli yapılan eksantrik özür dileme açıklaması da neyin nesi oluyor Sayın Koç?!?

Yani Volkan'ın bu saatten sonra Fenerbahçe'de Harun'u yedek bırakacak hali var mı desem herhalde büyük çoğunluk hayır diyecekken, bu denli ezilmesi size nasıl bir güç kattı orasını anlayamadım doğrusu?!?

Her defasında söylüyorum ve söylemeye de devam edeceğim gibi gözüküyor!.. Sayın Koç halen şirket yönettiğini düşünüyor, bu yanlıştan dönmeli... Vizyon çatısı altında bütün Fenerbahçe camiasını yerle yeksan etmektedir!.. Takımın 18 yıllık kaptanına yapılan bu özür diletme operasyonu bence Fenerbahçe'de yönetimin vizyonsuzluğun bir belgesi niteliğinde yerini alacaktır.. Ama şöyle bir gerçek de var ki; Ali Koç'un bu saatten sonra ne dediği spor kamuoyunda karşılık bulamayacaktır.. Düşünsenize daha düne kadar Ersun Yanal'a kapıları kapatan Sayın Koç, geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Dergisine yaptığı açıklamada, "Hocamız Ersun Yanal liderliğinde büyük başarılar gelecektir" demesi de Koç'un dün dündür bugün bugündür ilkesinin en canlı örneği olsa gerek!...

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

  • ferhat gursuferhat gursu5 ay önce
    su yahudi bozuntusu Fenerin basindan biran once defolup gitseydi de kurtulsaydik.
  • Yaşlı DoçentYaşlı Doçent5 ay önce
    Sayın Cumhurbaşkanımız; 25 yıldan fazla Üniversitelerimizde öğretim elemanı olarak çalışmış, emeklilik hakkını elde etmiş, 10 binlerce öğrenci mezun edip deneyim kazanmış Yaşlı Doçentler olarak, emsallerimiz hangi puanla Profesör oluyorlarsa, biz de aynı puanla ama boşu boşuna koskoca 5 yıl beklemeden Profesör olmak istediğimizi ve bizim yaşımızda olanları bu 5 yıl bekleme belasından kurtarmanızı saygılarımızla istirham ediyoruz.
  • ali koç yapamadı bu işiali koç yapamadı bu işi5 ay önce
    Ceza olarak bir maçta Ali kaleye konsun. 90-0 biten maçın utancını yüreğinde hissetsin derim ben.

Günün Özeti