Burak'ın ilk defa yaptığı bir şey değil ki...

10 Eylül 2018 Pazartesi

Trabzonspor’da tam işler rayına girmişken, Burak Yılmaz devreye girdi ve takımı dinamitleme yoluna gitti..

Elbette sadece Burak Yılmaz değil Onur da kulübe ihtar çekti.. Ama Onur’un iki yıldır alacaklarını alamadığı için bunu yaptığını söylersek elimizde sadece Burak Yılmaz konusu kalıyor!..

Burak Yılmaz, Beşiktaş’a transferi bitti bitiyor derken bir anda, tercihini Trabzonspor’dan yana kullandı ve twitter’dan açıklama yaparak kulübünde devam kararı verdi.. Aynı Burak Yılmaz iki gün sonra ise 800 bin euro alacağı için kulübüne ihtarname çekerek Trabzonspor’da infiala sebep oldu.. Tam Burak’la ilgili transfer detaylarını incelerken, spor dünyasının emektarlarından Tahsin Han abimin Burak’la ilgili çok enteresan açıklamalarıyla sarsıldım... Diyor ki; sevgili abim Tahsin Han, “Burak Yılmaz 1 Temmuz 2006 yılında Antalyaspor’da top koştururken, Manisaspor’da başkan Haluk Çubukçu ve teknik direktör Levent Eriş, Burak’la anlaştıklarını bana söylediler.. İşim gereği gündemde olan bir başka kulüp olan Beşiktaşlı yöneticilerin de ısrarla Burak artık Beşiktaş’ta sözlerini duyunca, Levent Eriş hocaya giderek, “Hocam Burak Beşiktaş’la anlaşmış” dedim.. Ersun Hoca’nın ısrarla o iş bitti Burak artık Manisaspor’da dedikten 1 gün sonra Burak’ın Beşiktaş’a imza attığını gördük.. Ve aynı Burak iki yıl sonra bu sefer de Manisa’ya imza attı dedi”

Evet işte Burak Yılmaz’ın transfer ahlakından sadece ufak bir kesit..

Şimdi diyeceksiniz ki; bu transfer pazarlığı olamaz mı.. Böyle bir pazarlık asla olamaz.. Böyle bir etik dışı hareket yaparsanız bu üzerinize yapışır ve yaşınız 33’e geldiğinde de böyle koskoca bir Trabzonspor’un 1. gündem maddesi olursunuz...

Burada Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun sitem dolu açıklamalarına yürekten katılıyorum.. Çünkü Burak Yılmaz futbol karakteri anlamında henüz olgunlaşmamış maalesef!..

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

  • Yalman GüçYalman Güç5 ay önce
    Futbolcu ile anlaşma yapıyorsun,bir ödemede bulunmayı taahhüt ediyorsun.Futbolcu taahhütünü yerine getiriyor ama kulübü getirmiyor.Fyutbolcu parasını isteyince KARAKTERSİZ , HENÜZ OLGUNLAŞMAMIŞ , HAM oluyor......
  • KAYAKAYA5 ay önce
    Böyle futbolcular sporcular olmaz olsun. Milli Takımıda Fitneleyip para peşinde takıma fitne veren de bu futbolcu ve saz arkadaşları değilmi diğeri arda ne oldu Allahın adalet bu kadar aç gözlülükle böyle boş kalısın futbolun biter bi okan bi hasan şaş vs.... gibi olamadınız. Tarihte sizden daha aç gözlü milli futbolcu varmıydı bilmem ama ben bukadar dillndirip takımı medya da ezen bilmem futbolcuysan neden çin de oynamıyorsun... hadi ordan..
  • Selim ACAR Selim ACAR 5 ay önce
    Faşizan ruh heryerde var. Bir kişinin alacağı varsa ödemeli. Süre 3 gün geçmiş 3 yıl geçmiş fark etmez. Yabancılara ses çıkaramayan yerli yorumcular yerli teknik adam ve futbolcu harcamakta takımlardan daha usta. Daha kötü durumlara düşmediğimize dua edin.

Günün Özeti