• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Emrah Savcı
Emrah Savcı
TÜM YAZILARI
28 Ocak 2019

Beşiktaş şampiyonluk iddiasını kaybetmiştir!..

Beşiktaş, Erzurumspor karşısında iki puanı değil, şampiyonluk iddiasını da Vodafone Park çimlerine gömmüştür!..

Evet Cuma akşamı Vodafone Park'taydım.. Maçtan saatler önce stadın havasını hem içeride hem de stat içerisinde soluyan biri olarak yazıyorum aslında... Erzurumspor'un gayet mütevazi bir takım olduğunu Erzurumsporlu taraftarların da ne denli vefakar olduğunu görme fırsatım oldu.. Beşiktaş yönetiminin bu sene dipleri gördüğü bu sezonda taraftarlar arasında da büyük çatlaklar oluşmuş durumda!.. Bir kısım taraftar grubunun Burak Yılmaz lehine attığı sloganları, kimi taraftar grubunun da tempo tutarak destek olduğunu görünce hakikaten içim burkuldu!..

Siz ki; bu takımı yaptığınız önemli transferlerle Avrupa'da büyük başarılara imza attırdınız şimdi ise, bırakın gelen giden transferleri, taraftarları böldünüz!.. Bu eser kesinlikle Beşiktaş Yönetiminindir!..

Gelelim maça..

Maçta şunu gördük ki, Yönetim yap(a)madığı transferlerle Şenol Hoca'yla dalga geçiyor, Şenol Güneş'te yapmaya çalıştığı enteresan oyuncu değişikliğiyle taraftarlarla dalga geçiyor dersek yalan olmaz!.. Burak geldi, Güven yok oldu, Vida yoksa yerine Necip, Lajic'in yerine Mustafa Pektemek, Mirin yoksa yerine Medel, Adriano yerinde yoksa Caner, Medel'in yerine Adriano... Evet tüm bu değişiklikler, Şenol Hoca için bir maçta yapılan değişiklikler zinciri!.. Kafanız karıştı kesinlikle sizlerin de...

Yahu Şenol Hoca, ne yapmaya çalışıyorsun lütfen bize açıklar mısın? Bu takımda transfer politikaları yüzünden yönetimle, eski yönetici Ahmet Nur Çebi'yle aranın bozulduğunu yedi düvel duymuşken, maç sonu Love'ın Corinthinas'a transferine "Bizim konumuz değil. Gitmesi gerekenlerle kararı yönetim veriyor" demek de neyin nesi?! Bu açıklama bize net olarak gösteriyor ki, Şenol Güneş ile yönetim arasındaki buzlar halen kırılmadık şekilde bekliyor!.. Yani basın toplantılarına çıkıp "Aramızda sorun yok" deme tiyatrolarını artık kimsenin yemeyeceğini hatırlatmak isterim.. Şenol Güneş için büyük başarılarla geçen bir Beşiktaş kariyerinin sonuna gelindiğinin de altını çizmek lazım.. Böylesi sahada yürüyen ve sinirlendiği zaman kırmızı kart görme lüksünü kendinde gören futbolcular topluluğu olduğu müddetçe, Şenol Güneş'ten şapkadan tavşan çıkarıp şampiyonluk beklemek çölde su aramak gibi bir şey doğrusu!.. 

Benden söylemesi...

 

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı