• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Emrah Savcı
Emrah Savcı
TÜM YAZILARI

Ali Koç’tan yine bildik nakaratlar...

08 Şubat 2022
A


Emrah Savcı İletişim:

Fenerbahçe’ye tarihinin en kötü sezonlarını yaşatan başkan Ali Koç, kulübün yüksek divan kurulu olağan toplantısında birçok konuda açıklamada bulundu.

Açıklamaların geneline baktığınızda yine aba altından sopa gösteren ve taraftara yüklenen bir başkan profilini izledik. Ama olumlu olarak yapılan yanlışların artık farkına varan bir başkan da görüyoruz... Özellikle çok fazla taşı aynı anda yerinden oynattığını itiraf eden başkan Koç, öncelikle geldikleri dönemde Aykut Kocaman’ı tutup 1 sezon daha devam etmenin doğru karar olabileceğinin itirafını açık gönüllülükle yaptı...

Pereira konusunda ise; hata yapmadığını savunarak tüm kamuoyunu şaşırtan başkan Koç’un takımı emanet ettiği İsmail Kartal yönetimine itibar etmeyip hâlâ 3 hoca ile görüşmelerinin sürdüğünü ve bunların ikisi ile de parasal konuları müzakere etme aşamasına geçtiklerini söyleyerek nasıl bir ruh halinde olduğunu kendisinin de bilmediğini söyleyebiliriz. Düşünsenize takımın başında Fenerbahçeliliğini her defasında ön plana çıkaran ve her basın toplantısında takımın teknik detaylarından çok ben buranın evladıyım temasını işleyen İsmail Kartal’ı bir yere savurup takımdaki aidiyet duygusunu yaşamayan yabancı futbolcuların bile bir kasırgada savrulacağını düşünemiyor Sayın Başkan?

Böylesi bir ortamda hangi yabancı futbolcudan hangi verimi alabilirsiniz ki? Hangi yıldız isim daha hangi teknik direktörle geleceğe yatırım yapacağını bilmeyen koskoca bir takımda kendine nasıl bir rol çizebilir ki?

Fenerbahçe’nin Başakşehir karşısında oynadığı o kötü futbolda aslında Başkan ve yönetimin çizdiği bu kara tablonun bir eseri.. Koskoca Fenerbahçe, kendi saha ve seyircisi önünde Medipol Başakşehir karşısında ilk yarıda kaleye sadece iki isabetli şut çekebiliyor... Ve bu takım ilk yarıda korner atışına bile gidemiyor.. Sonra da teknik direktörü basın toplantısında “Ben Fenerbahçeliyim, takımı protesto etmeyin” diyebiliyor...

Bu kötü durum tamamen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’un “Siz benim hayallerimin farkında değilsiniz” açıklamasından sonra gelen o silsileye ait... Sayısız teknik adam ve gelmeyen başarılar sonucu artık Kadıköy’de “Yönetim İstifa” sesleri stadı inletiyor!.. Ve halen taraftara da söylenerek protesto etmeyin diyip pişkinlik sergileyebiliyorsunuz.. Fenerbahçe’nin bu saatten sonra yapacağı şey divanda da bahsedildiği gibi acilen seçim kararı alarak takım ve camianın bu ölü toprağını tez elden atmasıdır. Başka çaresi maalesef kalmamıştır!..

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Anladım Ccanımm

Tövbe tövbee, tövbe tövbee....

Ömer

Ali koçun hataları oldu ama asıl sebep sistemde . Daha doğrusu sistemsizlik sistem olmuş . Kısır döngü devam ediyor . Onu al bunu gönder olmadı takımı değiştir o olmadı hocayı gönder . Ajax sistemi gelmeli baştan aşağı değişmeli . Ama olmuyor istikrar olmuyor . Transfer edilenlerin çoğu yetersiz . Futbolcu umursamıyor . Nasıl olsa parayı alıyor . Kendilerine bakmıyorlar . İrfan can gibi sonra başarı bekle . Futbolcuya bağlı sistem olmaz . Maç başı anlaşma yapılmalı. Kaliteli hoca olmalı ağır idmanlar yaptırmalı taviz verilmemeli . Avrupa’da tıkır tıkır oynayan futbolcu neden Türkiye’de oynamıyor . Ozan’ı aldılar büyük yanlışlık yapıldı . İngiliz’in sıradan takımına giremeyen oyuncu f bahçe de nasıl oynar .
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23