Tek amaçları var ‘anormalliği/ibneliği’,‘normal’ gibi göstermek!

23 Temmuz 2019 Salı

Zaman zaman FETÖ iltisaklısı olduğu da ileri sürülen bir internet sitesi var..

Bazı yazarları/muhabirleri, o suçlama ile aranıyor..

T24 sitesinden bahsediyorum..

Toplumun ahlakını bozmak için, artık gözlerinin hiçbir şeyi görmediğini ispatlayan bir röportajları vardı..

LGBTİ’lerle ilgili..

Bir baba, üç anne ile röportaj yapmışlar..

Çocuklar trans, gay türünden..

Reklamları olmaması için, kurdukları derneğin ismini es geçelim..

Toplumun nasıl esir alındığını, anne babaların cahilliklerini, nasıl bilgiç bilgiç “Biz bilmiyorduk, şimdi öğrendik” pozları ile anlattıklarını aktarayım, sizler de hayret edin..

Oğlunun trans olduğunu, yurtdışına üniversite eğitimi için gittiğinde öğrendiğini belirten baba, bakın neler anlattı:

“Kendisi zaten yurtdışında idi. Üniversite için gitmişti. Bir süre sonra aramıyor etmiyor, iletişim kuramıyoruz.. Bir gün iletişim sıkıntısı yaşadığımız günlerde, beni aradı, ‘Size anlatacağım bir şey var, ama yüzyüze olmalıyız, mimiklerini görmek istiyorum’ dedi..”

Devamında da, oğlunun trans olduğunu açıkladığını ve ilk anda başından kovalarla su döküldüğünü hissettiğini belirten baba, sonrasında birbirlerine destek olduklarını belirtiyor..

Ve bundan sonrasında, esas ezberletilen sözler geliyor:

“Toplumdaki önyargılar, nefrete varan söylemler, esas sorun bu. Çocuk aynı çocuk. Bildiğiniz aynı çocuk.. Ama siz, toplumsal değerlerle mücadele etmek zorunda kalıyorsunuz..”

Baba, hem oğlu ile bir iletişimsizlik, bir şeyler olduğunu anladığı bilgisi ile karşımıza çıkıyor..  

Hem de, sorunun “çocuk”ta değil, “toplum”da olduğunu hemencecik tespit ediyor..

Daha doğrusu, Hacettepe Üniversitesi’nin hocalarının da katıldığı organizasyonlarda, sorunun çocukta değil, toplumda olduğunu anlıyor!

Bu babanın ne kadar kolay aldatılabileceğini belirtmek açısından, şu cümlesini aktarayım:

“Aile derken, çocuklarımızın aile yapısını korumaktan bahsediyorlar, oysa son altı ayda iki-üç tane kadın öldürüldü! Aile içi şiddet almış başını gitmiş..”

Son altı ayda hemen her gün bir kadın, cinayet mağduru olmuş..

Trans oğul sahibi baba, toplumsal olaylara ne kadar yakın ise, altı ayda iki-üç kadın cinayeti olduğunu bir çıkarım yapmak üzere söylüyor..

“Kadın ve erkeğin bir araya gelerek kurdukları ailelerde de sorunlar var” demeye getiriyor..

Doğrudur; kadın-erkek birlikteliğindeki ailelerde sorun var ama..

Bir oranlama yaparsanız..

Milyonlarca bu tür aileden kaç tanesinde kavga var, yüzlerle ifade edilen gayrimeşru birlikteliklerde ne kadar sorun var..

Bu kıyaslamayı yapmazsanız..

Üç tane transın hayatını, güzellemelerle sunmaya kalkarsanız..

Yeni yeni translara davetiye çıkartmış olursunuz..

Yapılmak istenilen de, işte tam bu..

Trans babasının söyleyemediklerini, aynı röportajdaki anne daha rahat söylüyor:

“İlk defa bilgisayardaki konuşmalarından anladım. Yine de inkar ederse kabul ederdim. Üniversite birde idi öğrendiğimde. Tedaviyi önerdim. Düzelebilecek diye düşünüyordum ama, çocuğum benden hazırlıklı idi.. Araştırmış, ‘Bu düzelmez’ diye, ‘Doğuştan’ diye bana anlattı.”

Nasıl ifşa oluyor, gerçek..

Kıskaca aldıkları çocukları..

Sadece yaratılış dışında bir cinselliğe sürüklemekle yetinmiyorlar..

Öncelikle ve zorunlu olarak, “bunun bir tedavisi olmadığın”nı kafasına sokuyorlar..

“Bu yaratılıştan” diyorlar..

18 yaşındaki çocuğun, bilgisi ne ki..

18 yaşındaki çocuğun, hayat tecrübesi ne ki?

Ama, işi sağlam yürütüyorlar..

Önce, “Üçüncü sınıf cinsiyet de diğerleri gibi bir cinsiyet” diyorlar..

“Bu, yaratılıştan” diyorlar..

“Tedavi falan yok” diyorlar..

Ondan sonra mı?..

Aynı “anne”nin ağzından dinleyelim..

“Ben yine de doktora götürdüm.. Ama doktorlar da bunun tedavisi olmadığını söylediler..”

Tezgahın bu aşamasını da çaktınız değil mi?

Hem çocuğun beynini yıkıyorlar..

Hem de, psikolog kisveli hokkabazlar sayesinde, “Bunun tedavisi yok” diyerek, aile yakınlarını çaresizliğe sevkediyor, “Bu hali ile kabullenin” dayatmasında bulunuyorlar..

Ve, olayı ilk duyduğunda bu acıları yaşayan anne, bakın ne hale getiriliyor:

Aynı “anne” konuşuyor:

“Geriye dönüp baktığımda kendime, topluma kızıyorum. Bu konuda hiçbir yerde eğitim almadık. Televizyonda eğitim almadık. Hep kötü yanları ile gösterildi. Keşke daha bilgili anne olsa idim, bu zor süreci daha rahat atlatırdım. Ben fevri davranınca çocuk evden ayrıldı.. Bir yıl sonra çocuk karşıma geldiğinde ne derse peki diyecektim. Yoksa bir daha çocuğumu kaybedecektim..”

Bir “anne”ye neler yaşattırılıyor, görüyor musunuz?

En sonunda, o “anne”ye, en çok sevdiği insan üzerinden, canından, kanından parçası olan çocuğu üzerinden, nasıl bir istismara kalkışılıp, nasıl bir travma yaşatılıyor, nasıl çaresizlik içinde bırakılıyor görüyor musunuz?

Hayır, yanlış anlamayın.

Şu an o “anne”, halinden memnun gibi anlatıyor..

“İlişkimiz iyi” diyor..

Ama o “anne”nin içinde alevlenen yangını, sadece insan olanlar, vicdanı olanlar anlar..

Ve maskeler iniyor.

Bir başka “anne” konuşturuluyor:

“Onların cinsel yönelimleri değil, onların duruşları değil, hayatta onurlu duruşları önemli.. Kızımla konuştuğumuzda her hali ile bağrıma bastım.. Ben onun cinsel yönelimini değil, kızımı bağrıma bastım. Onun derdi aşk idi, sevgi idi. Onun yeri önemli değil, kime yöneldiği önemli değildi.”

Kendisi itiraf ediyor, “Kızım aşk arıyor. Sevgi arıyor” diye..Sevgi arayan, illa kendi cinsinden birisinde mi sevgi bulur?

Milyonlarca, milyarlarca insanın karşı cinste bulduğu sevgi, sırf kıllık olsun diye, kendi cinsinden aranırken, bunu tedavi yerine, niye normalleştirmeye kalkışırız?

 Ve tam da söylenilmesi gereken gerçekleri, son anne söylüyor:

“Onur yürüyüşlerinde çocuklarımızın yanındayız..  Dünyada kutlanan bir şey bu.. Çocuklar küçük yaşta bir eşcinsel görse, bu ailede normal olsa, eğitim görseler, yuva çocuklarından başlanılsa toplumsal cinsiyet eğilimine.. Veya kitaplarda görseler, TV’lerde görseler. Eşcinsellerle ilgili filmler TV’lerimizde yok. Belgeselimiz bile bir-iki TV dışında gösterilmedi. Oysa belgeselin gösterilme yaşı 8 yaştı. Yani görünürlüğün rolü normalleşmenin yönüdür, onur yürüyüşünün de amacı zaten bu.. Bunları görsün, yadırgamasın..”

Daha ne söyleyeyim..

Bu derneklerin, bu röportajların, bu anlatılanların, “Toplumsal cinsiyet” diye ter ter tepinmenin, bakanlığı bile esir almanın, sabahtan akşama kadar LGBTİ diye başımızda boza pişirmenin, sokaklarda “Namus ne ayol” diye afişle yürümenin hepsinin amacı, işte bu “anne”nin söylediklerinde: “İbnelik, gaylik, translık normalleştirilmeli!”

Bunun için çalışıyorlar. Bunun için tepiniyorlar..

“Anormal”i, “normal” göstermek için, doktorları ile, psikologları ile, siyasetçileri ile, akademisyenleri ile çalışıyorlar.

Allah, bunlara fırsat vermesin!

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • MehmetMetin(m.m)MehmetMetin(m.m)24 gün önce
  Bunlarıyapanveyayaptıranlarabirkanun cıkarıpbüyükbircezaverilmesilazım. KESİNOZAMANNASILÖNLENİR HEPBİRLİKTE GÖRÜRÜZ.
 • Abdullah MuratAbdullah Murat25 gün önce
  Kemal Şahin Nasıl sağlık öğretmenisiniz Dünyada çift cinsiyetli diye bir kavram var yaradımdan ve sakalı çıkan kadın var Hormonal bozuklukluklar var Onlardan tedavi yolunu seçmekte olanlar var Sakalı çıkıyor diye erkek olmuyorlar. Bunların yaptığı işe Allahın elçisi siz o çirkin işi yapıyor kadınları bırakıp erkekleremi yöneliyorsunuz buyurmuştur İmana ve Allahtan sakınmaya ve fıtrata çağırılmışlar onlar direttikleri için helak edilmişlerdir Bir tedavi var ise fıtrata yönelmektir İtaati seçmek yani Allaha boyun eğmek müslüman olmaktır Bunlar onlar değil bu inançsızlık ve imansızlık ile başlayan bir olay Allahın erkeğe ve kadına biçtiği fıtrata karşı geliyorlar Kuranda şeytan nediyor Allah aktarıyor Onlara emredeceğim senin yarattığını değiştirecekler Kafir olursan şeytanın dostu olur onun çağrısına uyarsın. Şeytanın çağrısına uyan seni öldürürde bunun haricinde küfür ilahi düşmanlığa vesile kılınmıştır İmanlı olan Allah ve elçilerinin tarafını tutar kurandaki bilgiler ışığında hareket eder. Allahın taraftarını tutmayan müslüman değildir. Müslüman adaleti ve düzeni sağlamakla mesuldür Bu dinin parçası ve ahireti kazanmanın yoludur Kötülük ve ahlaksızlığa yani Allaha isyana çağıran şeytana uyanlara karşı gerekli hükümleri kurana göre verip cezalarını gene kurana göre vermelidir. Allahın yolunun bozgunculuğunun cezası sürülmeleri el ayak çapraz kesilmesi yada asılmalarıdır Şirk koşanlar ise görüldüğü yerde öldürülür.
 • Sinan Sinan 26 gün önce
  Aynı Türk filmi gibi önce el ele sonra kol kola sonra el omuza sonra yanak yanağa sonra anlından öpme sonra burun ucu sonra dudak dudağa sonrası malum alıştıra alıştıra birden olmaz
 • Dikkat Ediyorum Dikkat Ediyorum 26 gün önce
  Sayın Yorumcu arkadaşlarım,Dikkat ediyorum da Sadece Akit gazetesi genel olarak bu konuyu gündeme getiriyor Hükümete yakın olduğunu göstermeye çalışan SABAH Gazetesi neden hiç bu konuda haber yapmıyor / MİLLİ gazete de bu konuda hiç bir habere rastlamadım . uzak durduklarını gözlemliyorum siz ne dersiniz ?
 • MAHMUDMAHMUD26 gün önce
  Ali bey homoseksüelliğin en yaygın olduğu yerler sizin çok övdüğünüz ve istediğiniz kız liseleri ve erkek liseleridir. Allahın düzenine karşı gelirseniz başınıza gelecek şey böyle çarpıklıklardır.
 • GARİPGARİP26 gün önce
  Ali bey büyük konuşmayın! Sizin yakınlarınızın başına gelse ne yapacaksınız? Evlatlıktan mı atacaksınız, yoksa öldürecek misiniz? Böyle çok büyük konuşan bir dini gazete sahibinin kızının uyuşturucudan öldüğünü biliyorsunuz herhalde.
 • AHMEDAHMED26 gün önce
  Böyle büyük büyük konuşan nice din adamlarının oğlancı olduğu yazılıp çiziliyor.
 • HaylazHaylaz26 gün önce
  Hocam buraya bu iş bir hastalıktır tedavi falan diyenlere kulak asmayın öyle bir şey yok itiraf edeyim ki zamanında ben de öyleydim bir gün bir tevbe ettim ve yeminimi tutuyorum ve i... Nin yemini nokta nokta görünceye kadar derler şanslıyım ki hocam daha görmedim umarım da görmem ve hocam bu tür konuları gündeme getirmeye devam ediniz çünkübaşka cesaret eden yok
 • Kemal Şahin Kemal Şahin 26 gün önce
  Sayın Ali Karahasanoğlu Beyefendi;Ben bir Sağlık Hizmetleri öğretmeniyim.Elhamdülillah müslümanım.Bu insanları daha çocuk yaştayken tesbit edip,tedaviye yönlendirmek lâzım.Allah insanı dişi ve erkek olarak yaratmış.Üçüncü bir cinsiyet yok.Olursa bu fıtrata aykırı olur.Yani bu insanlar hem fizyolojik ve hemde psikolojik olarak hastalar.Önce bunu kabullenirsek.Çözüm için bir kapıyı aralamış oluruz.Toplum bu konuda sorumlumu?Bana göre evet.Önce anne ve baba.Böyle bir durumla karşılaştığında bunun tedavisi gereken bir hastalık olduğunu bilse ve tedavi yollarını arasa,sorun en başından büyümeden çözülecek.Maalesef bu insanlar kötü niyetli olanların ağına düşüp,bu gün yaşadığımız sorunları yaşıyoruz.Bu tür hastaları Avrupa'daki ortaçağ zihniyetiyle suçlu ilân edip,boğazına kadar batağa saplanmasına sebep oluyoruz.Daha çok erkek gibi davranan kadınları değil de,kadınsı hareketlere özenen erkekleri görünce dudak büküp,yadırgıyoruz.Bununlada kalmıyor,hemen onları çarmıha geriyoruz.Ondan sonrasında ise kötü niyetli şebekeler bunlara el atıp,toplumun ahlâkını ve aile müessesesini yıkmak için malzeme yapıyorlar.Hastalık hak olurmu?AIDS hastasının herkes gibi yaşamaya hakkı var da,hastalığını yaymaya ve bulaştırmaya hakkı var mı?Evet bu insanlar hasta.Anlayış beklemelerinde sorun yok.Lâkin hastalığı bahane ederek ahlâka edebe aykırı sapkın davranışlara hakları yoktur.Aynı cinsiyeti taşıyanların birbirlerine cinsel yönden ilgi duymaları ne demek.Bu toplumdan İslâmi hayatı rafa kaldıranları Allah kahretsin.Sırat-i Müstakim İslâmdır,Kur'an'dır,Sünnet'tir.Bunları yasaklar veya kısıtlarsanız,olacağı budur.Demokrasi,Lâiklik bazı muhafazakâr yazarlar açısından vazgeçilmez değerler.Sıra İslâm,Kur'an,Sünnet'e gelince gık yok.Hemen karşınıza çağdaş değerler,Avrupai değerlerle size mukabele ediyorlar.Edepsizliğe özgürlük olurmu?Peki edebin ölçüsü ne?Demokrasimi?Lâiklikmi?Edebin ölçüsü Sünnet.Edebi öğrenmek istiyorsak Peygamberimizin arkasından yürümeliyiz.Selâm ve dua ile
 • Kartal Kartal 26 gün önce
  Sayin yazar bizler bunlara karşı nasıl çalışabiliriz.Su anda herkes suskun neden? Gecen cumartesi Kanal D de ogrenci işleri diye bir dizi sinifta ogrenciler var.Ders biyoloji sınıfa erkek bir iskelet getiriliyor.Bu sırada erkek bir öğrenci ona sarılıyor. Sinif bağırıyor op op diye oğlan iskeletin agzindan öpüyor. Ben bunu rtük 'e şikayet ettim.Bu durum çok büyük sorun.Buyuk oyunlar oynanıyor. Hic bos durmamaliyiz.
 • hurşit GÜNDOĞANhurşit GÜNDOĞAN26 gün önce
  -400, F-35, olası yaptırımlar, Doğu Akdeniz ve Suriye'nin kuzeyi dış politika gündeminin sıcak başlıkları. Bu başlıklar siyasetimizin dört yılını belirleyecek yeni bir trend oluşturabilir. Onun için bugün iç siyasette konuştuğumuz seçmen eğilimleri, muhalefetin güçlenen özgüveni ve yeni partileşme çabaları gibi konular bir yıl sonra bambaşka şekilde gündem olabilir. Yani, dış politika konularımız iç siyasetimizin denklemlerini köklü şekilde etkileyebilir.Bu noktada en kritik konumda olan elbette AK Parti ve lideri Başkan Erdoğan. Onun ne yapacağı ve AK Parti'deki gidişat çok merak konusu. Merak edenlerin yanı sıra hareket halinde olanlar da var. Hareketlenmenin gayesi AK Parti'nin içe kapanması, sürekli kendisi ile uğraşması ve iç-dış baskılarla sürekli savunmada kalmasını sağlamak.***İşte bu sebeple Batı medyası Erdoğan'ın siyasi manevra alanını kapatmak için üretilmiş argümanlarla dolu. Bir yandan Erdoğan'ın 2023 seçimlerini kaybedeceği hatta erken seçime gidebileceği iddiaları öne sürülüyor. Diğer yandan ise S-400 kararını Erdoğan'ın şahsi tercihleri ile açıklama çabası var.Güya, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Erdoğan, Rus füzeleri ile Külliye'yi korumaya almak istemiş. Bu çabaların Erdoğan'ın yeni hamlelerini engelleme amaçlı olduğu açık. "Batı'ya elveda" ya da "NATO'dan çıkaralım" söylemi de bunun için harekete geçiriliyor. İçerde ise İstanbul seçimlerinin sonuçlarından "fazla" ders çıkaran bazı çevreler sürekli AK Parti'yi konuşuyor. Şikayet, ayrışma, hesap sorma, revizyon ve yeni partiler bağlamında... Bu abartılı gündemin iyi analiz edilmesi lazım. Elbette AK Parti'nin seçim sonuçlarından bir muhasebe ve yeni seferberlik ruhu çıkarması şart. Yeni sistemin performansını kontrol ederek iyileştirmek zorunlu.***Ancak AK Parti'deki değişim çabasının sürekli kendinde hata bulma ve umutsuzluğa kapılma gibi bir hissiyatı üretmemesi gerekir. Bu iç ve dış muhalefetin istediği noktaya gelmek olur: Hamle yapma üstünlüğünü kaybetme ve savunmada kalma acziyeti. Zira Cumhur İttifakı'nın önünde dört yıl bulunuyor. Sahip olduğu yüzde 50'nin üstündeki destek ise demokratik siyaseti şekillendirebilecek büyük bir gücü temsil ediyor. Şurası net: İç ve dış muhalefet bu dört yılın etkin bir şekilde kullanılmasını arzu etmiyor. Hatta AK Parti'nin iç çekişmelerle bu dört yılı harcayacak bir psikolojiye girmesi isteniyor.Bu amaçla ikili bir taktik uygulanıyor.***İlki, Gezi olaylarından, 17-25 Aralık girişiminden bu yana hiç değişmeyen yöntem. O da Erdoğan'ı, çevresini, ailesini ve güç aldığı düşünülen kurumları eleştiri yağmuruna tutmak. İkincisi de bu şahıs ve kurumların AK Parti çevrelerine bir yük olduğu tezini işlemek. "Ümmeti bölüyorsunuz" fikrinin karşısına "Ümmete yük oluyorsunuz" iddiasını koymak. Böylece mücadele azmini sekteye uğratmak. Halbuki Erdoğan siyaseti 2007'den bu yana hep iki şeyi sentezledi: Reform ve mücadele.Biri eksik olursa diğeri ayakta duramaz. Ne Cumhuriyet mitinglerinde, ne Parti kapatma davasında, ne Davos'ta ne Gezi olaylarında, ne 17-25 Aralık'ta ne de 15 Temmuz'da Erdoğan ayakta kalabilirdi. Küresel ve bölgesel türbülansın hız kazandığı bir dönemde bazı AK Partililer çok sık muhalefetin söylemleri ile boğuştuklarını fark etmeli. Özeleştiri, karşı mahallenin argümanlarını içeriye taşımak olmamalı. AK Parti on yedi yılda yapabildiklerini, yapamadıklarını ve yapacaklarını iyi değerlendirmeli. Dört yıllık yetkiyi hızlıca harcatmak isteyenler var...BURHANETTİN DURAN ALINTI
 • Hakkı Yılmaz Hakkı Yılmaz 26 gün önce
  Son cümleye ek olarak: Âmin.. âmin..âmin...
 • SmilieSmilie26 gün önce
  Şu anki çağımızın hastalığı olarak gösterilmeye çalışılan eşcinsellik yenibir şey değil bu durum toplumlarda yıllardır var. Örneğin Avrupa'da Sigmund Freud 1900 lü yılların başında bu tür eğilimlerden yoğun bir şekilde bahsediyordu hatta kendince tedavi yöntemi bile geliştirmişti.1700 yıllarda Türk toplumunda Evliya Çelebi, Seyahatnáme’sinin birinci cildinde her meslek grubunu ayrı ayrı anlattığı ve İstanbul’un esnaf tarihi bakımından bugün en önemli kaynak kabul edilen bu geçit resmi bahsinde,"Pasif dilber eşcinsel esnafı: Bunlar, evsiz-barksız 500 kişidir. Kendi kadir ve kıymetlerini bilmeyip Bábulluk’ta, Kalatyonoz’da, Finde’de, Kumkapı’da, San Pavlo’da, Meydancık’ta, Kiliseardı’nda ve Tatavla’da málum işin yapıldığı yerlerde boğaz tokluğuna çalıştıkları sırada avlanıp Subaşı’nın (yani, o zamanın polis müdürünün) tuzağına düşer ve deftere kaydedilirler. İşte, sözü edilen bu kişiler geçit resminde Subaşı ile şakalar ederek yürürler. Bunlar gibi daha nice esnaf mevcuttur ama anlatmakta hiç fayda yoktur ve sadece Subaşı tarafından bilinirler. Resmi geçide katılan deyyusların sayısı 212, pezevenklerin adedi de 300’dür."Fazla uzatmaycağım bu sorun şehvetine mağlup olmuş iflah olmayan insanoğlunda hep vardı. Lut (a.s) daki sorun sapık kavim toptan bu günahın içerisine girmiş olmasındandı adamlar apaçık bu fiili yapmaya başlamıştı diğer toplumlardaki gibi gizli değil.Şimdiki asıl sorunumuz ise toplumda bunlar gizli kapaklı yapılırken aleni bir şekilde hocamında bahsettiği gibi sigmundun bile tedaviyi öngördüğü durumunormalleştirilerek toplumda yaygınlaştırılmak istenmesi. Bununda zannımca önlenmesinin yegane ve tek yolu bunların topluluk kurmalarına engel olmaktır maalesef üniversitelerimizde bunların legal kulupleri var yine net ortamında legal grupları var engelleyen var mı yok.Sorun bunların illegal sayılmasıyla olacaktır böylece tekrar geldikleri zifir karanlığa geri dönecekler gizli pis işlerine orada devam edecekler fakat topluma fazlasıyla bulaşamayacaklardır. Meclisimizin duyarlı bir milletvekillerininbunlar hakkında kanun teklifi vermesi gerekmektedir.Umarım gereği yapılır.
 • erz"eerz"e26 gün önce
  bu konuda yanılıyorsun.i..lik her zamanda vardı.osmanlıda da vardı.fatihin şiirlerine bak,ünlü islam fıkıhçımız ahmed cevdet paşanın maruzatına bak.o bu konuda osmanlıda bu tötü durumun ne kadar yagın olduğunu yazar. 1.bayezid.bilmem kaçıncı murad dönemine bak, yine abdülazazzin damadı var.bu konda tek tek belgelerle murat bardakçı anlatır...vs. sonuçta osmanlı bizim... her toplumun tarihinde böyle şeyler var... yani ihsan şen ocağın dediği gibi ecdad pirü pak değildi.
 • duyduk duymadık demeyin"eduyduk duymadık demeyin"e26 gün önce
  bu lgbt konunusnda gerek evliya çelebinin seyahatnamesinde olsun;gereksede ünlü osmanlı hukukçusu ahmet cevdet paşanın maruzatında olsun;gereksede fatih sultanın mehmedin şiirlerine bi bakın... sonra gelin burda bu konuyu tartış.
 • AzeriAzeri26 gün önce
  Eğer tedavisi varsa bu bilgileri bizimle paylaşırsanız sevinirim
 • Şanlıurfa Şanlıurfa 26 gün önce
  Neşerefsizlervarmış vay kitabsızlar allah bunların belasını versin lutkavmi bunlar Alikardeş
 • somersomer26 gün önce
  Merhaba Bu konuda gazete olarak konusunnda isim yapmış bir kaç doktor ile röpörtaj yapıplabilir, hattahastalıktan kurtulan insanların hayat hikayelerini aileleri ile ilgili problemleri ve çözümleri konuşulabilirbu sayede fitnelerini püskürtebiliriz.
 • gencoglugencoglu26 gün önce
  evet gökten taş yağdı siz böyle basit cümlelerle anlatırsınız da ancak kendinizi kandırırsınız emrimci gerikafalılar ne hikmetse o göktaşı dediğin taş yağması lut kavminin helakına sebep olmuştur Allahtan başka hiç bir güç hiç bir tanım yokturki kainatın dengesini yönetebilsin
 • Duyduk duymadık demeyin!Duyduk duymadık demeyin!26 gün önce
  bir de başkasının ahlaksızlığına vurgu yapanlar,en büyük ahlaksızlar arasından çıkıyor nedense.çünkü ahlak hiçbir zaman bağırmaz.kendi ahlakını sessizce bir köşede yaşar.başkasının ahlaksızlığını duyurmak senin ahlakını mı arttırıyor.bu yüzden ahlaksızlar daha çok kendi ahlaksızlığını,"ben ne kadar ahlaklıyım"demenin görüntüsünü veriyor.ahlakçılıkla ahlaklı olmak ayrı şeyler.ahlaklı adam duyduk duymadık diyerek kendi ahlakını pazara çıkarmaz.
 • NurNur26 gün önce
  Abdullah murat kardeşim Allah razı olsun
 • gencoglugencoglu26 gün önce
  RTÜK NE İŞ YAPAR? meclisten rtüke yetki de verildi artık internet sitelerinide denetleyebiliyor neden öylesi iğrenç sapkın programlara izin veriyorlar
 • Gökten taş yağdıGökten taş yağdı26 gün önce
  ... diye anlatılan hikayenin aslı şudur: İsadan Önce 3500 lü yıllarda dünya atmosferine giren büyücek bir gök taşı o basınçla parçalanmaya başlamış ve harita üzerinde levant dediğimiz bölgeden yunanistanın biraz doğusu ve balkan ülkeleri boyunca parçalanarak yağmıştır. güney doğu-kuzey batı hattı boyunca serpme ateş yağmuru olarak nitelenen bu olay sırasında bazı köyler ve yerleşkeler de isabet almıştır.. arkeolojik ve jeolojik incelemelerde bu kalıntılar hat boyunca arazilerden toplanabilmektedir. evet.. gagalarında ateş tuğlası taşıyan ebabil kuşlarından daha mantıklı bir açıklama. dağılabilirsiniz.
 • Duyduk duymadık demeyin!Duyduk duymadık demeyin!26 gün önce
  Bu ülkede bir ibne Kur' an meali yazdı; aynı ibne tefsir dersleri de yaptı; ağğnata bil yo-muyum!
 • Sabit ÖzümertSabit Özümert26 gün önce
  Yorumları okudum rezalet. Biri Osmanlıda hiç gay var mıydı adamlar dünyaya hâkim olmuşlardı diyor öbürü Osmanlıda l.bunyalar geçit töreni yaptı diyor. Biri Mevlana diyor öbürü tasavvufa dair şiirlerde homoluk var diyor. Yahu kardeşim Osmanlı yıkıldı gitti. Tayyare pervanesi gibi dönen adamdansa kimseye fayda gelmez. İçkiyi fuhşu geçtim onlar zaten belli. Eğlence diye dans, müzik vs. günahtır. haram pislik şeyler bunlar. Bunlar yasaklanmazsa TV’lerde dizi diye film diye rezillik şeyler oynatılırsa daha çok insan homo olur. Müslümansak yayın dediğin şey haberler, tabiata dair belgeseller, eğitim videoları ve kuran tilaveti vs. olmalı. Başkaca şeyler izlenirse izlettirilirse bunlardaki müptezelliklere özenen avanaklardan kimi top olur kimi kofik olur.
 • sayın yazar!.sayın yazar!.26 gün önce
  birde ayrıca islamoğlunu savunmadım.islamoğlunun benim tarafından savunulmaya ihtiyac yok.konuyla zerre kadar alakası olamayan konunun islamoğluyla alakası nedir?diye soruyuorm.sizin anlağınız mı sorunlu?siz her toplumsal yanlışta kalkıp islamoğlunu sorumlu tutuyorsunuz.atisti kalkıyor ülkedeki her çocuk tacizinden hükümeti sorumlu tutuyor.bunlar ... falan.(bu ara taraftarı olduğum bir parti falanda yok)bu konular geniş sosyolojik araştırmalar isteyen konular.öyle gazetecilerin gündeme bakıpta konuyu ele alması gibi değil.durkheime göre hiçbir toplumsal olayın tek başına bir nedeni yoktur.nedenleri araştıdrğımızda karşımıza neyin çıkacağını bilemeyiz...mesela bu konu hormonal bozuklukla ilgili.konuyla ilgili teoriler var.mesela mesela adler eşcinselliğin annenin hamileliğindeki bazı yanlışlara bağlıyor.yine bebeklikteki beslenme ilişkisi diye yorumlayanlar var... bu öncelikle psikolojik ve sosyolojinin bakış açısından ele alınmalı...vs.
 • ULAANN NE GÜNLERE KALDIK...ULAANN NE GÜNLERE KALDIK...26 gün önce
  Kimsenin top,i..e olmasına karşı değiliz,lakin bunu özendirmesine medyada ön planda olmasına dizilerde filmlerde olmasına karşıyız lakin meraklısıda çokmuş,meb harekete geçmeli,okullarda ne kadar RAM varsa elden geçmeli çoçukları bu top kafalılardan uzak tutulmalı,Memlekette bir guruh var,Erdoğandan ne yediyse çıkaramayan guruh bunlar top olmasının nedenini bile erdoğana bağlıyorlar,Hadi hadi 1 dolarlık toplar sizi,abd dede yiyip yiyip gelmeyin buraya..
 • DAVUTDAVUT26 gün önce
  sn yazar maalesefki toplumumuzda bunlar var fakat burada en büyük suç enne ve babalarda erkek coçuk yetiştirmek ona karakter vermek adam etmek çocukluktan başlar sen erkek çocuğu kız çocuğu gibi yetiştirirsen olaçağı bu dur allah hiç kimsenin başına vermesin erkek çocuğu cok iyi takip etmek lazım
 • HaylazHaylaz26 gün önce
  Hacı aman dur garıştır ma şindi İmamoğlu şöyledir böyledir diye diye millet imam olup yağdı hepimiz İmamoğluyuz diyerek şimdide hacı ibneler i karıştırıp birde onları mağdur etme birde neme lazım milletin sağı solu belli olmaz hepimiz i... Yiz diye çıkarlar birde hocam aman İstanbul seçiminde gördük bunu hocam aman
 • gencoglugencoglu26 gün önce
  sayın yazar bu konuda devletin özellikle diyanetin yapacağı çok şey var neden bunu söylemiyorsunuz. devlet böylesi sapkınlıklar için tedavi merkezleri açmalı onur yürüyüşü adı altında yaplan sapkınlıklara izin vermemeli bahsini ettiğiniz internet sitesine erişim kısıtlanmalı, gerekirse türk örf ve aile yapısını bozmaktan soruşturma açılmalıdır ki bukadar iğrenç şekilde futursüzca hareket edemesinler diyanet ise fetöde sustu hiç bir şekilde fetö ile mücadele edilmedi bari böylesi sapkınlıklarla mücadele edilmeli hutbelerde vaazlarda işlenmeli basılı ve görsel medyada lut kavmi livatacılığının lanetlendiğini tedavi olunabileceğini anlatsın zira bu GİDİŞ ÇOK KÖTÜ YÖNLERE GİDİYOR ALLAH SONUMUZU HAYRETSİN kadem gibi sözde muhafazakar özde solcu feministlerden daha feminist olan derneklerde bu sapkınlarla mücadele edeceklerine erkeklere savaş açıp bu sapkınlarla teşne oluyorlar
 • NurNur26 gün önce
  Burada ünlü geyleri kadınken erkek olanları misal verip norm seviyeye çekmeye çalışanlar utanın ya bizi salak yerine koymak da nesi kabul edin etmeyin geylikte lezbiyenlikte onları savunmak ta sapıklıktır İslamda büyük bir günahtır lanetlenmiştir bu gibi insanlar dünya bir durak çok bilmiş bayanlar beyler imtahandayız hayatın her yönüyle imtahandayız Allahın verdiklerinlede vermediklerinlede hastalık la yoksulluklaiçimizdeki nefisle hasetle sapık duygularla öfkeyle hırsla aklınıza ne gelirse kendini erkek hisseden kadın kendini kadın hisseden erkekte bu duygularla imtahanda herhangi bir hastalıkla mücadele gibi mücadele edecek kendinle oruç tutarken yemek yemeyip nefsimizi yendiğimiz gibi yemek elimizin altıda olduğu halde sabredip Allahın rızasını kazanmak isteği gibi.Yok öyle kolaydan cennet kazanmaksen Allahın emirlerine karşı çık yapma dediğini sabır göstermefıtaratını bozoh ne âla kimi kandırıyorsun !! ebedi cennet çantada keklik değil sapık bayanlar baylar duygular içe gömülür .imtahana Allaha riayet edilir ve kazanılır ahiret dünya gelip geçicidir Akletmezmisinizşeytanın yoludur sapıkların gittiği yol bir kaç senelik dünya için ebedi hayatınız olan ahiretinizi mahfetmeyintövbe edin Allahın affına mahzar olun
 • ErzErz26 gün önce
  Öyle bir devirdeyiz ki ibnelik baş tacı. Sadece beden ibneleri değil. İş hayatında politikada sanat dünyasında televizyonda gazeteciler arasında moda.
 • Abdullah MuratAbdullah Murat26 gün önce
  Sizin dostunuz ancak Allah’tır, Resûlüdür ve Allah’ın emirlerine boyun eğerek namazı kılan, zekâtı veren mü’minlerdir. MAİDE55 MÜSLÜMAN OLMAK DOST olmak Ancak dostluk bunlar arasındadır İnanan kişi bu olmaya çalışmalı ve bu dostlukta kalmalıdır Diğerlerini ise düşman olarak tanımlamak zorundadır Şeytan vardır ve bu dostluğun dışında onun hükmü geçebilmektedir Çağrısına uyanlar ve onun yolunda mücadele edenler ahlaksızlar kafirler imansızlar vardır. ve bu iki zümre arasındaki mücadele aslen şiddetli olmak zorundadır. Bu emridir. Bu mücadelede Allahın taraftarı olmayan müslüman değildir
 • Abdullah MuratAbdullah Murat26 gün önce
  Allahın helak konusu olmuş bu çirkin işi hastalık mı zannediyorsunuz Allah hastayı tedavi ettirirdi Onları imana çağırdı Onlar Allahtan kormayan imansız çirkin iş yapanlardı. Ahiret korkusu yoktu sadece bunun için insan sabreder. Yani bizim canımız içki içmek istese durduran birşey var Genel eve gitmemizi engelleyen birşey var Ama bunlar zaten Allahın hükümlerine yüz çevirmiş olanlardan çıkıyor Namaz yok kulluk yok. Ahlak kurandır Müslüman olmayan anlamaz Müslüman olmayan cemiyete zaten alınma dost olunmaz Allahtan kokmuyormusunuz bunlarla ilişkimiz belki sadece Allahın bir imtihanı doğru tavrı gösteri Peygamber ne dedi siz daha önceki kavimlerin yapmadığı o çirkin işi mi yapıyorsunuz Kadınları bırakıp erkeklere mi yöneliyorsunuz Bunu Allahın elçisi dedi bizde onunla aynı görüşteyiz Küfür gibi helake sebep olan bir iştir Ayrıca müslüman çirkin işlere Allahın emri gereği kayıtsız kalamaz Çünkü islam Ayrıca ahlak ve adaleti ve düzeni saplamaktır Kuranda hırsızın zinanın ve Allahın yolunun bozgunculuğunun cezası vardır Allahın fıtratına teslim olmamış onun düzeninin bozgunculuğunun cezası SÜRÜLMELERİ ELLERİ AYAKLARI ÇAPRAZ KESİLMESİ YADA ASILMALARIDIR Bu hükümleri istemeyen ona boyun eğmiş anlamındaki müslüman teslim olmuş değildir Bu adaleti sağlamak her müslümanın şerefi namusudur Din ibadetten ibaret değildir Ebedi cehenneme azabı çok çetindir. Azap dünyadada gelebilir. Allahın hükümleriyle bunları tanımlayıp gerekli cezaları vermeyenler kafirlerdir Kfir olan şerefini bırakmıştır eşcinsel istismarcı veya başka birşey olsun veya olmasın artık Çünkü küfür ebedi cehennemlik olmaya vesile büyük suçtur
 • Ali AydoğanAli Aydoğan26 gün önce
  2023 seçimlerinde milletvekili bile olabilirler, devletimiz sağ olsun sorunlara karşı sessiz ve duyasız , bu da olayı kabullenmişliği gösteriyor,bana oy versinler de ne yaparlarsa yapsınlar mantığı hakim.Kerimcanın nikahına artık nikah şahidi bakan mı olur milletvekili mi olur bilemem ama evlilik cüzdanını verirken nasıl mutluluklar dileyecekler.Zaten erkekler otururken bacaklarını kadınlar gibi kapatsınlar diye o kadar kampanya yapıldı , bu tip olaylar erkeleri kadınlaştırmaya alıştırma olayları.
 • ORHAN İNAN"AORHAN İNAN"A26 gün önce
  ORHAN BEN EŞCİNSELLİĞİ FALAN SAVUNMUYORUM.HASTALIĞIN NESİ SAVUNULUR.HASTALIK BU.NE YAPACAN HASTALARI YAKACAN MI?MEVLANA HAZRETLERİ DEDİĞİN ZATIN KİTAPLARI SIKINTILI.BEN DE ZATEN ESERLERİNE BUNUN ALINMASINA KARŞI ÇIKIYORUM.TASAVVUFU REDDETME NEDENLERİNDEN BİRİ DE BU. SADECE MEVLANADA YOK.BİRÇOK MUTASAVVFIFIN KİTAPLARI BÖYLE HİKALERLE DOLU.KARŞI ÇIKACAKSAN KONUYLA UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI OLMAYAN İSLAMOĞLUYLA DEĞİL,TASAVVFİ METİNLERE KARŞI ÇIK.ZIRVANIN BİNİ BİR PARA.SİZİN ÇOCUKLARINIZI İFSAD EDEN İSLAMOĞLU DEĞİL.TASAVVUF.ÇOCUKLARINIZI TASAVVUFTAN KORUYUN.ÇÜNKÜ BUNLARI OKUYUPTA MEŞRULAŞTIRAN GENÇLER VAR.SOSYAL MEDYADA ÇOK ŞAHİT OLDUK.ARTIK BAŞINIZI KUMA SOKMAYIN.
 • ORHAN İNAN BEN EŞCİNSELLİĞİ FALAN SAVUNMUYORUM.ORHAN İNAN BEN EŞCİNSELLİĞİ FALAN SAVUNMUYORUM.26 gün önce
  ORHAN İNAN, BEN EŞCİNSELLİĞİ FALAN SAVUNMUYORUM.HASTALIĞIN NESİ SAVUNULUR.HASTALIK BU.NE YAPACAN HASTALARI YAKACAN MI?MEVLANA HAZRETLERİ DEDİĞİN ZATIN KİTAPLARI SIKINTILI.BEN DE ZATEN ESERLERİNE BUNUN ALINMASINA KARŞI ÇIKIYORUM.TASAVVUFU REDDETME NEDENLERİNDEN BİRİ DE BU. SADECE MEVLANADA YOK.BİRÇOK MUTASAVVFIFIN KİTAPLARI BÖYLE HİKALERLE DOLU.KARŞI ÇIKACAKSAN KONUYLA UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI OLMAYAN İSLAMOĞLUYLA DEĞİL,TASAVVFİ METİNLERE KARŞI ÇIK.ZIRVANIN BİNİ BİR PARA.SİZİN ÇOCUKLARINIZI İFSAD EDEN İSLAMOĞLU DEĞİL.TASAVVUF.SÜREYYA ARSLANERİN "TASAVVUFTA SEX FENOMENİ DİYE KİTABI VAR.OKUMA ALIŞKANLIĞIN VARSA Bİ BAKIVER.
 • AliAli26 gün önce
  Sayın yazar, özendirme olayı var ama sadece özendirmekle teşvikle ibne olunmaz. Hristiyan bir halk olan ermenilerde bile bu oranda eşcinsel olduğunu sanmıyorum. Halkımızın genlerinde veya sosyal yapıda bir sakatlık vsr gibi. Devletimiz gizli ve acil olarak ilmi bir çalışma başlatmalı.
 • mehmet gümüşmehmet gümüş26 gün önce
  bu kanunları müslümanım diyen hiç bir insan savunamaz. Allahın emirlerine aykırı bütün bu uygulamar karşısında haklı haykırışlarınız bizlerin de duyguları. lakin acıdır ki mevcut iktidar savunuyor ve uyguluyor bu aşırılıkları. sizler de maalesef halen bu iktidarı destekliyorsunuz. poşet kanunu, askerlik kanunu, kendilerine yeni makam ve mevki ihdası, en son kaçak otolara af. ooooh neala memleket. nerede hani şu 3600 rk gösterge, ömürboyu nafakaya son verilmesi gibi kanunlar. yahut istanbul sözleşmesi dedikleri yıkım projesinin yürürlükten kaldırılması. olmuyor beyler, yapamıyorsunuz .daha fazla aldatmayın, zira bizi aldatan bizden değildir.
 • Ahmet BalAhmet Bal26 gün önce
  Kendimi bildim bileli BÜLENT ERSOY gercegi var türkiye de. Ilk önce onu yasaklayin!istanbulun yarisi onun, tedavisi olsaydi, parayi yatirip tedavi olmazmiydi?Kendinizi kandirmayi birakin, cocugu gay ya da "trans" olan insanlarin caresizligi ile dalga gecmeyi birakin.Avukatim diyorsunuz ya, kesin fetö cevaplariyla avukat oldunuz siz, baska yolu yok.Insallah ailenize bir gay birey dogar da anlarsiniz, gaylik neymis.
 • MURAT KANDEMİR MURAT KANDEMİR26 gün önce
  amin
 • YETİŞŞŞŞ YA İHSAN HOCA OSMANLI ELDEN GİDİYOR.!...YETİŞŞŞŞ YA İHSAN HOCA OSMANLI ELDEN GİDİYOR.!...26 gün önce
  İNANMAYAN OKUSUNEvliya Çelebi, Seyahatnáme’sinin birinci cildinde her meslek grubunu ayrı ayrı anlattığı ve İstanbul’un esnaf tarihi bakımından bugün en önemli kaynak kabul edilen bu geçit resmi bahsinde, eşcinsellerin yürüyüşünü bugünün Türkçesi ile şöyle yazıyor:"Pasif dilber eşcinsel esnafı: Bunlar, evsiz-barksız 500 kişidir. Kendi kadir ve kıymetlerini bilmeyip Bábulluk’ta, Kalatyonoz’da, Finde’de, Kumkapı’da, San Pavlo’da, Meydancık’ta, Kiliseardı’nda ve Tatavla’da málum işin yapıldığı yerlerde boğaz tokluğuna çalıştıkları sırada avlanıp Subaşı’nın (yani, o zamanın polis müdürünün) tuzağına düşer ve deftere kaydedilirler. İşte, sözü edilen bu kişiler geçit resminde Subaşı ile şakalar ederek yürürler. Bunlar gibi daha nice esnaf mevcuttur ama anlatmakta hiç fayda yoktur ve sadece Subaşı tarafından bilinirler. Resmigeçide katılan deyyusların sayısı 212, pezevenklerin adedi de 300’dür."
 • 2023 seçimleri ve Başkanlık şimdiden kaybedilmiş gibi..!.!2023 seçimleri ve Başkanlık şimdiden kaybedilmiş gibi..!.!26 gün önce
  @Maraşlı ve uyan tc: Temâmen haklısınız..!
 • NE DİYORSUN CENK!... KONUYU ÖNCE ARAŞTIR.OLAYLARA ARAŞTARMA RUHUYLA BAK.NE DİYORSUN CENK!... KONUYU ÖNCE ARAŞTIR.OLAYLARA ARAŞTARMA RUHUYLA BAK.26 gün önce
  osmanlıda yönetime başkaldırmış oğlancılık hareketleri bile vardı.sizin dünyadan haberiniz yok oğlum.osmanlıda eşcinsellik konusunu elinin altındaki goole bi sorsaydın;bu eşcinsellerin büyük büyük dedeleri, bundan asırlarca önce "meslek grubu" kabul edilip esnaftan sayılmış, hattá hükümdarların sefere çıkmalarından önce düzenlenen büyük resmigeçitlere bile katılmışlardı. İşte, Evliya Çelebi’nin meşhur "Seyahatnáme"sinde, 17. asır gay’lerinin Dördüncü Murad’ın huzurunda yapılan bir geçit resmine yanlarında kendilerini pazarlayanlar olduğu halde katılmalarının anlatıldığı bahis...anlayacağın o ki, eşcinsellik tarih boyunca vardı.bunlar çoğalmadı ama projelerle çoğalıyor.bu ayrı bir konu.ama kitle iletişim araçlarının yaygınlaşmasıyla biz daha rahat görüyoruz.artık eşcinsellerde kendini gizlemiyor.ha bunu doğru olarak görmüyorm.hastalığın reklamı yapılmaz.hastalıktan ziyade rahatsızlık diyelim.karşı çıktığımız şey proje olan eşcinselliği.hastalıklı olanlara allahtan sabır diliyorum.hasta insanlara kötü davranılmaz.varsa tedavi yöntemin önerirsin.yoksa susarsın.peygamberimizin tavrıda böyleydi.hayrettin karaman konuya ilişkin yazı yazdı.peygamberimizin döneminde iki hünsa medineden kovulmuştu.kovulma sebepleri de bu iş değildi.peygamberimize saygısızlık yapmalarıydı. sağda solda bilmeden,araştarmadan konuşmaları doğru değil.ben psikoloji okuduğum için bunları yazıyorum.ortada çok sayıda vaka var.dünyanın ve türkiyenin önde gelen psikiyatristleride tedavi için çalışıyor.ama bunu normal kabul edenlerde var.bu normal bir durum elbette değil.aklına herhangi bişey gelmesin.bu konuyu aslında dindar psikologların ve psikiyatristlerin konuşması lazım,gazetecilerin değil.
 • ne diyorsun cenk!... ne diyorsun cenk!... 26 gün önce
  osmanlıda yönetime başkaldırmış oğlancılık hareketleri bile vardı.sizin dünyadan haberiniz yok oğlum.osmanlıda eşcinsellik konusunu elinin altındaki goole bi sorsaydın;bu eşcinsellerin büyük büyük dedeleri, bundan asırlarca önce "meslek grubu" kabul edilip esnaftan sayılmış, hattá hükümdarların sefere çıkmalarından önce düzenlenen büyük resmigeçitlere bile katılmışlardı. İşte, Evliya Çelebi’nin meşhur "Seyahatnáme"sinde, 17. asır gay’lerinin Dördüncü Murad’ın huzurunda yapılan bir geçit resmine yanlarında kendilerini pazarlayanlar olduğu halde katılmalarının anlatıldığı bahis...anlayacağın o ki, eşcinsellik tarih boyunca vardı.bunlar çoğalmadı ama projelerle çoğalıyor.bu ayrı bir konu.ama kitle iletişim araçlarının yaygınlaşmasıyla biz daha rahat görüyoruz.artık eşcinsellerde kendini gizlemiyor.ha bunu doğru olarak görmüyorm.hastalığın reklamı yapılmaz.hastalıktan ziyade rahatsızlık diyelim.karşı çıktığımız şey proje olan eşcinselliği.hastalıklı olanlara allahtan sabır diliyorum.hasta insanlara kötü davranılmaz.varsa tedavi yöntemin önerirsin.yoksa susarsın.peygamberimizin tavrıda böyleydi.hayrettin karaman konuya ilişkin yazı yazdı.peygamberimizin döneminde iki hünsa medineden kovulmuştu.kovulma sebepleri de bu iş değildi.peygamberimize saygısızlık yapmalarıydı. sağda solda bilmeden,araştarmadan konuşmaları doğru değil.ben psikoloji okuduğum için bunları yazıyorum.ortada çok sayıda vaka var.dünyanın ve türkiyenin önde gelen psikiyatristleride tedavi için çalışıyor.ama bunu normal kabul edenlerde var.bu normal bir durum elbette değil.aklına herhangi bişey gelmesin.bu konuyu aslında dindar psikologların ve psikiyatristlerin konuşması lazım,gazetecilerin değil.
 • KaanKaan26 gün önce
  Abi siz bunlarla mücadele ediyorsunuz, tarih bu gayretinizi boşa çıkarmayacak inşaallah. Ancak diğer taraftan Metro diye ne idigü belirsiz bir TV kanalı Piton diye bir cinsel içerikli hap satıyor. Sisi denen bir şarlatan kadın, varsayımlar üzerinden, eşinin kendisini aldatmasına ses çıkarmıyor uydurması ile toplumun genetiği, maneviyatı, ahlakı ile uğraşıyor. O tür uydu kanallarının İstanbul Sözleşmesi'inden ne farkı var..RTÜK ne iş yapıyor, yok mu bu durumun kanına dokundğu bir üyesi... İzlemeyin kardeşim der gibi seslerin yükseldiğini duyar gibiyim, lakin yayın yapan her kanal öyle ya da böyle izleniyor...
 • Mandacı laiklik kaldırılmalıdırMandacı laiklik kaldırılmalıdır26 gün önce
  Laik kemalist rejim avrupanın mandacılığı üzerine kurulmuştur. Sorun rejimdir çünkü batının mandası olunduğunun göstergesidir.
 • enesenes26 gün önce
  Elinize dilinize sağlık Aile bizim kırmızı çizgimiz, bu işin muhatabı iktidar ve beklentimiz yanlışlardan dönülmesidir.
 • Kim DinlerKim Dinler26 gün önce
  Keşke asgari Müslüman ahlak ve üslubuna dikkat etseniz çünkü savunduğunuz ilkelerle yaptıklarınız birbirine uymuyor yazık ayıp, “ edep ya hu “ Edeb Ya Hu” illa EDEB .
 • Göksen MereyGöksen Merey26 gün önce
  Maraşlı kardeş zaten zamanında zorbalıklarla dayatmalar kullanıldığı için bu günlere gelindi. Korku ile yönetmek bir süre sonra işe yaramıyor. baskılarla kısa vadede çözdüğünü sandığın olay uzun vadede çözümsüzlüğe ters tepkiye yol açıyor. Eserinizle gurur duyun.
 • Zübeyir DurduZübeyir Durdu26 gün önce
  “Mevhibe İnal” ve “Hz. Lut’un Torunu” kullaıcı isimleri ile yorum yazan kardeşlerimiz haklılar. Homoluğun tedavisi var ve mümkündür. Ancak uluslararası seviyede mafyalaşmış fuhuş ve porno sektörü ve onlarla temas halindeki iluminatici masonik/satanik yapı bu tedavinin yaygınlaşmaması ve sapkınlığın normalleşmesi için milyarlarca dolar harcıyorlar. Bunun için dernekler kuruluyor halkın beynini yıkamak için dizilerde filmlerde sapkınlara dair güzellemeler yapılıyor. İluminatici satanik yapı ile evanjelistler ittifak halinde. Evanjelistler sapık inançları doğrultusunda cennetin krallığı için Tanrı’yı –HAŞA-kıyamete zorlayabilecekleri zehabındalar. Satanik çevreler ise tapındıkları Baphomet’in emirleri doğrultusunda homoluk, pedofili ve bebek kurban etme gibi canavarlıkları zaten besliyorlar. Bu iki dehşet lobisi milyarlara hükmediyor. Eğlence sektöründen gıda sektörüne kadar her şeye yön veriyorlar. Genetiği değiştirilmiş gıdalarla özel icat edilen hormonlarla homoluğu ve pedofiliyi artırmak için çalışıyorlar. Yediğiniz veya çocuklarınıza yedirdiğiniz abur cuburun içinde ne var biliyor musunuz? Pazardan aldığınız sebzenin tohumu İsrailden ya da tarım ilacı İngiltere’den. Bunların içinde ne var? Pedofili gibi canavarlıklar ve lgbti gibi müptezellikler eskiden milyonda birken şimdi ne kadar arttı. Neden sizce? T-24 kanalı kime çalışıyor? Fetöye.Fetö kim? ABD uşağı. ABD nedir? Evanjelist-iluminati ittifakı ile dünyayı yok etme planında bir devlet. Resim gayet açık. Tabi anlayana.
 • Göksen MereyGöksen Merey26 gün önce
  18 yaşındaki çocuk bilgisi nedir dünya görüşü nedir diye yazmışsın peki çocuk gelinlere ne diyeceksiniz, bunca zamandır dokuz yaşında evlenilir diyenlere ne diyeceksiniz? bu gibi tutarsızlıklarla nasıl fikirler ciddiye alınabilir ki?
 • ORHAN İNANORHAN İNAN26 gün önce
  LGBT İŞİNİ GETİRİP MEVLANA HAZRETLERİNE VE DİĞER İSLAM MÜTEFEKKİRLERİNE BAĞLAYAN VE BUNU YAPAR İKEN DE M.İSLAMOĞLUNU SAVUNDUĞUNU ZANNEDEN ŞAŞKINA NE DEMELİ? BUNLARDA BİR BAŞKA ALEM.İSLAM HİZMETKARLARINI SAPIKLAŞTIRMA HEVESLERİ PEK BİR FAZLA..ALLAH(CC) ONLARI ISLAH EYLESİN.BU DİN İLE BU DİNİN MÜNTESİBİ EHLİ SÜNNET İLE UĞRAŞANLARI ,RABBİM YANLIŞLARINDAN BİR AN EVVEL ÇEVİRSİN,İNŞALLAH..YOKSA KISA ZAMAN SONRA DARWİNİ BİLE UTANDIRACAK FİKİRLERİ İSLAM DİYE,DİN DİYE PAZARLAMAYA ÇALIŞACAKLAR..NE DİYELİM?MAZLUM OLMANIN HÜZNÜ İLE SEYREDİYORUZ VE HER TÜRLÜ FİTNEDEN YARADANIMIZ,YAŞATICIMIZ VE RABBİ MİZ OLAN YÜCE ALLAH(CC)'ASIĞINIYORUZ..
 • HarunHarun26 gün önce
  Milletin .. tayyip erdogani sorumlu tutup oy kaybettirdinizya helal olsun valla tayyip erdoganin isi cok zor boyle bir milleti yola getirmek deveye hendek atlatmaktan zor Allah yardimcisi olsun
 • KUBİLAYKUBİLAY26 gün önce
  Elbette YARADILIŞTAN!. Yaradılıştan olunca senin muhatabın anne-baba, oğlan değil Yaradandır.. Senin kafa yapın anlamaya pek müsait değil ama ben yine söyleyeyim.. Toplum, çevre insanların GEN lerini değiştiemiyor, insan doğuştan neyse O' durr!.. Not: elbette YAYINLAMAYACAK..
 • NURAN DEVRES NURAN DEVRES 26 gün önce
   Ali bey yorumları okuyunca bu konuda ne kadar bilgisiz olduklarını gördüm. Heo biraz bilgi vermek ve önemli bir hususa dikkat çekmek isterim. Șöyle ki, dünyada garip bir gay locası oluștu. Özellikle sanat camiasında. Dünya müzik piyasasını, edebiyat piyasasını ve moda piyasasını bunlar ele geçirdiler. Dúnya çapında șöhret olmanın yolu adeta oradan geçiyor. Yanlıș anlașılmasın, ünlü olmak için gay oluyorlar demiyorum. Gaylerin șansı çok daha fazla. Menajerler, ajanslar onları tutuyor, kendileri de öyle. 2 yıl önce sırf yurtdıșında yayınlanması için bir kitap yazmıştım. Türkçede yayınlandı ama asıl hedefim yurt dışıydı. Bunun için Türkiyedeki en ünlü, en çok satan yazarların yurtdıșı temsilcisi olan biri ile görüşmek istedim genç bir adam ve gay. Türk tabii ki. Çok zengin olmuș. Daha çok Brezilya, Miami, Londra'da falan yașıyor. Öğrendim ki sadece milyon satan yazarlarla ya da gaylerle çalıșıyormuș. Yani gay olmak sanki ayrıcalık. Araștırınca gördüm ki daha önce Türkiye'de romanları basılan ama ahlaka aykırı bulunup(polisiye romanlarının kahramanı trans bir dedektif) yasaklanan gay bir Türk yazarı Avrupada tanıtıp 34 dile çevrilmesini ve satılmasını sağlamıș. Yazar șimdi Londrada yașıyor ve çok iyi kazanıyor. Bu gay menajer yıllar önce yakın bir arkadaşımın yayınevine danıșmanlık yapmıștı. Ne kadar kitap yazan gay varsa tutup götürmüștü bunun kitabını basın diye. Diyeceğim o ki birbirlerini çok kolluyorlar ve güčlű bir lobi olușturdular. Bir yorumcunun da yazdığı gibi Benimle Söyle programında gayler, translar var ve tercih ediliyor. Bir kač ay önce bir yarıșma programı teklif ettik bir kanala. "yarıșmacılar arasında gayler olursa daha çok izlenir, daha renkli olur" dediler. Durum budur yani..Öte yandan, bunlar durup dururken dur hadi ben gay olayım, lezbiyen olayım demiyorlar. Bu bir dürtü. Erkek olarak doğmuş ama küçük yaștan itibaren bebekle oynamayı, kız kıyafetleri giymeyi seviyor. Ergenlik çağında karşı cinda değil, kendi cinsine ilgi duyduğunu farkediyor. Bunun normal olmadığını biliyor elbette. Gizlemeye ve mücadele etmeye çalışıyor, bașaramıyor. Bunu yenmek için evlenip çoluk çocuk sahibi olan bir çok gizli gay ve lezbiyen var. Bir yerden sonra dayanamayıp eșlerine itiraf ediyorlar. Ya da eșleri bu durumu keșfediyor. Bazıları da kendi cinsinden biriyle așk yașarken eși tarafından yakalanıyor. Zeki Müreni, Bülent Ersoyu nereye koyacaksınız? Daha bir kaç yıl önce dizi oyuncusu bir kızımız ameliyatla erkek oldu. Hormon tedavisi ile sakalları falan çıktı, tabii adını değiştirdi ve evlendi. Kendisi çok ünlü. Her yerde röportajları çıkıyor. Yani bunun hičbir šekilde tedavisi yok. Lanetlemek kolay ama çözüm yok. Tarihin bașından beri var bu durum. Osmanlıda da vardı. Civelek taburu, içoğlanlar. Bunların hayatlarından memnun olduğunu sanmayın. İntihar edenler çok. Hatta içlerinde intiharı denemeyen yok. Allah kimseye vermesin çok zor bir durum. Buna yanlıș bedende olmak diyorlar. Aileleri için de çok zor.
 • müslümmüslüm26 gün önce
  Bunların önün açan İstanbul sözleşmesinin hangi iktidar imzaladı. Bu da yazmaya cesaretin varmı...
 • İbrahimİbrahim26 gün önce
  Bence demesut mutlu 1 saat önce eklendi.değerli Ali Abim diye hitap etmek istiyorum ...siz bunu yazmışsınız çok güzel bunların zaten durumu,bakış açıları belli...bunlarla mücadele etmek kolay..esas mücadele etmemiz gerekenler...içimizdekiler ..örnek...pazar akşamı ülke tv de esra elönü programına özlem zengin adlı bir hanımı çıkarttı...inan izlerken üzüntüden sinirden tansiyonum çıktı...özlem hanım sanki feminist bir erkek düşmanı,erkeği düşman olarak gören biri,kadın ise hep masum...istanbul sözleşmesini savunuyor,6284 ü savunuyor bunların getirdiği mağduriyetleri önemsiz görüyor...6284 den sonra kadına şiddetin,kadın cinayetlerinin artmasını '' bu yasa olmasaydı daha fazla cinayet olurdu'' diye akla ziyan bir açıklama yapıyor..nafakayı savunurken,bir erkeğin'' 5 aylık evli kaldığım birine 6 yıldır nafaka ödüyorum '' feryadına ''eee bakmak lazım niye boşanmışlar belki şiddet var '' gibi yine akla ziyan bir savunma getiriyor... Ali abi,asıl özlem zengin gibiler bizim için tehlike çünkü t24 için bizler '' bunalrın savunduğundan hayır gelmez '' diyerek zaten gardımızı alıyoruz ama özlem zengin gibiler t24 sitesindekilerin zihniyetini meşrulaştırmada daha etkinler bunlara karşı sizin mücadele ettiğinizi biliyorum ama nasıl kadem konusunda yazdıysanız ,esra elönünün maalesef ,özlem abla özlem abla diyerek adeta korktuğunu ifşa ettiği bu tiplere karşı sizler bayrak olmaya devam edin ne olur
 • Akın Akın 26 gün önce
  Amin
 • uyan tcuyan tc26 gün önce
  akp veriyor bunlara fırsatı. fakat akp 2023 te nafaka kanunu dahil bir çok ciddi kanunlarda reform yapmadığından iktidarı göremez. kendi ipini kendisi çekti akp ıstanbul vede ankarayı kaybetti. bbu millet salak değil uyan ey tayyip
 • MaraşlıMaraşlı26 gün önce
  90 lı yıllarda lisede okurken saçını az uzun bırakanı döverler yumuşak konuşma ve hareket edeni sert bir şekilde kınarlardıve böyle tiplere geçit verilmez bu işin yanlış olduğu erkeğin erkek gibi kadınında kadın gibi olması zorbalıkta olsa kabullendirilirdi. Tabi doğal olarak insanlaar bu tür eğilim içine girmezlerdi varsa içinde ibnelik olan korkusundangizler yayılmazdı. Ama şimdi Allah muhafaza neredeyse artık tv ve medya ile gözümüzün içine içine sokuluyor vede iktidarda akp var. Allah cc sonumuzu hayreylesin
 • MehmetMehmet26 gün önce
  Ağzına sağlık Ali abi,öyle olanların normalleştirmesi normal,Dİkkat etmek gerek bu fetönün don yiyen cikciklerinin yeni tezgahı bu çünkü papazları da öyle o yüzden savunuyorlar..
 • NİLHANNİLHAN26 gün önce
  VALLAHİ ÖNEMLİ OLAN KARAKTERİ İBNE OLMASIN İNSANIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!EN TEHLİKELİSİ OBİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?YAHU KOCAMAN İNSANLARSINIZ NEDEN İŞİNİZE BAKMAZSINIZ DA M,LLETİN SEÇİMLERİNE KAFA YORARSINIZ,SİZE NE ARKADAŞ O İBNEYMİŞ BU LEZBİYENMİŞ SİZENEEEE, RABBİM BİLİR NAPACAĞINI SİZE NEEEEEEEEEEEEEEEEE
 • BAK ABDULLAH FERASET EKSİKLİĞİ,BİLGİ KİRLİLİĞİ VEKİNİ DUYGULARINLA BİRLEŞMSİN.BAK ABDULLAH FERASET EKSİKLİĞİ,BİLGİ KİRLİLİĞİ VEKİNİ DUYGULARINLA BİRLEŞMSİN.26 gün önce
  konunun m.islamoğluyla ne ilgisi var abdullah.islamoğlu lgbt"nin reklamını falan mı yapıyor,yayılsın diye mi uğraşıyorda iftira atıyorsun.bir kere akit gazetesi lgbt konusunda dönüp mevlana ve feridüddin attar gibi mutasavvıflara baksın.tasavvufi metinler cinsel örneklerden ve eşcinsellikten geçilmiyor.en radikal ve çağdaş islam tefsirlerinden biri olan mevdudinin tefhimul kuran adlı tefsirinde bile eşcinsellik bir hastalık olarak geçer.aileyi yıkan ve yakanda sadece tek başına eşcinselllik falan değildir.toplumda aileyi yıkan en temel gerekçe şiddet ve boşanmalardır.tabi biz lgbt"ye bir proje olarak karşı çıkacağız.bu ayrı bir konu.kuranın eleştirdiği zaten budur.yani bir tercih olarak bir projeye dönüşen lgbt.yoksa bir hastalık olan lgbt değil.kaldı ki, mevdudinin tefsirinde bu tarz hasta insanlara ceza bile verilmez.ayrıca türk aile yapısını yıkan da çocuklarınızını hergün defalarca girdiğiyoutube gibi sitelerdir.çünkü bu yerlerde lgbt kısa filmlerle ortalıkta geziyor.hem yine türk aile yapısı yeni yeni yıkılmaya başlamadı.80 sonrası darbe donemininin lordları gençleri depolitize etmek adına,herşeyin yasaklandığı ve sadece erotik filmlerin yapımına göz yumulduğu filmlerle zaten başlamıştı.
 • Cenk CanCenk Can26 gün önce
  Çözüm sormuşsunuz çözüm tabiki öncelikle eğitimden geçiyor. Aile ve sonra okul. Sen hiç duydun mu Osmanlıda bu tür şeyler o zaman da Avrupa da ibneler, eşcinseller, lezbiyenler falan filan uğursuzların hepsi vardı ama medrese eğitimi vardı Osmanlıda. İnsana ahlaki, dini eğitimini tam verirsen bu tür şeyler tabiki de olmaz. Ama biz ne yapıyoruz en az verdiğimiz eğitim ahlak ve din eğitimi. Aileler de çocuğum aman iyi yeri okusun aman doktor olsun avukat olsun da ahlak olarak ne olursa olsun derse işte bu tür sonuçlar olur. Dünyaya tapan bir toplum olduğumuz sürece başımıza daha çok şeyler gelir. Ne kadar ahireti unutursak o kadar çok sapıtırız işte çözüm bu. Dünyayı ahiret için yaşayanlardan olduğumuzu, sınavda olduğumuzu, her yaptığımızın ve yapmadıklarımızın hesabını verecek olduğumuzu anlamamız ve anlatmamız gerek yoksa çocuklarımız terörist de olur, gay da olur, lezbiyen de olur ve orta okul çağlarında cinselliği aramaya, anlamaya da çalışırlar her şey olur. Allah bizi uyanan, ibret alan, helak edilmeden önce birbirini uyaran kullarından eylesin inşallah.
 • Mehmet Ay Mehmet Ay 26 gün önce
  Su berbat dünyada neden nicin nasil yasiyoruz, bu noktaya nasil geldik. Bindik bir alamete, gidiyoruz kiyamete....
 • Abdullah MuratAbdullah Murat26 gün önce
  Kendileri imansız olanlar Kuranı ahlak olarak almayıp diğerlerininde kurandan kopmasını imanını ahlakını şerefini namusunu bırakmasını istiyorlar Onlar Allahın azabının şiddetini bilseler böyle yapamazlar ama küfürleri sebebiyle o düşman şeytanın çağrısına uyurlar. Şeytanı reddedin dostu düşmanı ve suçu kurana göre blirleyin bu zorunludur Bunun dışı madie44 göre küfürdür Allahın yolunun engelleyiciliğin ve bozgunculuğn cezası sürülmeleri elleri ayakları çapraz kesilmeleri asılmalarıdır. Allahın hükümlerini istemeyen müslüman değildir Onları artık müslüman olarak tanımlamayın Allahın taraftarı olmayan müslüman değildir Laikler dinsizler ahlaksızlar ayrılsın. kimliklerinde müslüman yazmasın bilelim.
 • ORHAN İNANORHAN İNAN26 gün önce
  ...NE YE NE DENİR?O SÖZÜ GURURLA SAHİPLENEN İÇİN SÖYLEYECEK ZERRE SÖZÜMÜZ OLAMAZ.ÇÜNKÜ HAKARETİN EN BÜYÜĞÜ BU SÖZ..BU KELİMEYİ HERHANGİ BİR İNSANİÇİN SÖYLEMEK KAVGA VE CİNAYET SEBEBİ..BUNLAR BU KELİMEDEN OLDUKÇA MUTLULAR..SAPIKLIK VE SAPKINLIK KUTSAL KABULLERİ ARASINDA ,HEM DE EN BAŞTA YER ALMIŞ..HAYAT GAYELERİ OLMUŞ..BU HAYASIZ DURUŞUN BÜTÜN TOPLUM TARAFINDAN DA KABULÜ İÇİN OLMADIK ÇALIŞMALARA VE PROPAGANDA FAALİYETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORLAR..ANKARA'NIN EN MUHKEM YERLERİNDEN OLAN SİNCAN DA BİLE BUNLARIN NUMUNELERİNE RASTLAMAK MÜMKÜN HALE GELMİŞ İKEN,EDEPSİZLER HAYASIZCA AKINLARINA DEVAM EDER İKEN ,BEKLEMENİN ALEMİ YOK..ONLAR ÇOCUĞU 8 YAŞINDA SAPIKLIĞA ALIŞTIRMA FAALİYETLERİNE BAŞLAMAYI HEDEFLERİNE KOYMUŞ İSELER,BİZLER DE 5 YAŞINDA SAPIKLIĞIN NE KÖTÜ ŞEY OLDUĞUNU,İMANIN VE İNSAN FITRATININ BUNU REDDETTİĞİNİ ANLATMAYA ÖĞRETMEYE BAŞLAMALIYIZ.DİNSİZLİĞİN VE İSLAM DÜŞMANLIĞININ ÜLKEMİZDE KAT ETTİĞİ MESAFEYİ GÖSTERMESİ AÇISINDAN YAZDIKLARINIZ ÇOK CİDDİ ENDİŞELER UYANDIRIYOR..NE OLUR BİRAZ KENDİMİZE GELELİM..ELLERİNİZE SAĞLIK..YAZMAYA VE UYARMAYA DEVAM.
 • zülfikar Hayberzülfikar Hayber26 gün önce
  T24; MADDİ YANİ FİİLİ İBNELİĞİ BELKİ AMA DİĞERİ YANİ RUHİ; ZATEN SON 120-130 YILDIR MEŞRU... MEVLANA YALANCILAR keşke SARHOŞ OLSAYDI DEMİŞ... YALANCILARIN HEPSİ BU MEŞRUİYET İÇİNDE YAŞIYOR. O nedenle artık, duamda Rabbimden bize layık olan değil hayırlı olan yöneticiler diliyorum. Torpil her yerde var aldıkları paralar ile yaşamlarını milletin gözüne gözüne sokanlar... işin aslı çalışmadan para kazanıyorlar T24 gibi onlarca yayın organı ve tv kanalı var kiminde beyaz Türkler kiminde gri Türkler (akp liler - yandaşlar) çalışmadan para kazanıyor. bu t24 vb ibneleri savunurken birçok ibneyide ifşa ediyor. belki bu yüzden sizin hedefinize girdi..Akitte öyle; aileyi korumak için elinden geleni yapıyor takdirle izliyorum ama başka şeylerde yapıyor... Koministti belki gasp falanda yapmıştı kanunsuzluğun zincirleme reaksiyonu idi bu melanetler ama ibne değıildi kim mi? Deniz gezmiş gibi istemeyenler içinseçatlı gibi on kişi günümüzde hayatta olsa ne güzel olurdu. Birde zenci Türkler var nüfusun %95 'ini oluşturuyor belki bir gün bir mandela bizede gelir. Erdoğanı aristokrasiye karşı demokrasi ile destekledik Mandelamız gandhimiz ikinci Abdülhamidimiz gördük zaman içinde bilhassa son zamandaeski yunandaki hikayeyi yaşadık. Sanırım kıyamet çok yakın İsrafilin sura üflemesi ile düzelecek her şey... Fanatik akp liler hariç son peygamberin Resulullah, Hz.Muhammed olduğuna iman ediyoruz çünkü...
 • VicdanVicdan26 gün önce
  Bu sapkınlıktır.Tamam da, Nasıl bir tedavi uygulanabilir, kişiler bu durumdan nasıl kurtulabilir, bu konuda güzel ahlaka uygun tedavi ve kurtuluş çaresini de sunmalıyız.
 • mutmainemutmaine26 gün önce
  KURANA İSLAMA UYGUN DİYEBİLEN VAR MI ? YOK , DERTLERİ NE BİZE KARIŞMAYIN...ALLAH NE DİYOR, SONU FELAKET ....anlayana
 • SamiSami26 gün önce
  Tedavisi yok diyenler de ...elerdir. Her türlü i..eliği silici çok yöntem tanıyorum. İki haftaya kalmadan ibneleğe son. Başarı yüzde yüz. Dünyada tedavi edecek hekimler mevcut değil. İbneliği nedeni, iblisin ordusundan bir bölüğün kişinin vücuduna yerleşmesi ve sürek kötü amali hoş göstermesidirYeminle kurtarmak kısa zamanda basit fakat gizli yöntemle mümkün. Hatta kurtulan çok tövbekar ve dindar olur. Ülkemizde kalmadı ilim erbabı. Şimdiki din adamları kurtlarıcı yöntemleri hiç anlamaz. I.neliğe kızmakla olay kapanmıyor. Gizli ve basit tedbirler alınırsa ibneliği kökü kazınır. Sebep, cin şeytanlarıdir. Ibneleri ibnelikten kurtarsan ilk defa din adamları karşı çıkar. Alaya alıp karalarlar seni. Devletin de önlem almaya niyeti yok zaten. Gençlerin ebeveynlerini tanısaydım, kurtarıcı basit yöntemi onlara bıçak cümleyle izah eder onlar da hemen uygularlar ve iyi sonuca ulaşirlardi
 • nooooonooooo26 gün önce
  içimizde çok i...e var napsınlar. memlekette dürüst adam kalmadıki
 • Fr frFr fr26 gün önce
  Sn yazar şimdi bu konuyu irdeleyip hayvanlar aleminde bile böyle kepazelik yok diye eleştiriyorsunuz fakat bir zamanlar sünni hanefi şafi kesimden bazı edepsizler bu zihniyet düşünce ve söylemde olmayanlari tenzih ediyorum aleviler için mum söndü yapıp anne ve bacılarıyla yatıyorlar deyip islamin bir mezhebininin çok ağır bir şekilde itham eden o zavallilarada bir iki kelimeyi burdan ben ileteyim işte o zavallılar sizin deyiminizle o zamanın i...eleri idi onlarida hatirlayalim
 • Göksen MereyGöksen Merey26 gün önce
  haklı olduğun bir konuda tepkini aşırılıkla şiddet ve terörle gösterirsen daha çok sözleşme gelir. islami kesim sağlam muhalefet yapsın iktidara geldi mi her şeyi yüzüne gözüne bulaştırıyor. işin garibi 18 yy da Avrupalılar osmanlıyı eleştirir ahlaksız bulurmuş eşcinselliğe hoşgörü gösteriyorlar diye. heriflerin kiliseleri eşcinselleri ateşle yakarak idam ederken kont kontes falan dinlemeden bizimkilerin divan şiirlerinde eşcinsellik normal işleniyor nereden nereye.
 • İbrahim alkılıç İbrahim alkılıç 26 gün önce
  "Allah, bunlara fırsat vermesin!"Diyerek sözünü bitirmiş Ali Bey kardeşimiz. Bizde bu duaya hep beraber âmiiin diyelim ve duamızı inşaallah Rabbim kabul buyursun.
 • CanCan26 gün önce
  O taşlar, öyle tesadüfen yağmadı onların başına. Aksine her bir taş, Rabb’inin katında işaretlenmiş ve zalimleri cezalandırmak için özellikle gönderilmişti. Ve siz ey insanlar! Kendinizi benzer bir felâketten uzak sanmayın! Zira bu tür cezalar, zalimlerden hiç de uzak değildir. Allah zaman zaman belâ ve musibetler göndererek insanları uyaracaktır. (Hud, 11/77-83; Kısa tefsirli Kur’an meali).
 • Kemal DeveciKemal Deveci26 gün önce
  Kesinlikle tabiata aykırı anormal bir durum
 • iyildiziyildiz26 gün önce
  ALLAH c.c. fırsat verenlere de fırsat vermesin...
 • mevhibe inalmevhibe inal26 gün önce
  Ilımlı İslam adı altında Dinini-Peygamberini satan, Vatanı-Milleti de satar.Allahtan korkmayanın tedavisi daha zor. Ötekilerin tedavisi Haydar Dümen'e göre var. Biz işbirlikçilerle uğraşırken, EmperyalistlerinGIDA-İLAÇ yoluyla nüfusu azaltma-bozma projelerini görmezden geliyoruz.Park-Bahçe-Tarlaları spreylediğimiz, güzellik-temizlik malzemelerindeki, hazır gıdalardaki HORMON-CİNSİYET BOZUCU sentetik kimyasalları hafife alıyoruz.Estrojen taklit ediyorlar ve hormonları bozuyorlar....
 • KalenderKalender26 gün önce
  Allahaskkina bizim diyanette görevli 3 milyon imam, müezzin, kuran kursu hocalari ne is yapiyorlar. Her biri her sene bir kisi ile ilgilense simdiye kadar memlekette hic bir sorun kalmazdi...
 • mesut mutlumesut mutlu26 gün önce
  değerli Ali Abim diye hitap etmek istiyorum ...siz bunu yazmışsınız çok güzel bunların zaten durumu,bakış açıları belli...bunlarla mücadele etmek kolay..esas mücadele etmemiz gerekenler...içimizdekiler ..örnek...pazar akşamı ülke tv de esra elönü programına özlem zengin adlı bir hanımı çıkarttı...inan izlerken üzüntüden sinirden tansiyonum çıktı...özlem hanım sanki feminist bir erkek düşmanı,erkeği düşman olarak gören biri,kadın ise hep masum...istanbul sözleşmesini savunuyor,6284 ü savunuyor bunların getirdiği mağduriyetleri önemsiz görüyor...6284 den sonra kadına şiddetin,kadın cinayetlerinin artmasını '' bu yasa olmasaydı daha fazla cinayet olurdu'' diye akla ziyan bir açıklama yapıyor..nafakayı savunurken,bir erkeğin'' 5 aylık evli kaldığım birine 6 yıldır nafaka ödüyorum '' feryadına''eee bakmak lazım niye boşanmışlar belki şiddet var '' gibi yine akla ziyan bir savunma getiriyor... Ali abi,asıl özlem zengin gibiler bizim için tehlike çünküt24 için bizler '' bunalrın savunduğundan hayır gelmez '' diyerek zaten gardımızı alıyoruz ama özlem zengin gibiler t24sitesindekilerin zihniyetini meşrulaştırmada daha etkinler bunlara karşı sizin mücadele ettiğinizi biliyorum ama nasıl kadem konusunda yazdıysanız ,esra elönünün maalesef ,özlem abla özlem abla diyerek adeta korktuğunu ifşa ettiği bu tiplere karşı sizler bayrak olmaya devam edin ne olur
 • Gurbetçi...Gurbetçi...26 gün önce
  Sayın Cumhurbaşkanı'm, 2015 seçim beyânnâmenizde de va'dedilmiş olduğu üzere, YURT DIŞINDAN BORÇLANARAK EMEKLİ olanlara hiç değilse "MİNİJOB" yani "yarı zamanlı" ÇALIŞMA HAKKInın bir ân önce verilmesini çok ricâ ediyoruz. Teşekkürler, vesselâm..!
 • hasan...hasan...26 gün önce
  Müslüman Türk Milleti'nin çekirdeği olan "âile"sine, en son ve en şiddetli bir şekilde İstanbul Sözleşmesi'yle maalesef atom bombası atılmıştır..! Onun için Türkiye, bu melûn, mudıl ve çok müfsid sözleşmeden "derhâl" çekilmelidir..! Vesselâm...
 • Hz. Lutun torunuHz. Lutun torunu26 gün önce
  ŞU AN DÜNYADA Kİ TÜM SİSTEM ALLAH I CC. KIYAMET E ZORLAMA ÜZERİNE KURGULANMIŞ TIR. MEVCUT İKTİDAR LARİN HİÇBİR İ İLLUMİNATİ VS. DÜNYA Yİ SEKİLLENDİRMEYE ÇALIŞAN DECCALİ ÖRGÜTLERİN SÖZÜNDEN ÇIKAMAZ, MIŞ GİBİ YAPAR, TABANINI AVUTUR AMA ASIL PLANIN DIŞINA ÇIKAMAZ. BU İKTİDAR LARİN SUÇU DEĞİLDİR, HALKLARDA MASUMDUR, BU DECCALİ SİSTEMİN YIKILMASI İÇİN RABBİN MUTLAK İRADESİNİN TECELLİSİ GEREKİR, KAPIYI AÇACAK TEK KİLİT BUDUR.RAB YETERKİ İSTESİN,HEPSİ BİR GUNDE HALLOLUR..# BÖRÜ BUDUN# YADA#AGARTHA#AHTİ ATİK#ASHAB I KEHF#HZ.HIZIR#HZ.İSA#A.Z.M.
 • Fr frFr fr26 gün önce
  Tamam kesinlikle sen haklisin sn yazar öyle kabul ediyorum zaten düşündükçe beynimde fırtınalar midem hop bir inip bir kalkıyor eleştiriyoruz hepimiz tamam ama nasıl olacak çözüm yolları nedir ne yapmamız gerekiyor toplum olarak devlet olarak bunuda bir zahmet anlatın tamam elestriyoruz iyi hoş çözüm ne nedir???
 • AbdullahAbdullah26 gün önce
  m.isyanoglu gibi sapıklar çoğalınca akıbet kötü
 • Zekeriya GÖKÇEZekeriya GÖKÇE26 gün önce
  Bütün yanlışlardan ve yanlışlıklardan dönülür. "Bin kere tövbeni boz sanda GEL" bu kapı ümitsizlik kapısı değil. her derdin bir çözümü var. sen kafanda çözdükten sonra yeniden hayata başlarsın. kendine kötülük etme. sen kıymetli ve annenin gözünde vazgeçilmez sin. kendi gözünde de vazgeçilmez ol.
 • RaufRauf26 gün önce
  Peki kim hortlatti bu ahlaklaksizligi .bu sapkın LGBT feminist vb uzantıları için özel yasalar kanunlar kim çıkardı bunlara dernek kurma propaganda yapma için devletin kaynaklarını kim seferber etti . Siz ak parti ye toz kandırmayın ama gerçek bu hükümetin ahlak politikasiyla chp nin aynı .yakın zamanda göreceksiniz bu sapkinlar sizin kapınıza da dayanacak ve sizde ak partinin tarihi yanlışlarını anlayacaksınız uyku modunda olan islami kesim sizde bu acıları tadacaksiniz RUM 41 okuyun anlarsınız tabi kur an ileyseniz .oy verdiği partiyi denetleneyen koyun olan bir topluluk pisliği hak eder döktüğü göz yaşı kendinide evladından kurtarmaz.
 • İbrahim akİbrahim ak26 gün önce
  Diyelim ki bu tür sapkın eğilimler normal o zaman insan nüfusu nasıl çoğalır Allah helak etmese bile kendi kendine yok olup gideriz
 • MikiforovMikiforov26 gün önce
  Istanbul sozlemesi kaldirilmadan hukumet yaptigi bu yanlistan donmeden aile yapisini islama uygum bir sekilde duzenleyecek uygulamalar getirmeden toplumun gelecegi iyiye gitmeyecek ulkede duzelme soz konusu olamayacak ve akp nin 2023 hayalleri suya dusecek bu sorunu cozecek musluman siyasetcilere destek verecegiz o kadar tv lere cikip istanbul sozlesmesinin hamisi KADEMi aklamalari onlari kurtarmayacak millet keriz degil
 • BekirBekir26 gün önce
  Bazi o.c lar da normal ve anormal ne oldugunu cok biliyorlarmis gibi yazi bile yaziyorlar.
 • Hüseyin Hüseyin 26 gün önce
  Selamın aleyküm alı bey sizi takip ediyorum çık güzel çok dobra konuşmalarınız var. Lakin sadece kendinize bize karşı hiçbirşey bulamıyorum yazılarınızda. Ben khk mağduruyum hiçbir gerekçe delil gösterilmeden ihraç edildim benim ve benim gibi mağdurları neden dile getirmiyorsunuz bu haksızlık vallahi de hepimiz bu haksızlıktan sorumluyuz inşallah bir gün olsUn bizi de düşünürsünüz şimdiden Allah razı olsun
 • şenay doğan şenay doğan 26 gün önce
  AMİN allaha emanet olun
 • FatmaFatma26 gün önce
  Peki, nasıl bir tedavi uygulanabilirmiş, kişiler bu durumdan nasıl kurtulabilirmiş, bu konuda da yazacak mısınız, kaynak gösterecek misiniz, örnekler verecek misiniz?
 • Metin UyulanMetin Uyulan26 gün önce
  ... Zeki Müren , Bülent Ersoy ve bununların yeni midelerin Resimlerini Fotolarını asıyorsa onları seviyor benimsiyor demek . Kısaca beni hapise attırmayın ama bu toplumunsayısı az olmamakla beraber bunlardan . Yani Lut kavminin bu Ülkede çok taraftarı var . Bunlarla baş etmek zor . İlahi Adalete bakmak gerekir ki kılıç pek yakında ineceğe benzer .
 • Tekin TurganTekin Turgan26 gün önce
  Kanal D'de ''Benimle Söyle'' adlı programdaki birkaç sunucu belli ki gay. Sakallı sunucu kadın gibi konuşuyor öteki kadın elbisesi giymiş vs. Bu alçaklara kanal D gözy umuyor.
 • NurNur26 gün önce
  Allah belâlarını versin vermiş zati! Vermişte toplumdan ne istiyorlar? belliki bunlarda töröristtliğin bir başka kolunu temsil ediyor amaç tc ni elegeçirmek değilmi buda ibnelikle translıkla lezbiyenlikle sevicilikle ilgili bir saldırıbunlar belâ istiyor Rabbim bizi kaşı diyor Rabbin kurban olduğum Allahım bu lut kavminin devamı olan yaratıklar yüzünden bizi helâk etme birbirlerinin eliyle ver belâlarını yapmak istedikleri kötülükleri ayaklarına dolandır hidayet olmayacak gibiyseler lanet et bunlarayok et bunları Rabbim insanları zehirlemelerine izin vermekahru perişan et bunların reklamını yapanlarıda
 • OkurOkur26 gün önce
  Yazdıklarınızdaki asıl sorun T24’de bu röportajın yapılması mı yoksa bu çocukların durumu mu? .. Birileri eleştirmek için yazmayın. Samimi iseniz, bakanlıkları, diyaneti, üniversiteleri bu konuya duyarlı olmaya davet edin. Çözüm önerisi sunun. Vesselam
 • Gerekirse müslümanlar zorla bastırmalıGerekirse müslümanlar zorla bastırmalı26 gün önce
  Müslümanların yaşamasının gayesi bunlar gibi dine aykırı olan pislikleri engellemek

Günün Özeti