Terör başımızın belası, ya Gül, Davutoğlu, Kılıçdaroğlu

22 Ağustos 2019 Perşembe

Terör; Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak ve ABD-İsrail kontrolünde tutmak için “müttefikimiz” Amerika’nın beslediği ve büyüttüğü püsküllü bela. 

Prof. Mahir Kaynak’ın ifadesiyle terör, siyasetin başka boyuta taşınmış hâli. Batılı istihbarat örgütleri desteklerini kessin, silah tüccarları silah vermeyi bıraksın terör örgütü en fazla bir ayda silah bırakır.

ABD, Türkiye’yi istikrarsızlaştırmak, gelişmesini önlemek ve kontrolde tutmak için terör örgütleri kurar, besler, silah verir. PKK, FETÖ, DEAŞ, YPG… Hepsi “müttefikimiz” ABD’nin istihbarat örgütü CIA’in kurduğu taşeron örgütler. Batılı ülkelerin istihbaratları da ABD paralelinde hareket eder. 

Türkiye’de iktidar, ABD’nin çizdiği sınırları aşınca terör örgütleri devreye sokulur, içerdeki Gladio’yu harekete geçirilir ve yöneticilerimiz terbiye edilir. Laftan anlamayan darbe ile indirilir.

PKK, 1984’ten beri adam öldürüyor. 50 bine yakın insanımızı katletti. Pusu atmaya, adam öldürmeye devam ediyor.

HDP, PKK’nın siyasi uzantısı. Milletvekili ve belediye başkanı adayları dağda belirlenir, buradaki sivil uzantıları, terörist baronların emirlerine harfiyyen uyarlar. 

Abdullah Gül,Ahmet Davutoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu; Diyarbakır, Van, Mardin belediye başkanlarının görevden alınmalarını demokrasiye aykırı bulmuşlar.

Kemal Kılıçdaroğlu görevden almaları kınamış. “Sonuçlarına saygı duymayacaksanız sandığı neden ortaya koydunuz?” diye sormuş.

Ben de soruyorum:

“Beyler, 50 bin vatandaşımızın öldürülmesini nasıl buluyorsunuz? 

Belediyelerin kepçeleri ile şehirlere hendek kazılıp kalkışma başlatan belediye başkanlarının eylemlerini nasıl değerlendiriyorsunuz? 

Belediye kepçeleri ile hendek kazmak, terör örgütünün emrine vermek insan haklarına, hukuka uygun mu? 

Hendek terörünü önlemek için savaşırken 793 asker ve polisimiz şehit edildi. Ne diyorsunuz? 

Daha ne kadar polis ve askerimizi şehit vermeliyiz? Hendek terörü saygı duyulacak eylem mi?

HDP’li belediye başkanları görevden alınmasın da tekrar hendek mi kazdırsınlar?

Dağda terör örgütü bulunduğu, HDP gibi siyasi uzantıları onların emriyle hareket ettikleri müddetçe halkımız rahat yüzü görmeyecek, askerimiz ve polisimiz ölmeye, ciğerimiz yanmaya devam edecek.

PKK’nın 1984’te Eruh’ta bomba patlatasından bugüne 35 sene geçti. Bunca zamanda, devleti yönetenler hiçbir şey öğrenmedi mi sanıyorsunuz?

ABD; PKK’nın Suriye kolu YPG’ye tırlar dolusu silahlar veriyor, teröristleri eğitiyor, tünel kazdırıyor, barınak ve sığınaklar yaptırıyor. Dünyanın gözü önünde. Türkiye’nin eleştirilerine kulak asmıyor ve teröristlere karşı hamle yapmasını engelliyor. 

Bütün bunlara rağmen sırf Erdoğan’a ve hükümete muhalefet olsun diye medyada kahramanlık taslamak doğru mu?

Vicdanınız sızlamıyor mu?

Yavrusu terörle savaşırken şehit düşen vatandaşımızdan toplanan vergilerle maaşınız ödeniyor. O paralar boğazınızdan nasıl geçiyor?

Terör örgütü; siz cumhurbaşkanı, başbakan olarak iktidarda iken de adam öldürdü, el yapımı patlayıcılar tuzakladı, asker ve polisimizi şehit etti. Şehir, köy, mezra bastı; masum sivilleri katletti. 

O zaman da teröre destek veren belediye başkanları alınıp yerine kayyım atandı.

Yoksa unuttunuz? Yazıklar olsun!

HDP milletvekilleri Arjantin’e gitmiş, eteklerindeki taşları dökmüş, içlerindeki zehri kusmuşlar. Ermeni milletvekili, azınlık olan herkesin öldürülebileceğini söylemiş. Kürt kimliğine bürünen biri de devleti adam öldürmekle suçlamış. 

Milletin sabrının bir sınırı var.

PKK kontrolünde bir parti nasıl Meclis’te bulunur? 

Terör yandaşlarına nasıl maaş ödenir? 

Terör destekçisi bir partiye devlet kasasından nasıl yardım yapılır?

Asıl bu konuların sorgulanması lazım.

Hükümet, HDP’li belediye başkanlarını görevden almakta geç bile kaldı. Meclis’teki terör destekçilerini atmakta geç kaldığı gibi.

Gül, Babacan, Davutoğlu, Kılıçdaroğlu, asıl Meclis’teki terör destekçisi parti ve milletvekilleri konusunda açıklama yapmalılar.

MEB, terör bölgesindeki okullara en az 10 yıl tecrübeli, millî ve manevî değerlere bağlı öğretmen göndermeli. İslam kardeşliğini, vatan ve milletin birlik ve bütünlüğünü sağlayan bağları öğrencilere anlatmalı. Oradaki öğretmenlere çift maaş vermeli. PKK ve HDP ırkçı siyaset takip ediyor. Terörü önce zihinlerde bitirmeli. Irkçılık fikri vicdanlarda mahkûm edilmeli. Bir nesil yirmi senedir. En geç 20 senede terör fikri biter.

“Müminler kardeştir” inancıyla Türkler ve Kürtler bin yıl birlikte yaşadı, tarih yaptı ve tarih yazdı, aynı inançla bin yıl daha birlikte yaşarız. Irkçılık, Müslüman milletler için felakettir ve günahtır. 

Not: Geçen haftaki yazımda görüşlerine yer verdiğim okuyucum Cemal Bey’in adı, klavye hatası neticesi yanlış yazılmış, düzeltir, okuyucumdan özür dilerim. 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Muzaffer Muzaffer 17 gün önce
  Sayın kavaklı yazınıza yüzde 90 katılıyorum doğrudur.Ama kadını köle gibi gören kullanan sapıklar da var.
 • Yusuf bYusuf b22 gün önce
  Ali bey yüreğine eline sağlık bize tercüman olmuşsunuzdedikleriniz çok doğru.
 • Nevres Nevres 23 gün önce
  Hepsi doğru olduğuna inanmiyorum. Çözüm süreci de. Güvenlik güçleri görmezlikten geldi nedense onu... Nerdeydi. Devlet??
 • AkifyAkify24 gün önce
  ... 20 ye çok az kaldı 1 kaç sene.
 • MuratMurat24 gün önce
  ... hdp terör örgütü ile bir ise neden kapatılmıyor, belediye başkanları görevden alınıyor da neden tutuklanmıyor, milletvekilleri bile içeri alınırken bu durumu kamu vicdanına nasıl açıklayabilirsiniz, terör ise olay feto ile iş tutanlar savunanlar neden içeri alınmıyor, feto PKK dan daha tehlikeli bir terörÖrgütü, böyle hukuk dışı olursa ilerisi için yanlış olur.
 • Dadaş 25Dadaş 2524 gün önce
  Allah hidayet versin.Mümninler kardeştir ama ne yazıkki müslümanların arasını bozmak iftira atmak için me varsa yapılıyor.ALLAH NE BUYURUYOR KUL HAKKIYLA GELMEYİN.
 • alioğlualioğlu24 gün önce
  Reis her ikisini de kardeşim demişti biz yine kardeş biliyoruz çünkü irtidat ettiklerine dair bir beyan okumadık, o sözü ilk söyleyen reistir. Seçimle gelen ecelle gider bir kanunla gider iki darbe ile gider milletin isteği ile gider gidergider boş bir söz
 • kibarcikkibarcik24 gün önce
  dıkenlı gül davuylsuz davut ermenı halanınyegenı bunlar nankör şeytanla gızlıanlalsmışlr lakınsuyu yüzüne cıktı işte allah ccnıyetlerını cıbılıyetlerını ifşa ettı veselam
 • O.ural.O.ural.24 gün önce
  Yazınız için tebrikler .Bu saydığınız zatlar A.gül,A.davudoğlu vb. bunlar karekter yoksunu vatan haini elin itligini yapan hain köpekten aşağı mahluklardır bunlar içimize sızmış günümüzün lavrensleridirler şerefsiz oğlu şerefsizdirler.
 • Mehmet ayMehmet ay24 gün önce
  ABD terörislere yardim ediyorsa, bunlar neden urfa ya getirdiniz, birlikte koridor kuracagiz diye neden ABD ile calisiyorsunuz?
 • erhan0678 erhan067824 gün önce
  teşekkürler
 • İşsiz İşsiz 24 gün önce
  TOBB'a devredilen okullarda neler oluyor, bakabildiniz mi? Yoksa sessiz kalarak veya görmezden gelerek destek mi oluyorsunuz? (örnek KIRKLARELİ)
 • Soryuyorum Size hendek kazilirkensizinvallileriniznerdeydiniye ses cikarmadinizSoryuyorum Size hendek kazilirkensizinvallileriniznerdeydiniye ses cikarmadiniz24 gün önce
  Benncansiz
 • zülfikar Hayberzülfikar Hayber24 gün önce
  Başını iktidarla özdeşleştirmişsen onlarda, saydığın isimlerde başının belasıdır... Sen bu cümleyi anlayamazsın işine gelmez.Soylu basın toplantısı düzenlemiş az önce kendini anlatmaya çabalıyor. yaptığın doğruysa yürrü beee ne dert ediyorusun. Hem demokratik hukuk hem feşistlik olmaz boşuna çabalama... Ya yardan ya serden
 • OmerOmer24 gün önce
  Terör partisi kapatılmalıdır meclis bunlardan temizlenmeli kayyuma karşı çıkanları bilhassa gül ve Davutoğlunu anlamak mümkün değil nasıl bir anlayis parti kurup bunlardan oy mu bekliyor yazık CHP zaten zihniyeti belli daha dün üç vatan evladı şehid oldu hiç vicdanları sizladi miben de neyi soruyorum içimiz yanıyor
 • Mustafa Arasoğlu Mustafa Arasoğlu 24 gün önce
  Selamunaleykum hayırlı günler. Duygularımıza tercüman olmuşsun. Teşekkür ederim.
 • KasımKasım24 gün önce
  Baştan sona doğru bir yazı. Yalnız şunu belirmek isterim, milliyetçilik sadece Kürt’lere günah değil. İşinize geldiği gibi milliyetçilik yorumu yapıyorsunuz.
 • VicdanVicdan24 gün önce
  Terörist Osman ÖCALAN'ı ekrana taşıyan TRT'ye de kayyum atanacak mı?
 • ORHAN İNANORHAN İNAN24 gün önce
  BÜTÜN BENLİKLERİNİ BİR İNSANA DUYDUKLARI ÖFKE İLE DUMURA UĞRATMIŞ OLANLARDAN NE KENDİLERİNE NE DE MİLLETE HİÇ BİR HAYIR GELMEZ..YAPTIKLARINI İBRETLE İZLİYORUZ VE ARTIK TİKSİNTİ DUYUYORUZ. ELLERİNİZE SAĞLIK.GÜZEL BİR YAZI OLMUŞ..
 • VatanVatan24 gün önce
  Terore sahip çıkanın hepsinin canı cehenneme.
 • AhmetAhmet24 gün önce
  ali kardeş senin düz mantığına göre halk AKP yi seçmiyor HDP yi seçiyor, HDP terörist yani halk da terörist. Öcalan kardeşleri oy uğruna ekranlara çıkaran TRT vatansever! Burhan kuzunun meşhur kliği var,H.S.(hadi sende manasında)
 • gürsel çalışkangürsel çalışkan24 gün önce
  perinçek bilebu yapma gülden davitoğlundan kılçıktaroğlundan bin kere adam çıktı .yazıklar olsun bu makam şan şöhret sevdalılarınabirde bebecan var o nuda es geçmeyelim
 • Saffet KonyalıSaffet Konyalı24 gün önce
  Eşek sucuğu tüccarı ve bakkal bayi zihniyetli iki adam teröristlere keyf bağışlayarak ülkenin yüz karası olmaya başladı.Gül'e 17 devlet aracı nasıl tahsil edilir? Masrafları da bizim vergilerden. Biz eşeğe dahi binemiyoruz. Takavite çıktın otur, oturduğun yerde! Pastırma, sucuk yap, dünyaya sat da ülkeye faydan olsun. Sabri amcasının bisküvilerine pazar arasın. Başka meziyeti filan yok.
 • Talip IzciTalip Izci24 gün önce
  AKP kökenli iki uyuntu teröre ayakkabı olmak istiyor. Beleşten tahtlara oturtursan akibet böyle olur. Bunlar donlarını dahi toplamaktan acizken önemli büyük görevlere getirdiler. Şimdi de teröristlerden medet umup saltanata talip olmak istiyorlar. İki uyuntunun peşine birkaç yiyiciden başka kimse takılmaz. Sonunda avuçlarını yalayacaklardır.
 • Mustafa Mustafa 24 gün önce
  Terörist besleyen ABD ile dost kim, teröristlere yardım ve YATAKLIK eden AB ye girmek için parendeler saltolar atan haramlara helal diyen kim.
 • Vahdet M.GVahdet M.G24 gün önce
  ABD-RUSYA-SURİYEDE--NUSAYRİ ---ESED---TARTUSU---RUSYAYA --VERDİ...ABD....NİSPET..YAPIP..UZAY..YARIŞINDA...OLDUĞU..GİBİ...YPGYE,PKKYA....SİLAHLARI..... FABRİKASYON ....SİSTEMİYLE.....VERİYOR...............VERDİKLERİ..KANDIRILMIŞ....BU COĞRAFYADA YAŞAYAN GÜRUH..ÖLEN ...ABD..ASKERİ..İSRAİL..ASKERİ...DEĞİL....İKİ COĞRAFYA..İNSANINI..1990DAN BERİ KIRDIRIYOR..IRAKI..İŞAGLİ..NÜKLEER SİLAH..BAHANESİYLE....SADDAMI DESTEKLEDİ...İRAN SAVAŞINDA...İNGİLİZ MEŞHUR OYNU...........KENDİNE GEBE BIRAK..MISIRI---HİDİVİ BORÇLANDIRARAK....İŞGAL ETTİ...HONGKONGU..........AFYON SAVAŞIYLA.......PORTEKİZLER...ÇİN MAKONU..İSPANYOLLAR..8JAPONYA (BİRLİK..OLMADAN ÖNCE.)..ŞEHRİ...NİİAGATAYI..KOLONİ LİMANI YAPMIŞTI.................AVRUPANIN..ABDNİN BİTMEYENÇIKARLARI...HARUNYAHYA..ARZU --MEVUDU --İFŞA--ETMİŞTİ..ŞİMDİ..GÜNDEMDE..DEĞİL.............
 • Korkusuz AslanKorkusuz Aslan24 gün önce
  Diger hainleri anladik.Ama Gul ve davut ogluna cok sasirdik.bizi kimler idare etmis.bu millete ihanet edenlere milletin hakki haram olsun.Suriye meselesinde Turkiyeyi suclayan hainler Suriye 30 sene bekada hainleri egitip semirtip uzerimize gondermedimi.Ruzgar ekti firtinasini biciyor.mahsulu cok bereketli.geri zekalilar anlamaz
 • Vahdet M.GVahdet M.G24 gün önce
  DOĞU** VE**GÜNEY** DOĞUMUZ **TÜRK-**ÇERKEZ-**NÜFÜS ** BELLİ**--KÜRT-**ZAZA-İNANÇ** YÖNÜNDEN*** AYRILAN ***YEZİDİLER VAR...**ATEŞE **TAPAN -**SÜRYANİ-MÜSLÜMAN **OLMUŞ** ERMENİ** MEVCUT...1988** DE ***AVRUPA** FUTBOL **ŞAMPİYONASI ***ALMANYADA OYNANIYOR****AVRUPA ***GÜDÜMLÜ---YAHUDİ---SERMAYELİ----İSTANBULUMUZDA----ÇIKAN ---İYET----GAZETELER ****BİLE****AÇIKLADI****ŞAHSIM***O ZAMAN***ALMANYA-İNGİLTERE-FRANSA-İSPANYA-İSVEÇ- HAYRANIYDIM *** OTOLARINDAN DOLAYI **(*16 YAŞ)FANATİK DENİLECEK KADAR ...BU*** GAZETELERİN** PKKYA**YATAKLIK **YAPTIKLARINI YAZMIŞLARDI..***.ŞÖYLE..DİYORLARDI...NASIL...OLSA..MİLLİ ...TAKIM..YOK...HANGİSİNİ TUTALIM...HEPSİPKK YI DESTEKLİYOR..DEMİŞLERDİ....GRUPTA..İTALYA...SOVYETLER...HOLLANDA....İNGİLTERE...İRLANDA...ALMANYA...DANİMARKA...İSPANYAVAR....HEPSİ DOLAYI DİREK PKK Yİ DESTEKLİYOR....YÜCE ECDADIMIZ ****OSMANLI ZAMANINDA...........FRANSIZ İHTİLALİ.**.İÇİNDEKİ*** DEMOKRASİ**..IRKÇILIĞI** DOĞURTTUKLARI** GİBİ....KOCA İMPARATORLUK 800 YÜZ BİN KALDI....ŞİMDİ...MİNYATÜR ÜLKE ..YAPMAYA..ÇALIŞIYORLAR...ABD..AB...AVRUPADA ÖRNEK ÜLKELER ..SAN MARİNO...ANDORRA...LİHTENŞTAYN...ÇEKYA....LUXEMBURG.......HAÇLI ZİHNİYETİ..YAŞIYOR....YÜCE DİNİMİZDE ***IRKÇILIK LANETLENMİŞ*** HAKL**I BİR ŞEKİLDE...İŞTE*** İNSAN **KÜÇÜK ***BEYNİYLE.....FRANSIZ** İHTİLALİ **VE İÇİNDEKİ...HALKALI ÖZELLİKLER.............YANİ...BAŞKAN ..SEÇİLENLER....BELEDİYE...MUHTAR....NASIL İHANET İÇERİSİNDE ..OLDUKLARI..ORATDA..KURULAN ..PARTİ...MECLİSTE...ÜLKEMİN **ASKERİNE** KURŞUN ** SIKAN**TERÖR*** ÇETESİNİN ***SÖZCÜLÜĞÜNÜ*** YAPIYOR............BU KADAR..............USTURA.... GİBİ ....KESKİN.....TERSLİK.... OLUR... MU?BU NASIL ..İZAH EDİLİR........HDP** .ÖNCEKİLER .**KAN DÖKEN ÇETE GÜNAHKAR GURUH..KIZLARI KAÇIRARAK..TECAVÜZ ETME..........HAŞA** İNANÇLI** KÜRT HALKINI SADECE ORTAK YAN DİLİ..........SABOTE EDEREK...İSLAM...İNANCIMIZI..KÜRT HALKININ İNANCINI TAHKİRLEYEREK.....HAKLARINI** SAVUNMAK.............KİYAMETİN **ALAMETİ..BU** OLSA GEREK............BU ***DIŞ **GÜÇLERİN **YNU..ABD...ABNİN...VE ÜSTELİK....NATOYA ..BAĞLI..OLDUĞUMUZ HALDE...BU ..İÇ......SORUNUNUZ..DİYOR AVRUPA....YANIBAŞIMIZDA..ERMENİSTAN....100 YIL GEÇTİ HALA ..DÜŞMAN...DÜNYADA*** BÖYLE*** SINIR*** OLAN** VE*** DÜŞMAN OLAN...TERÖRE..DESTEK** VEREN**ÜLKE **VAR MI????...AVRUPA-ABDDEN CESARET ALIP..YARDIM ALIP...AMAÇ ***ÜLKEMİZİN*** EKONOMİK**OLARAK GELİŞMEMESİ....TERÖRLE......VS.SUNİ SEBEPLERLE**.***.LOZANI..***YAŞATMAK........SUDANI***İKİYE BÖLDÜKLERİ..GİBİ..30 YIL..KUZEY ....GÜNEY.....ÇARPIŞTIRILDI...........2011 AYRILDI.....HİNDİSTANKAÇ ETNİK GRUPTAN OLUŞUYOR...HALA.... 800 ETNİK GRUP ...VEO..KADAR...DİL...AYRILIYORLAR..MI...ÜSTELİK ..GÜNEY...KUZEY...HAYAT ŞARTLARI..FARKLI....BU...........ABD..AVRUPANIN ...YILLARCA ..OYNU....1960***82***28-ŞUBAT---DARBESİ...........2002... ÖNCESİ..BATININ... GÜDÜMÜNDE KOMUTANLAR....ERBAKANA...BATI ..SERMAYE ..GÜDÜMLÜ GAZETE ...ARKALARINDADARBE YAPTILAR.......REFAH PARTİSİ............HER İLİ....ANAP ..GİBİ O ..YIL ..ALMIŞTI..REFAH... PARTİ...RENGİ...ÜLKEMİZİN ...........HARİTASINDA.....TÜM KÖŞELERİNE ...KADARDI.............DEMOKRASİYİ...........HELVAYA AVRUPA-ABD-ÇEVİRMİŞTİ.......ŞİMDİ...AKP..HÜKÜMETİMİZE.ÇEŞİTLİ OYUNLAR................SAYGILARIMIZLA
 • Kocayusuf Kocayusuf 24 gün önce
  Beşeriyyeti/insanoğlunu birleştiren, "kardeşlik duygusu" dur. Tüm insanlığın ebeveyni/anne ve babası, Hz. Adem ve Havva (a.s.)'dır. Vahiy yolu ve peygamberlerin tebliğatı ile bilinen bu gerçek doğrultusunda, renk, ırk, ülke farkı gözetilmeksizin, tüm insanlar kardeştir. Ancak, insanlar, bu realitenin/gerçeğin kabul edilip-edilmemesi doğrultusunda ikiye ayrılmaktadır: "İnananlar ve inanmayanlar"/"mü'minler ve kafirler"... Mü'minler hangi renk ve ırktan olursa olsun, "imanda kardeş"tirler. Kafirler de hangi renk ve ırktan olursa olsun, "inkarda kardeş"tirler. Bir savaş taktiği olarak, "kafirlerin, müslümanları mağlup etmek için uyguladıkları en güçlü metot veya silah", "ırkçılığı öne çıkarmak, ve ırk ayrılığı ile düşmanlaştırmak"tır. PKK ve HDP -ve benzeri kurumların- gafleti, işte bu inkar dünyasının "bal olarak sunduğu ırkçılık zehiri"ni yutarak, bin yıldır beraber yaşadığı kardeşlerine silah çekmesidir... Allah (c.c.) müslümanlara birlik, beraberlik, kardeşlik duygusu ile, gerçek düşmanlarını tanıma şuuru versin!..
 • DumanlıDumanlı24 gün önce
  Emniyet güçlerinin operasyon yapmasına izin vermeyen çukurların hendeklerin kazılmasına göz yuman yollarda teröristlerce kimlik kontrolü yapılmasına ses çıkarmayan idarecilere ve siyasilere ne diyorsunuz.
 • Mustafa Başoğlu Mustafa Başoğlu 24 gün önce
  HDP diye bir partinin varoluşu bile mantık dışıdır. Mecliste olmaları yanlış hatta vatana ihanete hizmettir. Meclis başkan vekilliği bile yapıyor bu teröristlerin vekili. E bunu sağlayana hiç lafınız yok mudur? Çözüm sürecine neden karşı çıkmadınız ? Habur rezaletine ve diğerlerine ? Barzani köpeği alkışlatılırken de sesiniz çıkmadı. Rus uçağı düşürüldüğünde de alkışladınız daha sonra fetö yaptı biz yapmadık dediler yine alkışladınız. Adamları seçimlere soktunuz eekazanınca terörist. Yahu kazanmadan önce terörist olan Ahmet Türk ( Türk kim koymuşsa) şerefsizini merhamet edip, Reis ve Bahçeli salmadı mı ? Şimdi mi terörist oldu. Bunları göz ardı edip, insanları terör örgütü destekçisi diye yaftalıyorsunuz. İnsanlar buna isyan ediyor. Megri Megri yi ben hiç unutmuyorum lakin sizler hiç hatırlamıyorsunuz bile.
 • FerhatFerhat24 gün önce
  Seçimle gelen seçimle gider anlayışı bozuluyor. Secim öncesi bunları seçime bari sokmasaydınız. Bunları n böyle yaratık olduğunu secimden önce biliyordunuz da niye seçime sokuyorsunuz. Birde şunu düşünün chp oldu iktidar diyelim, seçimle gelen hemde vatana millete çok iyi hizmet edenleri görevden alırsa ne olacak, iş bilmez basiretsizleri göreve atarsa, teröristi göreve artarsa ne olacak. Hani seçimin önemi yok dersek eğer
 • kabaklar meyva vermedi, tadını verdikabaklar meyva vermedi, tadını verdi25 gün önce
  Bu davuloğlu var ya, zamanın akıncılarındanmış; öyle diyor ediph layth! ahmet hakan gibi, i. şeyiaçık gibi, ediph layth gibi vs yâni..
 • ak partinin bakiye molozlarıak partinin bakiye molozları25 gün önce
  Geçen vefat eden profesörün cenazesinde resmini gördüm davuloğlu' nun; Erdoğan da ordaydı. Geri geri giderken görmeden "cırrtt" diye basacak üzerine sandım da, neyse ki böyle elim bir kaza olmadı. Nasıl yabacak la sonra siyaseti, muhtacız ona..

Günün Özeti